Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hmmmmm? rozumie interwencja, kiedy pies jest agresywny i stwarza zagrożenie, lub jest ranny i chory. Ale robić za hycla. Co na to prawo ? Będę musiał zgłosić to w celu kontroli przez odpowiednie instytucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zajmą się naprawdę agresywnymi bez smyczy,kagańców opuszczonych psów.Dostałam mandat za kundelka który uciekł mojemu dziecku z podwórka może trwało to 5 minut jak podjechała pod dom straż miejska dużym samochodem.Pogoń za małym pieskie który nigdy nie opuszcza swojej posesji tylko sporadycznie czasami gdzieś między nogami ucieknie na chwile.Jeżeli miałabym agresywnego bydlaka to siedział by w kojcu.Zabrali fotoradary to gdzieś trzebaposzukać pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałęsające się kundle chodzą zwykle w watachach po kilka lub nawet kilkanaście elementa i zagryzają inne bezbronne zwierzęta, gryzą ludzi, zjadają dzieci, chwytają ptaki, wykopują z ziemi chomiki, rysują samochody i załatwiają się gdzie popadnie
"Wataha" pisze się nieuku przez "h" (a nie watacha). A reszta jest tak samo prawdziwa jak twoja pisownia tego wyrazu, nieuku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zajmą się naprawdę agresywnymi bez smyczy,kagańców opuszczonych psów.Dostałam mandat za kundelka który uciekł mojemu dziecku z podwórka może trwało to 5 minut jak podjechała pod dom straż miejska dużym samochodem.Pogoń za małym pieskie który nigdy nie opuszcza swojej posesji tylko sporadycznie czasami gdzieś między nogami ucieknie na chwile.Jeżeli miałabym agresywnego bydlaka to siedział by w kojcu.Zabrali fotoradary to gdzieś trzebaposzukać pieniędzy.
A twój pies był oczywiście na smyczy i w kagancu. Wszyscy właściciele małych psów tak mówią, ale 98% pogryzień to nie są te "agresywne bydlaki" tylko małe, niedopilnowane kundle. Znasz przepisy? To wiesz, że pies powinien być na smyczy i koniec dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...