Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Graficiarze pomalowali wiadukt przy Mełgiewskiej. Straty: 46 tys. zł

Utworzony przez dziadek, 2 października 2013 r. o 17:10 Powrót do artykułu
Teraz idiota także może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym im dopieprzył jeszcze więcej. Może odstraszyłóby to innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie prosze, spokojnie....juz sedzia dolozy wszelkich staran, aby pouczyc i znalezc odpowiednie uzasadnienie dla wyroku w "zawiasach"! A my zaplacimy za wyrzadzone szkody! Nie jestem zwolenniczka drakonskich kar, ale taki przykladny wyrok w granicach trzech lat do bezwarunkowej odsiadki prawdopodobnie dal by do myslenia wielu innym amatorom wandalizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie sie ludzie w łeb pier***nijcie tylko tak mocno, straty za jakies grafity na wiadukcie 46 tyś zł, to są jakieś jaja,ta wycena strat to kpina, co pociągi dalej nie pojadą, strzelą focha na pomalowany mostek deb***e poje***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd takie straty ? ile kosztuje farba do wiaduktu ? :P to jakie muszą być straty jak tir wypadnie przez barierki wiaduktu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie sie ludzie w łeb pier***nijcie tylko tak mocno, straty za jakies grafity na wiadukcie 46 tyś zł, to są jakieś jaja,ta wycena strat to kpina, co pociągi dalej nie pojadą, strzelą focha na pomalowany mostek deb***e poje***e
Ja to bym tym h*jom ręce ucinał. A  kara powinna odstraszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRA KARA POPIERAM POWINNI DOSTAĆ JESZCZE ZAWIASY I PO 100 TYŚ KAŻDY KARY I PRAC SPOŁECZNYCH PRZEZ 3 LATA - MOŻE SZANOWALIBY CUDZĄ WŁASNOŚĆ - BRAWO POLICJA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w sprawie pomazanych przez graficiarzy autobusów co jeżdżą do głuska ?? Nie wstyd mpk w ogóle coś takiego wypuszczać poza zajezdnię ? I chyba ochrona za takie coś została odpowiednio nagrodzona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym im dał po 100 tys zł/ os i każdemu prawą rękę uciął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd takie straty ? ile kosztuje farba do wiaduktu ? :P to jakie muszą być straty jak tir wypadnie przez barierki wiaduktu :D
  to to sie nadaje do generalnego, ludzie obudźcie sie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to to sie nadaje do generalnego, ludzie obudźcie sie  
  Faktycznie bardzo "zadbany" obiekt ! ;-)  A może go trochę połatać, otynkować i pozwolić graficiarzom pomalować ! Zaoszczędziłoby się na farbie, dało im możliwość zaprezentowania swojej sztuki dzięki czemu wiadukt byłby kolorowy a nie taki szary i raczej wszyscy byliby zadowoleni ! Trzeba przyznać, że jest w Lublinie kilkanaście świetnych murali i graffiti cieszących nasze oczy ! Pomijam zakazane malowanie na świeżo odnowionych elewacjach bloków itd ale to naprawdę ścienne obrazy których tak efektownie namalować sam bym nie potrafił nawet na kartce papieru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie bardzo "zadbany" obiekt ! ;-)  A może go trochę połatać, otynkować i pozwolić graficiarzom pomalować ! Zaoszczędziłoby się na farbie, dało im możliwość zaprezentowania swojej sztuki dzięki czemu wiadukt byłby kolorowy a nie taki szary i raczej wszyscy byliby zadowoleni ! Trzeba przyznać, że jest w Lublinie kilkanaście świetnych murali i graffiti cieszących nasze oczy ! Pomijam zakazane malowanie na świeżo odnowionych elewacjach bloków itd ale to naprawdę ścienne obrazy których tak efektownie namalować sam bym nie potrafił nawet na kartce papieru !
dzięki że pojawił sie ktoś ze zdrowym rozsądkiem, dokładnie karać za malowanie odnowionych elewacji, a nie za pomalowanie takiego czegoś, i ta wycena strat to najbardziej wku***a... za co te 46 tyś. to jest próba wyłudzenia a nie wycena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie przez farbe szybciej woda wsiaka i wiadukt sie zawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z nich malował, a drugi obserwował okolicę. to chyba był pijany na jedno oko, skoro nie zauważył zbliżającego się samochodem patrolu policji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie się tylko słyszy o wyłudzeniach !!! tusk musi odejść,wszystko idzie na drogie zegarki jego ministra a most grozi katastrofą budowlaną. Oby nie doszło do jakiegoś nieszczęścia !! dzięki że pojawił sie ktoś ze zdrowym rozsądkiem, dokładnie karać za malowanie odnowionych elewacji, a nie za pomalowanie takiego czegoś, i ta wycena strat to najbardziej wku***a... za co te 46 tyś. to jest próba wyłudzenia a nie wycena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niue bronie tych kolesi, nerw mnie złapał jak przeczytałem ze jakas szmata wyliczyła straty na 46 tyś zł, za kilka bazgrołów, to jak ja wpadne w dziure na drodze urtwe koło to też mam policzyc za remont silnika, nowy lakier, zawqieszenie, straty moralne? 1 mln zł a co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...