Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
grabrczyk to figurant i bez tuska nic nie podpisze. Co z tego, że nie wygrają następnych wyborów. Szkody po ich "rządzeniu" będą nieodwracalne. Teraz widać ile warte były ustawy peowców - zawsze narzekali na L.K. - teraz go nie ma i dalej kupa. Blokada to tylko w Warszawie. Najlepiej w siedzibie tuska - takie drugie białe miasteczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
TRZY SZMATY NA JEDNEJ FOTCE TO STANOWCZO ZA WIELE!!!! KWIACIARKĘ NA DEPTAK W NASTĘPNEJ KADENCJI PO 2ZŁ ZA TULIPANA NIECH SPRZEDAJE, ŁYSEGO NIEDOJDĘ DO OŚNIEŻANIA ULIC BO TO PONOĆ JEGO PRIORYTET! A TEMU SIWEMU ku***OW.I KARIERY NIE WRÓŻĘ BO PEWNIE NIE DOŻYJE DO NASTĘPNEJ KADENCJI BO TAK KOŃCZĄ KANALIE!!!!
Poseł KWIACIARKA -super ksywa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ede napisał:
Mam propozycję: 1. Zalóżmy konsorcjum! 2. Wszyscy Lublinianie będą jego członkami. 3. Studenci (przejezdni) w libczbie ok 100 tyś również. 4. Niech każdy wpłaci rocznie 100 zł. 5. Kasa przeznaczona będzie TYLKO na remonty ulic, dziur itd. 6. Miasto dokłada połowę zebranej kwoty. Tzn. przedstawiamy ilośc zebranej kasy, a miasto ma dołożyć dokładnie tyle samo, podwajając kwote. 7. NAJPIERW MOŻEMY ZBUDOWAC OBWODNICE! WALIĆ RZĄD!!!! 8. Oczami wyobrżni do 2015 roku mamy wszytskie ulice połatane, nowe w planach, obwodnice.. 9. KAŻDY TIR, POLSKI, ZAGRANICZNY, BUSY itd... WNOSZĄ OPŁATY ZA PRZEJAZD!! 10.Auta osobowe mieszakańców Lublina, oraz województwa Lubelskiego nie płacą (posiadają KOD, IDENTYFIKATOR, lub inne stosowne oznaczenia na pojeżdzie, do uzgodnienia). Zaznaczam że KAŻDY mieszkaniec ma WIECZNĄ możliwośc przejazdu za DARMO! 11.Pieniądze z opłat pójdą na ZWROT!!!! Pieniędzy dla mieszkańców!!! (sposób oddawania do wyboru! i do uzgodnienia). 12. PO ZWROCIE INWESTYCJI, PIENIADZE PRZEZNACZONE BĘDĄ NA WYPŁATE JUŻ ZAROBIONYCH PIENIĘDZY! 13. WSZYSCY SA ZADOWOLENI, KIEROWCY, MIESZKAŃCY, PRZEJEZDNI! NIE MUSIMY SIE NIKOGO PROSIĆ! P.S Drogę będzie budowała firma Lubelska, a dokładnie to nowa w której zatrudni się bezrobotnych, przeszkoli i do pracy. A jak nie, to inna zewnętrzna ale z zapisem zatrudnienia wszystkich nadających sie bezrobotnych do pracy przy budowie, naprawach itd. P.S Chętnie zapisze się do jakiejś organizacji, partii czy czego kolwiek, która będzie miała pomysły (nawet i moje może głupie),wspierała, inicjatywy rozbudowujace nasze miasto. Kontakt do mnie: edede557788@gmail.com Będziemy się oglądali na wawe i na innych to napewno sie nic nie uda. Jak samo nie weźmiemy sprawy w swoje ręce.
To jest pomysł Owsiak2. Owsiak 1 – dzieci jednych rodziców wyciągają kasę od innych dzieci, ich rodziców, którzy opłacili już podatki i od swoich rodziców, którzy też już opłacili podatki na cele, które miały być zrealizowane z pieniędzy podatników. Chcesz do lekarza, tam kolejki i płać mimo tego, że już zapłaciłeś ( płaciłes przez x lat) składkę zdrowotną, że dawałeś na Wielką Orkiestrę ŚP nawet 19 lat. Wjeżdżasz na autostradę wybudowaną z pieniędzy podatników – płać jeszcze raz. Czy my – będąc w UE - za S-17 jeszcze nie zapłaciliśmy? Odpowiedzi trzeba szukać sięgając do podstaw ustrojowych - do plusów dodatnich i ujemnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
sam sie kurw zamknij ścerwo!
ahaha. Boli cie kretynie. Taki wyucziny student, za kurczaki go przyjeli. pffahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna popiera PiS i to efekt(nie) budowy obwodnicy.Mohery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś (czwartek 13 stycznia) Posłanka Magdalena (pseudo "Bukietowa") Gąsior-Marek (lat 27) ZORGANIZOWAŁA wycieczkę lubelskich uczniów po Sejmie. Będzie im pokazywała sale, gabinety, laski marszałkowskie, spasionych posłów itp. atrakcje. http://www.magdagasior.pl/kalendarz/details/244-wycieczka-do-sejmu.html "Wycieczka jaką organizuję dla uczniów Prywatnego Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie" Czekamy na jej relację z tego doniosłego wydarzenia na swojej oficjalnej stronie internetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
spadówa pisojadzie walony do torunia jak sie nie podoba. Żuk rządzi niecaly miesiąc a wy juz obrażacie. precz z moherami. wynocha z tego miasta pisotumany, tak nie możecie znieść, ze mamy w końcu KOMPENENTNEGO PREZYDENTA, doktora ekonomii, który ma znajomości i doświadczenie? jak nie umiecie pomóc nie przeszkadzajcie
Żuk był wiceprezydentem chyba spory okres czasu i mamy prawo lenia pier***onego krytykować, za parę groszy moją Lubelszczyznę sprzedaje, za swój je***y tyłek, zero partiotyzmu. Jeszcze uszmieszki robi do fleszy. Całe peło, jeśli krytykujesz, to uwaga: jesteś pisojadem. Taki pijar: albo jesteś z nami albo jestem pisojadem. Tylko mi tu nie wyjeżdżaj czerwona małpo z jakimiś tytułami naukowymi bo te są w Polsce gówno warte. Pewnie pracę doktorską spisał od jakiegoś moskiewskiego towarzysza, a ekonomia to dla niego kosmos. Znajomości i doświadczenie to on ma, ale w rozpier***aniu naszej ojczyzny. PS nie będzie nam taki tuman z PO ust zamykał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Jan Student napisał:
Baranie pie***ny , to nie ja pisałem , tylko inny kolega siętu wypowiada. Powiedzcie mi dziadowscy Lublynianie po jaki H... mi Wasze drogi !!! Ja się tu przyjechałem tylko kształcic , a nie zostanę tu nawet gdyby mnie wołami trzymali ( tylko to tutaj macie !! ). Zostawię Wam trochę złotówek i wypier***m do siebie . Tam chociaż robotę za słuszne pieniądze dostanę .
Gdzie u ciebie? Takich matołów nikt tu nie trzyma, pewnie nigdzie się nie dostałeś i musiałeś do Lublina przyjechać studiować? Masz w ogóle u siebie uczelnię, bo my tu mamy, ciężko pracujemy aby to wszystko utrzymać i jeszcze dokładamy do matołków jak ty pewnie się nie zameldowałeś się w Lublinie. PS dlaczego piszesz Lublynienie piszesz przez "y" nie wiesz jak się nazywa miasto w którym studiujesz? Kto Ci da robotę za słuszne pieniądze, jeśli jesteś taki ograniczony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za usmiechy i usciski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ede napisał:
ahaha. Boli cie kretynie. Taki wyucziny student, za kurczaki go przyjeli. pffahaha
U Was na Rusi to tylko łapówy były , są i będą . Do momentu kiedy nie odłączą tego upośledzonego regionu . P.S Dostałem się na ten kierunek za dobrze zdaną maturę. Jeśli bym był taki cienki jak Lublynianie piszecie to nie kończyłbym już tej uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie u ciebie? Takich matołów nikt tu nie trzyma, pewnie nigdzie się nie dostałeś i musiałeś do Lublina przyjechać studiować? Masz w ogóle u siebie uczelnię, bo my tu mamy, ciężko pracujemy aby to wszystko utrzymać i jeszcze dokładamy do matołków jak ty pewnie się nie zameldowałeś się w Lublinie. PS dlaczego piszesz Lublynienie piszesz przez "y" nie wiesz jak się nazywa miasto w którym studiujesz? Kto Ci da robotę za słuszne pieniądze, jeśli jesteś taki ograniczony?
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi brudnymi tyłkami na łeb na szyję , aby do STOLYCY B)A Oni jak Was tam widzą to na wymioty im się zbiera Zaniżacie zarobki oraz status społeczny mieszkańców Stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
U Was na Rusi to tylko łapówy były , są i będą . Do momentu kiedy nie odłączą tego upośledzonego regionu . P.S Dostałem się na ten kierunek za dobrze zdaną maturę. Jeśli bym był taki cienki jak Lublynianie piszecie to nie kończyłbym już tej uczelni.
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno. Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza? PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci. W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi brudnymi tyłkami na łeb na szyję , aby do STOLYCY B)A Oni jak Was tam widzą to na wymioty im się zbiera Zaniżacie zarobki oraz status społeczny mieszkańców Stolicy.
Co tu gadać POpier***IŁO CIE SIĘ WE ŁBIE. Pakuj się i spier***aj i poczytaj trochę historii powojennej. Wiem, że Niemcy was na zachodzie nazywają brudasami i że zaniżacie zarobki oraz status społeczny. Pewnie tak cie to boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno. Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza? PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci. W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grunwald . Coś jeszcze chcesz wiedziec , może nr tel. ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tu gadać POpier***IŁO CIE SIĘ WE ŁBIE. Pakuj się i spier***aj i poczytaj trochę historii powojennej. Wiem, że Niemcy was na zachodzie nazywają brudasami i że zaniżacie zarobki oraz status społeczny. Pewnie tak cie to boli.
Popieram. Student leczy swoje kompleksy kosztem innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiechnięta gęba Żuka Dziś nikogo nie oszuka Gąsior-Marek daje kartkę Obietnice nic nie warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.s17popieramy.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się szczycisz? Tym że pochodzisz z Poznania? A przypomnij sobie historię. Koniec lat 80-tych. To wy siedzieliście i cały zachód cicho na dupach i całowaliście komuchów po rękach. Gdyby nie ta biedota ze wschodu jak to określiłeś nadal byś w sklepie widział tylko ocet i czasami może słonine. To lubelszczyzna miała odwagę aby powiedzieć dość komunie to lubelszczyzna pierwsza miała odwagę uderzyć pięścią w stół i powiedzieć radzieckim pachołkom dosyć! To dzięki lubelszczyźnie możesz żyć w wolnym nie opanowanym przez czerwony związek radziecki kraju. Wszystko od nas się zaczęło. I przez to że kiedyś postawiliśmy się za całą Polskę pokutujemy do tej pory. I tak właśnie nam za to dziękujecie. Wstyd! Nie macie szacunku i nie powinniście nazywać siebie Polakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grunwald . Coś jeszcze chcesz wiedziec , może nr tel. ??
Lecz się chłopczyku/dziewczynko. Jak ci tu tak źle to wracaj do "pyrlandi" chyba, że "za krótki w uszach" jesteś aby tam studiować lub pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013" N o i po co było obrzucać kwiatami ministra, posłanko Magdaleno Gąsior-Marek ? Trza było dorzucić do badylków czekoladki Wedla i karnet do SPA. wtedy centralni kacykowie PO może rzuciliby jakiś ochłap przedwyborczy na Lubelszczyznę. A tak ... wsi spokojna wsi wesoła.
Kto wie co nasza Pani poseł dała dzisiaj Panu Schetynie, bo pewnie coś dała?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...