Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Heban nie przetrwał roku. Już wiadomo co powstanie w jego miejscu. To duża zmiana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2018 r. o 17:36 Powrót do artykułu
W Centrum miasta ciężko rozkręcić dobry biznes. Drogo i problemy z dojazdem swoje robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, nie! Niech chociaż szyld jakis będzie odpowiedni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Ale prowincja. Koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat! Bardzo klimatyczna knajpa w świetnym stylu zostanie zastąpiona przez chińskie dziadostwo dla ubogich! I to w tak reprezentacyjnym miejscu :( :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błahaha, oto najlepszy wyznacznik jak "rozwija" się Kozi Gród. Czy Betoniarz, który przyczynił się wydatnie do zarżnięcia Centrum, będzie obecny na przecięciu wstęgi u Chińczyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest wreszcie prestiż, najlepsza inwestycja w tym roku , nowe miejsca pracy. Pewnie Arena też za jakiś czas zmieni właściciela z tej branży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne podsumowanie jakie nasuwa mi się na myśl : to jest właśnie Lublin. Tutaj ludzie kupujący mieszkanie patrzą tylko "ile z metra", nieważna architektura, standard części wspólnej, zagospodarowanie terenu. Ma być mniej niż 5000. Restauracja się nie utrzyma, bo nikt nie wyda tam 100 zł, bo po co jak można za to nakupić schabu i kapusty, że rodzina będzie żarła przez 3 dni. Garderoby też nie ma co odświeżać, bo "kurtka co kupiłem 7 lat temu jeszcze dobra". Samochód to najlepiej oktavia 1.9 tdi - "to samo co A4, tylko taniej". Lublin to jedna wielka "wyprzedaż", w której nie znajdziesz dobrego kursu językowego, dobrych studiów podyplomowych, dobrego mieszkania, dobrej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiński badziew.Wspolczuje pracownicom bo wdychając cały dzień ten toksyczny syf raka zapewnionego mają na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary: zgadzam się z tobą w 100% Tu studiowałem, mam sentyment, ale to miasto to, niestety, wielka dziura. I nie ma się co obrażać. Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******interwencja.polsatnews.pl/interwencja__oficjalna_strona_internetowa_programu_interwencja,5781/archiwum,5794/news,6271/index.html#1617333 .......................................... 05.02.2018 zginął, bo wiedział, kto zabił iwonę cygan? sprawę bada archiwum x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Chińczyk sprzedaje badziewie? Widocznie jest takie zapotrzebowanie na rynku. Przecież nie dokłada do interesu. W ubiegłym roku byłem na urlopie w Chinach i zapewniam was, że nie dorastamy im i nie mam tu na myśli Lublina a bardziej cywilizowanych regionów Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotruś mąż nie pomógł tylko szroty z zachodu sciągał to i lokal padł. Lokomotywa przez Asie zarządzana to i działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie wyprowadz i nie wracaj.W Warszafce masz lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jedyne podsumowanie jakie nasuwa mi  się na myśl : to jest właśnie Lublin. Tutaj ludzie kupujący mieszkanie patrzą tylko "ile z metra", nieważna architektura, standard części wspólnej, zagospodarowanie terenu. Ma być mniej niż 5000. Restauracja się nie utrzyma, bo nikt nie wyda tam 100 zł, bo po co jak można za to nakupić schabu i kapusty, że rodzina będzie żarła przez 3 dni. Garderoby też nie ma co odświeżać, bo "kurtka co kupiłem 7 lat temu jeszcze dobra". Samochód to najlepiej oktavia 1.9 tdi - "to samo co A4, tylko taniej". Lublin to jedna wielka "wyprzedaż", w której nie znajdziesz dobrego kursu językowego, dobrych studiów podyplomowych, dobrego mieszkania, dobrej pracy.
 To sie wyprowadz i nie wracaj.W Warszafce masz lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Stary: zgadzam się z tobą w 100% Tu studiowałem, mam sentyment, ale to miasto to, niestety, wielka dziura. I nie ma się co obrażać. Takie są fakty.
 Wielką dziure masz we łbie w miejcu gdzie powinien znajdowac sie mózg.Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jedyne podsumowanie jakie nasuwa mi  się na myśl : to jest właśnie Lublin. Tutaj ludzie kupujący mieszkanie patrzą tylko "ile z metra", nieważna architektura, standard części wspólnej, zagospodarowanie terenu. Ma być mniej niż 5000. Restauracja się nie utrzyma, bo nikt nie wyda tam 100 zł, bo po co jak można za to nakupić schabu i kapusty, że rodzina będzie żarła przez 3 dni. Garderoby też nie ma co odświeżać, bo "kurtka co kupiłem 7 lat temu jeszcze dobra". Samochód to najlepiej oktavia 1.9 tdi - "to samo co A4, tylko taniej". Lublin to jedna wielka "wyprzedaż", w której nie znajdziesz dobrego kursu językowego, dobrych studiów podyplomowych, dobrego mieszkania, dobrej pracy.
Napisz apel na Facebooku : "Lubelacy, wydawajcie więcej swoich pieniędzy na co tylko można. Wtedy wszystkim Lubelakom będzie się żyło dostatniej i w ogóle miasto będzie fajniejsze."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwię się, że zamknęli. Heban mimo dobrych chęci nie miał klimatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie dziwię się, że zamknęli. Heban mimo dobrych chęci nie miał klimatu.
Lublinianom odpowiadają za to klimaty chińskie. Ciekawe dlaczego? Może ma to coś wspólnego z dominantą zarobków w tym smutnym miasteczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chinsko-rusko-watykanski spisek bo tak blisko redakcji gdzie Paweł Chojecki i Marian Kowalski demaskuja spiski chińsko-rusko-watykańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencyjne kawiarnie jakoś nie mają problemów , często ciężko o wolny stolik. Heban wiecznie pusty , kilka mebli z epoki nie zrobi fajnej knajpy.  Szkoda , że wprowadza się Chińczyk  bo miejsce ma ogromny potencjał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...