Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZAMOŚC, ZAMOŚĆ, ZAMOŚĆ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie głosujcie na lublin, może chociaż to nam się uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ~k~ głosujmy, roześlijcie linki znajomym, dodajcie do facebooka i innych, może nam się uda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo że jestem z Poznania, i moje miasto bedzie w street view, to chetnie bym zobaczył wschodnia Polske. Wg mnie powinni pojechać nie tylko do zwycięzcy tego plebiscytu a także do miejsc które zajmą miejsca 2 i 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja głosuje na wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak podniecacie? Usługa Street View działa we wszystkich większych miastach w Rumunii, Pradze Czeskiej nie wspominając o Brnie i Ostrawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet jak będzie (przypadkiem) moja twarz na tych zdjęciach - to co? Świat się zawali? Nie ukrywam się przed nikim, ale rozumiem, że nie wszystkim to pasuje. Sensacji w każdym razie bym nie robił, a warto by było zachęcić ewentualnych turystów ładnymi widokami Lublina. Bo Lublin JEST ładny wbrew głosom sfrustrowanych... jest ładny, tylko trochę zaniedbany. A to wynika także z sytuacji ekonomicznej, niestety. Z drugiej strony sami mieszkańcy często do tego "zaniedbania" się dokładają... Głosuję: TAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy Tomek zrobił coś takiego w Parczewie i całe miasto jest tak zrobione ... polecam stronę www.wirtualnyparczew.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam, tylko bez street view w lublinie, bo kiedy turysci zobacza ten burdel, bedziemy mogli byc pewni, ze nikt tu nie zajzy. Nadzieja jak zwykle w Zamosciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...