Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Happening pieszych na ul. Narutowicza w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez zamknąć, 15 lutego 2015 r. o 13:01 Powrót do artykułu
Jak tak domagają się praw pieszego na Narutowicza, to zxamknąć tę ulicę w cholerę i niech chodzą pieszo. Samochody mieszkańcy niech zostawiają np. na Dolnej PM a potem z zakupami piechotą do domu. Będziecie mieli najlepszy deptak w mieście.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za łamanie przepisów mandaciki tak po 500 pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi happening... wyszło trzech gnojów z jakimś prześcieradłem i wielki happening. Pieszych trzeba nauczyć przepisów i zacząć ostro karać za stwarzanie zagrożenia, gapiostwo, wymuszenia i totalny brak wyobraźni - to jest w większości przyczyna wypadków z ich udziałem. Trzeba skończyć z przeświadczeniem pieszego o ochronie przez przepisy i naginaniem tego prawa, przede wszystkim zasada ograniczonego zaufania, ostrożność i trochę pokory ze strony pieszych, jezdnia to nie deptak. Ja jakoś nie mam problemu z przechodzeniem przez przejścia, żyję już dość długo i jestem cały i zdrowy, nie narzekam na brak kultury kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardziej błazenada jak jakaś pożyteczna akcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...