Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No a Marta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry ruch PiS :) wybory zakończą się na 1 turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start w wyborach Muszyńskiego to taki ukłon w stronę Żuka. Teraz już na wygraną w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahaa a jak ktoś go posłucha to już w ogóle :) Będzie tylko I tura :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie prezes zaakcetował alleluja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę mu wszystkiego nienajlepszego w nadchodzących wyborach, bo to słabiuteńki kandydat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co to za człowiek wygląda na trunkowego a nawet jak ja po tygodniówce też się wtedy nie golę bo ręce za bardzo mi drżą ale ja na prezydenta nie startuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny nerwus i choleryk nie nadaje się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lepszy kandydat niz np. Pan Radny Tułajew. Biznesmen z pisu. brzmi jednak obco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester Tułajew na Prezydenta  Muszyńskiego wspierał Sobczak Stawiajmy na sprawdzonych Najgorsi są nie pewni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Czelej i Krzysztof Michałkiewicz lub jak kto woli Krzysztof Michałkiewicz i Grzegorz Czelej znaleźli frajera, a nie było łatwo! Poświęcili chyba Andrzeja Pruszkowskiego, tak im się w portkach paliło. Ciekawe kiedy szanowny kandydat połapie się że jest głęboko w ... Zamiast wystawić młodego, doświadczonego i przygotowanego do pracy w ratuszu Sylwestra Tułajewa. Wyciągnęli gościa z kapelusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnio interesuje mnie akceptacja Kaczyńskiego, to lublinianie powinni go akceptować lub nie, dla mnie się nie nadaje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no , PO ma dwóch kandydatów na prezydenta w tym jeden startuje z PiS . Majstersztyk gratulacje panowie z PO. Czyżby Sobczak wiceprezydentem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ludziom oczu mydlić:PIS gra na rzecz PO.Hazardziści prezydenturę mają zaklepaną.Muszyńskiego wystawiają ,aby potwierdzić ,że  są rywalami hazardzistów,a to jedna sitwa! Dalej będzie trwała równia pochyła w mikeście i województwie,hazardziści z gumo filcowymi będą ograbiać całe lubelskie.Ciekawe dokąd te oszustwa społeczeństwo wytrzyma???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes to se może ustalać...ale dzięki że nie żaden nawiedzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny nerwus i choleryk nie nadaje się
ale potrafi coś zrobić w przeciwieństwie do żuka ,który jedynie chce być prezydentem dla samego bycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale potrafi coś zrobić w przeciwieństwie do żuka ,który jedynie chce być prezydentem i nam mieszkańncom takiej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to się stalo, ze P. Prezes zaakceptował kandydata spoza partii, co się z tym naszym lubelskim pisem dziej, czy już nie mamy politykow  z wewnątrz partii,zeby wystawiać w wyborach, tylko w kolejnych wyborach pod szyldem naszej partii są osoby nie z partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak prezydentem miasta może być człowiek, który nie potrafi się w sposób składny wypowiedzieć w swoim ojczystym języku ???!!! Przecież ten Pan, gdy był prezesem Portu lotniczego i udzielał wywiadów nie potrafił sklecić po polsku jednego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wystawiajac swojego sympatyka a nie aparatczyka udowodnił że zalezy mu wyłącznie na dobru mieszkancow Lublina. Tylko Muszynski moze wyprowadzic miasto ze spirali długów w które wpędzil miasto Żuk ze Swidnika. Muszynski wybudowal od pod?taw lotnisko za którym nie ciągnie się zaden problem. A Zuk ? Afera drukarkowa, afera z wynajmem budynku od bylogo radnego PO Piątka bez przetargu, afera z nieplaceniem wykonawcom stadionu i inne. I pewna "sprawa" o której wstyd mowić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...