Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Harcerze morsowali w Bystrzycy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2018 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Przecież to sciek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarznięte trzęsące się z zimna dzieci.Kto pozwala na takie "atrakcje".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pozwoliłem mojemu dziecku - wyszło szczesliwe, bo spróbowało czegoś nowego. Czegoś lepszego niż seidzenie przed komputerm i bezmyślne hejtowanie na temat o którym nie ma się pojęcia. Dzieci brały udział w zajęciach pod okiem osób, które od lat zajmuja się morsowaniem, dostosowany był do dzieci czas zajęć, na miejscu zapewniony podgrzewany namiot, ciepłe napoje o opieka medyczna. Każde dzieco uczestniczące w zajęciach miało pisemną zgodę rodziców. Lepiej podrżeć na zimnie, niż mieć nieszczęśliwe dzieciństwo odreagowywane później hejtowaniem w internecie o czym, czego w życiu się nie doświadczyło, bo np. rodzice trzymali pod kloszem. Zapraszam na kolejne zajęcie, by naocznie na żywo zobaczyć, jak te dzieci są drżące i nieszczęśliwe, a może i samemu spróbować czegoś ciekawego w życiu, ciekawszego niż hejt w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajęcia odbyły się tam, gdzie co tydzień odbywa zajęcia Lubelski Klub Morsów. Skoro oni mogą w "ścieku"... Byłem, widziałem- żaden ściek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Brawo harcerze i zuchy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...