Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górki czechowskie. Firma TBV pokazała nowe wizualizacje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Oooooo... Pan Stelmach. Znaczy się TBV zabezpiecza się na obu flankach. Wybudować ten park to jedno (chociaż mam nadzieje, że referendum do odpór TBV) ale ile jego utrzymanie będzie później nas kosztowało??? Jakoś o tym, tak TBV jak i UM, uparcie milczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny idiotyczny i napisany w odpowiednim tonie artykuł. Jak można zrobić wizualizację osiedla, skoro póki co uchwalane będzie studium a nie plan miejscowy który takie kwestie dokładnie reguluje? Nie wiecie o tym, że studium takich kwestii nie porusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baja bongo papier wszystko przyjmie hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70% terenu pod zabudowę i 30% terenu pod park to uczciwa propozycja dla Górek Czechowskich. W referendum będę głosował ZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam, i tak wolę chaszcze, puste butelki po piwie, stare wersalki i gruz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne ciekawe pomysły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 3..2..1.. zlecą się pseudo-ekolodzy i zaczną prymitywnie hejtować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że temat osiedla na górkach w dalszym ciągu mocno uwiera zaprzyjaźnionego z Dziennikiem Wschodnim dewelopera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za możliwość zabetonowania 10 razy większej powierzchni chce sfinansować 10 razy mniej? Jeszcze nie tak dawno za możliwość zabudowy 3ha chcieli sfinansować przebudowę lokalnych dróg i wszystkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mowa jest m.in. o (...) kilometrach dróg rowerowych i... wyrzeźbionych z drewna chomikach"+++ Wyrzeźbcie sobie bloki z drewna i nie zawracajcie głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinien powstać park a resztę terenu należy zalesić a nie stawiać bloki powietrze w Lublinie jest fatalne i ludzie będą padać jak muchy chorując na raka ale dla tfuuu żuka ważniejsza jest kasa niż ludzkie zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinien powstać park a resztę terenu należy zalesić a nie stawiać bloki powietrze w Lublinie jest fatalne i ludzie będą padać jak muchy chorując na raka ale dla tfuuu żuka ważniejsza jest kasa niż ludzkie zdrowie.
 twój mózg jak widać już dawno temu padł jak mucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to jest gorsze od tego syfu co jest teraz na górkach, to ja jestem dziadek mróz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, jestem bardzo za parkiem i placem zabaw z prawdziwego zdarzenia. Nie mamy takiego w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wizualizacjach to TBV przyoszczędziło. Straszna amatorka. Jakość żenująca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wolę place zabaw, ławki i ścieżki rowerowe od śmietnika porośniętego chaszczami z którego kompletnie nikt nie korzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK , park byc może tak ale najpierw park a potem referendum albo najpierw projekt budowlany a nie wizualizacje , potem wpłata kasy na rachunek powierniczy w kwocie realnego kosztorysu , a dopiero później referendum. Bo teraz to niby za czym mam głosować, za marzeniami ?? za abstrakcją?? Co to wogóle za amatorskie podejście miasta do tej inwestycji i referendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wizualizacjach to TBV przyoszczędziło. Straszna amatorka. Jakość żenująca
 Pieniażki się kończą na zagrywki socjotechniczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo dawało 60 milionów za zgodę na budowę galerii handlowej i Radni byli przeciw, a teraz aż przebierają nóżkami, aby amputować miastu płuca i oddać teren za jakieś nędzne 300 latarni i 3 km ścieżek rowerowych dla miasta i 200-300 mln zarobku dla developera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
250 ławek przy ostatnich cenach to jakieś 25 milionów zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...