Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ciekawe, że w takiej brukseli lub berlinie nie ma afrykańskiego pomoru świń?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybić weterynarzy i myśliwych i nie będzie ASF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS sobie najwyraźniej nie radzi z kolejnym problemem. Inna sprawa że PiS z niczym sobie nie poradził. Przez ten czas jak rządzi nie rozwiązał żadnego problemu, poza kasą dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś to eufemistycznie zabrzmiało ale zrozumiałem, że zostaną odłowione i uśpione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hodowcy trzody chlewnej i rolnicy mam nadzieję podziekuja obecnie rządzącym przy urnach nie oddając glosu na Prawo i Sprawiedliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie drożyzna w sklepach. Dziś jest drogo ale przyszły rok zapowiada sie tragicznie. Dziękujemy ci pisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Afrykański pomór świń. Obszar zapowietrzony."*** Bardzo potrzebne tablice! Przeczyta sobie taka świnia i będzie uważać . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A smród i skomlenie przy fermie lisów w Natalinie nie przeszkadza nikomu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto odławia dziki ?co za brednie oni jedynie płacą, bo przez dwa lata nie udało się odłowić słownie: żadnego dzika !!! Pieniądze wyrzucone w błoto, ale to potrafią najlepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj nie chodzi o ASF tylko o wybicie poglowia polskiej trzody chlewnej w gospodarstwach niezwiazanych z duzymi zachodnimi koncernami przerobczymi oraz o koniecznosc sprowadzania wieprzowiny z zagranicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hodowca trzody głosujący na PiS to naprawdę ciężki frajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to pasze którymi się karmi świnie także powinny być przebadane. Ale to tylko sugestia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu od razu dzik? Dzik od czegos się zaraził. czy ktoś przebadał łańcuch rozprzestrzeniania się ASF? Dlaczego dzik a nie ptak? A może pierwszym nosicielem jest mysz, drugim ptak drapieżny a od ich odchodów zarażają się inne zwierzęta. Więc pasowałoby wytłuc też wszystkie bociany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że jeden POjebca podpisując się różnie płacze na forum bo go od koryta PIS odsunął. Teraz masz nowe koryto razem ze świniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS sobie najwyraźniej nie radzi z kolejnym problemem. Inna sprawa że PiS z niczym sobie nie poradził. Przez ten czas jak rządzi nie rozwiązał żadnego problemu, poza kasą dla siebie.
 inaczej: PiS samo tworzy sztuczne problemy i sztucznych wrogów, aby pokazać ciemnemu ludowi jakie to jest skuteczne, szczególnie, że wybory za pasem. Zaś realne problemy to oczywiście wina Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy pod koniec maja b.r. zgłosiłem Straży Miejskiej napotkanie ciut wcześniej warchlaków dzika (a locha zapewne w pobliżu czuwała), to Dyżurny zaczął pogadankę o migracjach dzikich zwierząt do miast; przerwałem jego wywów i powiedziałem, że oczekuję konkretów. Parę dni później nawet nie zgłaszałem brykających w tym samym rejonie warchlaków. Miesiąc później zgłosiłem sporego warchlaka, który przebiegł tuż przezde mną przez drogę; wtedy usłyszałem zalecenie, bym zgłaszał to wcześnie rano, bo im to łatwi rozstawianie pułapek; brzmiało to jak tekst kavaretowy, co powiedziałem Dyżurnemu. Podobno nagrywają rozmowy, więc niech sięgną po nagrania - być może trafią także na zgłoszenia pań, które bały się (z powodu dzików) chodzić drogą między pętlą "Rudnik" a linią kolejową (większość tej drogi przebiega przez miejską działkę ewidencyjną nr 7). Być może także kierowcy autobusów miejskich zgłaszali spotkania z dzikami w rejonie pobliskiej pętli "Rudnik".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste chcą wykończyć polskiego rolnika, wytłuc mu zwierzęta a w to miejsce postawić farmy świńskie gdzie zwierzęta antybiotyki będą jeść wprost z wiader a my potem to pyszne mięsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zapraszam władze lublina na ul. Zelwerowicza w okolice nowego żłobka A żeby może trochę porządku zrobili z dzikami ponieważ tam to już stawami chodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sesja zwłok? autokorektor się nie włączył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki problem pIs rozwiazał przez te cztery lata ??? Rozwiazał problem zbyt duzej ilości drzew w Puszczy Białowieskie, problem koni arabskich też rozwiazany, nie wybudował nawet jednego kilometra autostrady, dzieki temu nie trzeba bedzie ich remontować w przyszłości, rozwiazał problem nudy u uczniów ponieważ beda się uczyli do 19 i poznają dużo wiecej kolegów i koleżanek bo bedzie ich w klasach po 30 osób, wywóz leków za granicę również opanowany przez nowatorski sposób braków, logiczne, jak leku nie ma to nie ma co wywozić, każdy wie że owoce i warzywa są pryskane lub nawożone i są niezdrowe, jak są drogie to ludzie ich nie kupią lub kupią i zjedzą mniej, dzieki temu bedą zdrowsi i nie trzeba dla nich bedzie leków których nie ma, bo były wcześniej wywożone za granicę, praca górnika jest ryzykowna dlatego by polski górnik nie ryzykował życiem jego wydobycia kupuje pIs węgiel w Rosji, paliwo jest drogie bo musi być drogie, gdyby było niedrogie to każdy by jezdził ile wlezie a tak nie, w ten sposób rząd pIs dba o czystość powietrza, a co za tym idzie o zdrowie polek i Polaków żeby nie trzaba im było leków które jak były, były wywożone za granicę, kolejna sprawa to sprawa wieprzowiny. Wieprzowina jest niezdrowa, wybijajac świnie ratuje rząd pIs Polki i Polaków przed miażdżycą na która trzeba brać leki których nie ma bo jak były to były wywiezione za granicę i żeby to ukrócić rząd pIs zdecydował by ich nie było. Do zadań rządu pIs na następną kadencję można zaliczyć; walkę z tolerancją, niezależnymi sądami, walkę niezłomną z wredną UE aż do wyprowadzenia Polski z jej składu, wolnymi mediami. Więc nie piszcie że rząd pIs nic nie zrobił i nie ma sukcesów!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...