Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grabarczyk sprawdzi lubelską Platformę

Utworzony przez takiTAM, 12 grudnia 2012 r. o 21:09 Powrót do artykułu
uuu nie dobrze, czyżby za mało kradli ? a moze mało kolesiów wsadzili na dobrze płatne ciepłe posadki ? w cczym problem ?! moze niech naczelny oszust rp przyjedzie i pokaże im jak to sie robi w gdańsku .... na telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może w końcu wywali kombinatora nieplacacego podatkow kowalewskiego, sobczaka co bedzie siedzial za PKS , i strojnowska co sie zna na nieruchomosciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie wysłali pismo o niepłaceniu składek, chociaż nigdy się nie zapisywałem do ich zaf...ej partii. Jeszcze mi grozili! A na maile w ogóle nie odpowiadali. Nie dziwi taka duża liczebność struktur partyjnych, jeśli wciągają, kogo chcą. Tylko nie wiem, skąd mieli moje dane osobowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO "FERAJNE" Z PREZYDENTEM ŻUKIEM WŁĄCZNIE !. GRABARCZYK Z TUSKIEM ODDAJCIE LUBLINOWI ZAG RABIONE BEZPRAWNIE PIENIĄDZE !. REŻIMOWI ZŁODZIEJE (;PO) !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dzwonią tylko nie wiadomo w którym kościele ? Nic z tego artukułu nie wynika śmieszna jest wypowiedż tego niby ,, platformesa,, widać że nie jest wogóle w temacie . Najpierw trzeba poznać sprawę a potem się wypowiedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To całą lubelską PO/hazardzistów/trzeba aresztować i wywieźć na Południową.Oczywiście razem z Grabarczykiem-grabarzem polskiej gospodarki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Nas "guzik" obchodzi sytuacja w Platformie Oszustów (PO) ale dobrze że Pan przyjedzie , to LUBLIN WEŻMIE PANA ZA PYSK I ZAŻĄDA ODDANIA PIENIĘDZY NA OBWODNICE LUBLIN I AUTOSTRA DĘ DO WARSZAWY !. Lublin pamięta was złodziei ! . Byliśmy w Warszawie po pieniądze ale "wtaranił się " w paradę Prezydent Zuk z "Platformy Oszustów" razem z jego "Kurierem Nielubelskim" i "zaciem niono " AFERE KRADZIEŻY LUBELSKICH PIENIĘDZY PRZEZ PREMIERA TUSKA I JEGO "FERAJNE" Z PREZYDENTEM ŻUKIEM WŁĄCZNIE !. GRABARCZYK Z TUSKIEM ODDAJCIE LUBLINOWI ZAG RABIONE BEZPRAWNIE PIENIĄDZE !. REŻIMOWI ZŁODZIEJE (;PO) !.
Oddajta piniondze za las.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pilnujcie portfeli złodzieje do Lublina mają przyjechać, Gąsior-Marek zapier....j po bukiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekręt będzie sprawdzał przekręty. Podobnie jak z aferą hazardową, której przewodniczył Sekuła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...