Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorąco przed referendum w Lublinie: „Pokazują park, nie bloki”. TBV idzie na policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Zycze zeby teraz wszysyc sie odwrocili od obroncow, nie ma to jak oszukiwac, ale jak to mowia cel uswieca srodki, szkoda ze kosztem mieszkancow
  ja juz zmieniłam zdanie, byłam pół na pół, ale teraz juz wiem jak działają ekolodzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJE NA TAK !
 Ja też:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem na tak - niech ekolodzy zajmą się walką z faktycznymi zagrożeniami środowiska, założę się, ze większośc  przeciwników mieszka na osiedlach, których budowania nikt nie blokował
 a ja moge się założyc że tym niby ekologom glownie zalezy tylko na tym, żeby "mieli za oknami zieleń", albo "nie było większych korków", tak na prawdę w nosie mają całą ekologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Krzysztof chyba nie umiał czytać wstawiajac 12 pietrowe bloki na wizualizacje, i to nawet w nie tych miejsach co powinien. Wystarczy tylko troche zagłębić się w temat by wiedziec ze od strony koncertowej 4 a od poligonowej max 8 kondygnacji ma byc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem na tak - niech ekolodzy zajmą się walką z faktycznymi zagrożeniami środowiska, założę się, ze większośc  przeciwników mieszka na osiedlach, których budowania nikt nie blokował
a ja moge się założyc że tym niby ekologom glownie zalezy tylko na tym, żeby "mieli za oknami zieleń", albo "nie było większych korków", tak na prawdę w nosie mają całą ekologię.
 Teraz wyszlo czarno na białym kto tu oszukuje społeczeństwo dla wlasnych korzysci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak lepiej? ***lublin.wyborcza.pl/lublin/51,48724,20331135.html?i=4
 Warto przypominać początki tego geszeftu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie czepiali ze referendum nie jest zgodne z prawem a sami zlamali prawo, niezle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Towarzystwo dla Natury i Człowieka, powinno podać TBV na Policję, do Prokuratury i do Sądu o to,że w kampanii referendalnej podaje nie jedną, a setki nieprawdziwych informacji, na temat tzw."parku za złotówkę". Na przykład na stronie TBV czytamy,że "już niebawem Lublin może mieć mega park".Tymczasem jak ludzie pytają na Fanpagu TBV,"Fakty i Mity na temat Górek Czechowskich" - kiedy będzie można korzystać z "parku"? TBV odpowiada - bo nie może inaczej - że po zakończeniu budowy. A ile czasu potrwa budowa osiedla (4 tys. mieszkań i 10 tys.ludzi) ? - dopytują się zainteresowani. TBV odpowiada - bo nie może inaczej - że 15 lat ! I okazuje się - jak zacząć drążyć szczegóły,to wychodzi na jaw,że TBV mówi nieprawdę,że "niebawem Lublin może otrzymać mega park"."Niebawem" wg. TBV to jest za 15 lat ! Ciekaw jestem jak radca prawny TBV, Pani Marzena Kucharska - Derwisz, broniła by w sądzie twierdzenia TBV,że 15 lat to jednak jest "niebawem",i nie jest to informacja nieprawdziwa. Pani Kucharska - Derwisz musiałaby chyba zastosować nie wiem jakie łamańce prawno - logiczne,a raczej nielogiczne, żeby przekonać sąd,że jednak słowo "niebawem" może również oznaczać za 15 lat ! To byłoby prawnicze mistrzostwo świata i przeszłoby do historii prawa (na pewno lubelskiego prawa).
Sprawa jasna - najpierw bloki, a pseudo-park na święty nigdy.
Ale za 15 lat już nie będziesz mieć nawet do kogo zgłosić reklamacji, bo autor całego zamieszania (dewelo-chrabąszcz), będzie wygrzewał się na dewelo-emeryturze na Karaibach, a w gąszczu spółek otworzonych przez tebwałków nikt się nie połapie.
Stawiam dolary przeciwko dewelo-srebrnikom, że ból towarzyszący powstawaniu tego pseudo-parku przyćmi nawet to, co miało miejsce z teatrem w budowie, a efekt końcowy będzie równie betonowy.
W momencie zmiany Studium Przestrzennego należy od razu zapomnieć o jakimkolwiek parku - Górki zostaną po prostu rozDziobane.
 Cwaniactwo jednak najwyraźniej sie czegoś obawia. Po to jest to pseudo-referendum. Nawet dewelo-klakierzy z KZ nie chcą się imiennie POdpisać pod wyrokiem na Górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJE NA TAK !
Ja też:)
Jak i prawie kazdy mieszkaniec lublina :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pomyśleć o problemach komunikacyjnych jak dojdzie tam ponad 6 tys. mieszkań i co najmniej 6-7 tys, samochodów! Już dzisiaj to skrzyżowanie jest zapchane w godzinach szczytu a przecież po drugiej stronie ul.Poligonowej jest plan pod zabudową wielorodzinna i tam jest też ponad 30 ha. z przeznaczeniem pod mieszkania. W sumie będzie tam kilkanaście tysięcy samochodów więcej. Dopiero co uporaliśmy się z problemami komunikacyjnymi a już miasto funduje nam nowe!
A co kogo to obchodzi? Ważne, że dewelocwaniaki przytulą 100 mln, które obiecał im zunio. Pamiętasz, jak Wałęsa obiecywał 100 mln dla każdego? Teraz jego spadkobierca ideologiczny realizuje tę obietnicę, ale tylko w stosunku do tych, którzy na to "zasługują".
 Na tym POlega demokracja :-DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Model biznesowy pazernych tebewałków budzi obrzydzenie, ale prawdziwa i szczera pogarda należy się tym wszystkim, którzy stwarzają warunki dla rozkwitu tego typu cwaniactwa na czele z ferajną KZ oraz pozbawionymi kręgosłupa personami z wydziału (dewelo)-planowania UM, które potulnie rysują to, co im nakazano i jeszcze bronią tej hucpy z nadzieją na poklepanie po plecach.
 Fakt - zbiera na mdłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pomyśleć o problemach komunikacyjnych jak dojdzie tam ponad 6 tys. mieszkań i co najmniej 6-7 tys, samochodów! Już dzisiaj to skrzyżowanie jest zapchane w godzinach szczytu a przecież po drugiej stronie ul.Poligonowej jest plan pod zabudową wielorodzinna i tam jest też ponad 30 ha. z przeznaczeniem pod mieszkania. W sumie będzie tam kilkanaście tysięcy samochodów więcej. Dopiero co uporaliśmy się z problemami komunikacyjnymi a już miasto funduje nam nowe!
A co kogo to obchodzi? Ważne, że dewelocwaniaki przytulą 100 mln, które obiecał im zunio. Pamiętasz, jak Wałęsa obiecywał 100 mln dla każdego? Teraz jego spadkobierca ideologiczny realizuje tę obietnicę, ale tylko w stosunku do tych, którzy na to "zasługują".
Na tym POlega demokracja :-DDD
 Martwi się pan o korki czy o ekologie? Wychodzi na to że martwicie się tylko o nowe korki, i nie chcecie nowych sąsiadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja UM Lublin,Prezydenta i Rady Miasta Lublin,bo zarządzili i organizują bezprawne referendum nad sprawami planowania przestrzennego,podczas gdy prawo polskie zabrania tego, ponieważ wynik referendum nie może być niezgodny z prawem ! Prawo polskie przyznaje wyłączą kompetencje w sprawach planowania przestrzennego samorządowi gminnemu (Urzędowi Miasta i Radzie Miasta), i samorząd gminny ma obowiązek planować zgodnie z prawem (ochroną przyrody,ochroną środowiska) i interesem publicznym,a nie dla interesu prywatnego, ze szkodą dla interesu publicznego !
 Miejmy nadzieję, że organizatorom tej hucpy ktoś w końcu powie: SPRAWDZAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zagłosuje na nie, każdy chce stawiać bloki. Wszędzie gdzie się da. I twierdzę że na plakatach rozwieszonych w wielu punktach widać park. Reklama głosuj na tak, głosuj za parkiem jest w większości autobusów MPK. To jest zwykle uproszczenie tematu. A obiecali cacanki , a głupiemu radość. Oby nie było zgodnie z przysłowie,, Polak mądry po szkodzie,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zagłosuje na nie, każdy chce stawiać bloki. Wszędzie gdzie się da. I twierdzę że na plakatach rozwieszonych w wielu punktach widać park. Reklama głosuj na tak, głosuj za parkiem jest w większości autobusów MPK.  To jest zwykle uproszczenie tematu. A obiecali cacanki , a głupiemu radość. Oby nie było zgodnie z przysłowie,, Polak mądry po szkodzie,,
 A jakis racjolny powod do glosowania na nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowili ze tbv manipuluje, a to niby co jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestor wysłuchał głos mieszkańców i zmienia zabudowę na niską, podobną do bloków na ul. Poligonowej czy Koncertowej by nie odbiegać od zabudowy ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na tak ,nie przypominam sobie by ktoś darował miastu 80 ha ziemi i to blisko śródmieścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie żadnego parku: gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloper myśli tylko o zysku z inwestycji, a jak widać duży kapitał wpływa także na urzędników.... Na chwilę obecną TBV przedstawia kilkanaście wizualizacji, które są niczym pojedyncze puzzle z tysiąca elementów. Widzimy mnóstwo zieleni i bloki, które się w niej rozpływają tak, że prawie ich nie ma. Jak będzie faktycznie, to się wkrótce okaże. Przykładem może być zamek w Stobnicy, obszar chroniony - Natura 2000 i wszystkich wykołowano :) Mieszkańcom Lublina przed referendum zaoferowano propagandę jak za PRL - głosując na "TAK" jesteś za budową parku - pozytywne skojarzenie. A co z blokami ?, o tym nie mówimy - BLOKI DOSTANIESZ GRATIS.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...