Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwałtowne ulewy przeszły nad Lubelszczyzną (zdjęcia)

Utworzony przez Annonim, 5 sierpnia 2009 r. o 20:30 Powrót do artykułu
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje, że pogoda polepszy się po godz. 21. jest 20:29. polepszyło się parę minut temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla ludzi na przystankach i chodnikach wracając samochodem oblałem jakies 200 osób super.Podziekowania prosze słac do prezydenta Lublina,posłów z PO z dopiskiem dzieki za drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Annonim napisał:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje, że pogoda polepszy się po godz. 21. jest 20:29. polepszyło się parę minut temu
u mnie ciągnie leje przygłupcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alex napisał:
Pozdro dla ludzi na przystankach i chodnikach wracając samochodem oblałem jakies 200 osób super.Podziekowania prosze słac do prezydenta Lublina,posłów z PO z dopiskiem dzieki za drogi
Podziękowania dla ciebie za brak wychowania i kultury. Jak widzi się pieszych podczas ulewy, to się zwalnia. Ale taki wasz charakter niereformowalnych pisuarów. Bo najlepiej zwalić na innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przypominam sobie urwania, ani nawet oberwania chmury. Padał mocny deszcz i tyle.
Alex napisał:
Pozdro dla ludzi na przystankach i chodnikach wracając samochodem oblałem jakies 200 osób super.Podziekowania prosze słac do prezydenta Lublina,posłów z PO z dopiskiem dzieki za drogi
Prowokacja kiepska, podobnie jak twój stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam,Lublin to nie lubelszczyzna to tylko miasto ktorego wlodarze nie radza sobie z niewymieniana od dziesiatkow lat instalacja odplywowa. Woda jak wszystkim wiadomo splywa w dol. to jest grawitacja. I zalewa.Burze byly w woj. lubelslimo 15 duze opadywystapily w Hrubieszowie .a to jest na poludniowo wschodnim terenie lubelszczyzny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prowokacja zdjęcie z archiwum czy tak naprawdę wyglądała głęboka ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim deb***em trzeba byc aby jechac prez taka wode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lang to ma szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas, tak wyglądała dziś większość ulic w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu pada deszcz, z obserwacji półzaćmienia księżyca pewnie nic nie wyjdzie. Początek 01:01 aż do godz. 04:17-zakończenie. Największy cień na księżycu o godz.02:39.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zrobią z tą głęboką tylko cały czas narzekają. Żadną nowością jest ,że byle jaki deszcz który tam spadnie "zatapie całą ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Lublin ma farta. Gdyby lało przedwczoraj, to mielibyśmy Tour de Amfibia. Znowu wstyd na cały świat. Jeszcze te super równe lubelskie drogi. I to na Nadbystrzyckiej przy Głębokiej. MASAKRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas TdP miasto wypromowało szczególnie swoje "piękne jezdnie". Główna ulica 400 tysięcznego miasta - łata na łacie, wyfrezowane fragmenty, wyboje. Kolarze to jednak bardzo odważni ludzie, że chcą z prędkością 50 km/h jeźzić po czymś takim, narażając swoje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas napisał:
To prowokacja zdjęcie z archiwum czy tak naprawdę wyglądała głęboka ????
Głęboka, Głęboką, a Muzyczna jeszcze niżej. O wieków sytuacja ta sama. Bywało, że zrywany pędzącą wodą asfalt przewracał nam samochody na parkingu. To nie żart. Nic w tej sprawie nie zrobiono. Śmiać mi się chce, jak przypomnę sobie ludzi w autobusie na Głębokiej, którzy wodę mieli do płowy szyby. Ja się już przyzwyczaiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no fakt jest fatalnie i przy wiekszych zlewach Głęboka to dosłownie druga po Bystrzycy rzeka w Lublinie ale nie przypominam sobie jakoby ludziom w autobusie woda do połowy szyby sięgała?Gdyby tak było pasaże handlowe od Głębokiej 8 do 10 przestały by istnieć... wiec to chyba troche wyolbrzymiona wypowiedź (oczywiście ta poprzednia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjjnnbh napisał:
jakim deb***em trzeba byc aby jechac prez taka wode
jak ktoś nie ma wyjścia to się pcha licząc na szczęśćie wczoraj niestety nie wszyscy je mieli,wczoraj tamtędy wracałem,wrażenia jak po jeżdzie po dnie rzeki ale jakoś się udało :rolleyes: :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś napisał:
u mnie ciągnie leje przygłupcze
do przygłupca z 20:39 przeczytaj jeszcze raz i postaraj się zrozumieć >>> pogoda się polepszy aha, i chodzi o Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo następna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...