Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorąco przed referendum w Lublinie: „Pokazują park, nie bloki”. TBV idzie na policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 19:58 Powrót do artykułu
w niedzielę o godz. 17 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIETAJCIE ZEBY PRZYJSC NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIE W NIEDZIELE 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wynik głosowania już jest wiadomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie parku bez osiedla...bo kto za to zapłaci Potrzebny jest kompromis do budowy parku i lepiej siąść do rozmów niż wojować . Można zobowiązać inwestora do realizacji inwestycji w/g ustalonych zasad 500 m dalej stoi blokowisko i nikomu to nie przeszkadza...a mówienie NIE to glupota. Budować ...i pilnować inwestora a dzięki temu będzie piękny park a nie dzikie pola przez następne lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za brednie?! Na rogu Willowej i Poligonowej od dawna są bloki! Całe osiedle przy Poligonowej i Kaskadowej! Nauczcie się do cholery pisać poprawnie o Lublinie, to jest co najwyżej róg Poligonowej i Generała Ducha! Będą bloki naprzeciwko bloków - co w tym złego?! Paru mieszkańców z Poligonowej 2 i 2b się burzy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno sie poznałem, że to tzw obroncy górek, którymi są po prostu okoliczni mieszkańcy klamią i rozpowszechniają nieprawdziwe informacje a to wszystko anonimowo. Pod rozwiązaniami przemawiającymi za zabudową mieszkalną i parkiem podpisują się konkretne nazwiska które coś znaczą w swiecie nauki. dlatego zagłosuje na TAK w referendum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wizualizacje pokazujące co można dzisiaj wybudować to manipulacja. teren dzisiejszej zabudowy, możliwy pod handel to maksymalnie 6 ha! Pan z TBV chce zabudować powierzchnię 5 razy większą niż na tej wizualizacji, bo 30 ha, to tak naprawę tyle co osiedla Botanik pomiędzy Poligonową, Willową i Relaksową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich naukowcach tutaj mowa? O tych co piszą opinię za pieniądze lub maja interes przy tej inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedla budowane przez TBV znane są z gęstości zabudowy niczym w Hongkongu, więc nie zdziwiło by mnie gdyby i na Górkach planowano podobne zagęszczenie budynków. Poza tym, utrzymywanie gruntów , czyt. "parku" nie leży w interesie dewelopera. Nie musi płacić podatku za 75 ha i go utrzymywać , stąd wspaniałomyślnie tenże "filantrop" przekaże go miastu, niczym kukułcze jajo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez zwiększenia infrastruktury drogowej i edukacyjnej (szkoły przedszkola dom kultury) nie ma mowy o zgodzie na nowe bloki to co jest obecnie w planie infrastruktura sportowa jest jak najbardziej ok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znacznie bardziej podoba nam się ten pierwszy obrazek , zagłosujemy na NIE , ludzie głosujcie na NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA GÓRKACH POSTĘPUJE NATURALNA DEGRADACJA. ZA KILKA LAT NIE BĘDZIE JUŻ KOMPLETNIE CZEGO TAM CHRONIĆ I OBROŃCY GÓREK DOBRZE O TYM WIEDZĄ A MIMO TO BARDZO CHCĄ UTRZYMANIA STATUS QUO CZYLI DALSZEJ DEGRADACJI, ŚMIETNISKA I COROCZNYCH PODPALEŃ ZAMIAST PARKU KTÓRY SŁUŻYŁBY WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM. TO JEST CHORA I NIEZROZUMIAŁA SYTUACJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK w referendum = stracę fajne widoki z okien a także będę musiał puścić nowego sąsiada na światłach. W tej chwili mam górki na wyłączność i chcę żeby tak zostało. Budujcie sobie bloki w innych dzielnicach. Ja chcę dalej mieszkać sobie jak w Bieszczadach a inni mnie w ogóle nie obchodzą. Nie interesuje mnie to, że inni nie mają gdzie pójść na spacer. Liczę się tylko ja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o tym, że ci co są najbardziej zagorzałymi przeciwnikami zabudowy Górek, sami już je zabudowali, bo zbudowali swoje domy niemal na SAMYM ŚRODKU GÓREK. Rzecz jasna nie zwracając przy tym zupełnie uwagi ani na rzekomo cenne zwierzęta ani na rzekomo cenną zieleń. Po prostu robią was w bambuko podszywając się pod ekologów a tak naprawdę chodzi im wyłącznie o to, żeby mieć ten teren wyłącznie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jedynie 99 bloków na około 10 tyięcy mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powstanie osiedle zabetonowane i ogrodzone to na pewno a nienadające sie do zabudowy wykroty łaskawie oddzadza niastu nienaruszone jako park naturalistyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#takwreferendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo, obrońcy? Kto was opłaca? Czy to jest jakiś inny deweloper? Ile wam płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwa manipulacja!!! Tak dla parku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisze o domach przeciwników zabudowy wybudowanych na środku Górek. W którym dokładnie miejscu to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosić na P0licję wszystkich dewelo-hejterów i zamknąć forum, które narusza zasady dewelokracji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...