Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no co za burak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejechać gwoździem wzdłuż całej karoserii to się deb*** jeden z drugi nauczy na drugi raz, że ludziom utrudniać życia nie należy. Zwłaszcza takim cwaniaczkom w mercedesach co myślą, że są ponad wszystkimi i im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zrobić jak na filmie: [media]http://www.youtube.com/watch?v=bzE-IMaegzQ[/media] ...szybka w autku poleci i drugi raz już na ścieżce nie zaparkuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naklejać karne ku***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często jeżdżę rowerem przez kalinówkę i często widzę na ścieżce zaparkowane auta, więc to na pewno nie jest jednostkowy przypadek, jak twierdzą urzędnicy. Zresztą DW ma inne zdjęcia z tego miejsca z zaparkowanymi autami. Ja zwykle robię tak pozostawionym autom zdjęcia komórką, wysyłam mailem do Policji i DW, straż miejska tam nie działa. Nie wiem, czy Policja coś z tym robi, ale DW, jak widać robi Jednak problem jest nie tylko fakt, że kierowcy parkują na ścieżkach rowerowych ale też to, że nie widzą w tym nic złego i zwykle, gdy uprzejmie zwraca się im uwagę, reagują albo agresywnie albo conajmniej lekceważąco. Mam nadzieję, że nawet jeśli Policja nie wlepi mandatu, to chociaż najedzą się wstydu po występie na łamach DW. Pozdrawiam wszystkich rowerzystów oraz kierowców parkujących zgodnie z przepisami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępić chamów w każdy możliwy sposób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to jest z naszym pieknym polskim prawem gdy sie wjedzie w takie auto lub gdy sie uszkodzi np. lusterko auta kierownica rowerowa, kto ponosi wtedy odpowiedzialnosc za straty? Mi sie wydaje ze to tak samo jak by wjechac autem w drugie zle zaparkowane auto, czyli wina tego co wjezdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkiem przerysować takiego pedałem, niechcący zahaczyć o lusterko, lub nakleić karnego wacka to może się nauczy jeden burak z drugim. Prócz aut są jeszcze piesi na ścieżkach w centrum (którym straż wiejska może lepić za to mandaty), ale to temat rzeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkujący gdzie chcą kierowcy to nie tylko zmora rowerzystów ale także pieszych. Już kilkakrotnie zwracałam uwagę na samochody ustawione rządkiem przy ul Raabego koło budynku telewizji....dlaczego straż miejska nie reaguje że pieszy nie może tamtędy nawet nogi przecisnąć?!?! za to ochoczo zakładają blokady zaraz po drugiej stronie ulicy..... udają że nie widzą czy co??? Chyba też muszę zrobić zdjęcie i przesłać do DW. Może jak ukaże się w gazecie to niektórym przemówi to do rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...