Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 Polska to chory kraj! Jak robimy remont w mieszkaniu to zawsze dajemy zaliczkę, kupujemy (my za nasze pieniądze!)materiały. W branży budowlanej to jest postawione na głowie. Za wszystko płaci budujący i dopiero pod koniec (jak ma szczęście!) zwracane mu są pieniądze. W przetargach wybierane są najtańsze oferty, firmy często robia po kosztach, albo i ze stratą, tylko po to żeby się utrzymać na rynku! Znam już kilka firm, czy to budowlanych czy projektowych, które się wyłożyly, bo władowały wszystkie pieniądze w realizowane projekty, a inwestor nie zapłacił, bo zaraz po wybudowaniu budynku ogłosił bankructwo! Niestety coraz więcej słyszę takich historii. Znajomy projektant zbankrutował bo jeden z deweloperów po zrobieniu mu remontu, powiedział że nie zapłaci! Jestem pewna że Henpol też miał z tym dużo problemów, tyle że tu pewnie było kilku takich "deweloperów oszustów", którzy jak już mieli zrobione to mieli gdzieś zapłatę za uczciwą pracę ;/  Są też inne praktyki inwestorów np robienie wszystkiego żeby nie odebrać budynku w terminie i naliczyć kary.. nie wiem co się porobiły z tymi ludźmi. Dorobili się kasy i myślą że są wielkimi panami i wszystko im się należy;/ No i jak tu prowadzić firmę? Człowiek stara się uczciwie pracować, ale nie da rady, trzeba oszukiwać bo ciebie oszukają i stoczysz się na dno! Osobiście mam znajomego z tej firmy i wiem że bardzo dbali o swoich pracowników, dlatego sczególnie mi przykro z zaistniałej sytuacji..no i jeszcze lubelska firma.. tyle miejsc pracy...najwyraźniej ktoś chciał żeby się wywalili..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a stary telecki co tam robi ciekawe ile mu wisza???u teleckiego zreszta tez coraz gorzej ale cos tam placi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 baniek w plecy... to wszystko musiało trochę trwać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Polska to chory kraj! Jak robimy remont w mieszkaniu to zawsze dajemy zaliczkę, kupujemy (my za nasze pieniądze!)materiały. W branży budowlanej to jest postawione na głowie. Za wszystko płaci budujący i dopiero pod koniec (jak ma szczęście!) zwracane mu są pieniądze. W przetargach wybierane są najtańsze oferty, firmy często robia po kosztach, albo i ze stratą, tylko po to żeby się utrzymać na rynku! Znam już kilka firm, czy to budowlanych czy projektowych, które się wyłożyly, bo władowały wszystkie pieniądze w realizowane projekty, a inwestor nie zapłacił, bo zaraz po wybudowaniu budynku ogłosił bankructwo! Niestety coraz więcej słyszę takich historii. Znajomy projektant zbankrutował bo jeden z deweloperów po zrobieniu mu remontu, powiedział że nie zapłaci! Jestem pewna że Henpol też miał z tym dużo problemów, tyle że tu pewnie było kilku takich "deweloperów oszustów", którzy jak już mieli zrobione to mieli gdzieś zapłatę za uczciwą pracę ;/  Są też inne praktyki inwestorów np robienie wszystkiego żeby nie odebrać budynku w terminie i naliczyć kary.. nie wiem co się porobiły z tymi ludźmi. Dorobili się kasy i myślą że są wielkimi panami i wszystko im się należy;/ No i jak tu prowadzić firmę? Człowiek stara się uczciwie pracować, ale nie da rady, trzeba oszukiwać bo ciebie oszukają i stoczysz się na dno! Osobiście mam znajomego z tej firmy i wiem że bardzo dbali o swoich pracowników, dlatego sczególnie mi przykro z zaistniałej sytuacji..no i jeszcze lubelska firma.. tyle miejsc pracy...najwyraźniej ktoś chciał żeby się wywalili..
A kto każe wykonawcy dawać w przetargu cenę po kosztach lub poniżej?? Jak się nie zna na ekonomii to niech sobie kogoś zatrudni, albo zamknie działalność, zanim skrzywdzi innych. Często ci dający po kosztach lub poniżej są bardziej przebiegli niż ci się wydaje. Dają taką kwotę specjalnie, aby wygrać, a potem liczą na roboty dodatkowe lub uzupełniające, na których chcą się obłowić. A że specyfikacje i kosztorysy są coraz bardziej dopracowane to później jest płacz i zgrzytanie zębów. Sprawdza się ludowe porzekadło "nie bądź chamie chytry".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Prezes Polak ma za co zrobić święta ? :D  A Sylwester to gdzie Monte Carlo czy Wyspy Bachama ? Jak obstawiacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090626/ZLOTASETKA03/547615951  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Prezes Polak ma za co zrobić święta ? :D  A Sylwester to gdzie Monte Carlo czy Wyspy Bachama ? Jak obstawiacie ?
Na "bachama" to można wysłać takiego głąba jak ty.Inni mogą ewentualnie jechać na Bahama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata dwóch pensji ? Czy to pisał ...Polak? Co prawda "pracuję/łem" w Warszawie i w grudniu dostaliśmy wypowiedzenia od stycznia do marca 2014r. Prawda jest taka, że w tej chwili nie otrzymałem za listopad, za chwilę za grudzień, pewnie nie otrzymam za styczeń, luty, marzec, odprawa za 2 m-ce ( pal licho, może być bez tego ) plus ekwiwalent za niewykorzystany urlop z 2013 to będzie jakieś 20 dni roboczych. Ile to będzie ? Bardzo dużo gotówki dla mnie!!! Jeśli chodzi o Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych to pomęczyłem temat i okazuje się że zwolnienie nie może być za wcześnie i za późno w odniesieniu do ogłoszenia upadłości bo można dostać tyle co nic. Po drugie zwracają tylko za max 3 m-ce wynagrodzenia, max 2 m-na odprawa, a za urlop to tylko za urlop z roku w którym ogłoszono upałość (czyli nic) !! A teraz najważniejsze : z FGŚP dostaniesz tylko tyle ile wynosi średnia krajowa czyli max 2700 netto/m-c po wielomiesięcznej przepychance w FGŚP z szumną nazwą i mierny efektem. Ps. Lepiej że teraz to padło, niż miało więcej osób wtopić kasę i czas, szkoda że nas nie chcieli inwestorzy. Panie Prezesie widzę że sprawa zaczyna śmierdzieć i nie da się ukryć się nerwów na nagraniu pod adresem wwww ( bez spacji ), aha dla mnie to sensacja !!!: w w w.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131223/LUBLIN/131229869 Przewiduję po świetach wizytę w OIP, Sądzie Pracy i Prokuraturze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio na tej stronie trafiłem na fajną stronę, która pokazuje gdzie znajdują się działające fotoradary w danej chwili. W święta każdy gdzieś jedzie, każdemu się śpieszy, dlatego sprawdz czy na twojej trasie będą fotoradary w święta. http://pp.gdziefotoradar.pl/bmbhj Super strona.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA SPRAWA UPADŁOŚCI FIRMY HENPOL NADAJE SIĘ POD PROKURATORA.INSPEKCJA PRACY PO SKARGACH OD PRACOWNIKÓW NIC NIE ROBI.PYTAM SIĘ PO CO WOGLE ISTNIEJE OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY W LUBLINIE?.JAKIE SĄ KOSZTY UTRZYMANIA TEJ PSEUDO INSTYTUCJI.POZOSTAJE SĄD PRACY LUB SAMOSĄD PRACOWNIKÓW NA ZARZĄDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawą powinna zająć się prokuratura .W tej chwili pieniadze wyprowadzane są przez rodzinę.Inwestycje w staroci /biuro / dały o sobie znać.Zatrudnienie nierobów z  szerokiej rodziny i szpicli doprowadziło do upadku tej firmy.System szpiegostwa był lepiej zorganizowany niż w PRL "ORMO"Fachowców zatrudniało się na jedną budowę.Brak oientacji w cenach usług doprowadziło do takiej sytuacji.Dobrze że ten twór zbankrutował,gdyż jego złodziejskie metody szkodziły ludziomk,a Inspekcja pracy milczała.Ten majątek wypracowali pracownicy nie opłaconą pracą. WRESCIE DOBRZE SIĘ STAŁO!!!!!!!.Chamstwo trzeba tępić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma HENPOL budowała bloki przy ul. Północnej/Prusa, jeden z nich się palił !!! http://www.lublin112.pl/ul-polnocna-trzy-zastepy-strazakow-gasilo-pozar-w-nowo-budowanym-budynku-zdjecia/   po pożarze odwalona totalna fuszerka, tynki nie zostały zerwane tylko ściany wyczyszczone, nie wiem czy instalacja elektyczna było położona od nowa ale wątpię, w jedym z mieszkań na 4 piętrze po deszczu ciekło po suficie i przy parapecie jak ktoś chce zobaczyć więcej zdjęć z pożaru, niech jedzie do PZU, był tam pracownik i robił kosztorys szkód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem podwykonawcą z niezapłaconymi fakturami za ok. 30 tys. To jest złodziejski kraj , w którym można w imieniu prawa okraść. To POLSKA. Prostytutka europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Henpol zatrudnia 350 osób. Henpol to jedna z największych firm budowlanych w regionie."   ... mała zapyziała 350-osobowa firemka jest jedną z największych budowlanych w regionie ? Cała reszta "potentatów" to blaszane markety i budżetówka ? Co na to Żuk i jego pomagierzy z Ratusza ? Lublin "tygrysem" zadupia Unii Europejskiej ? ------------- Została w Lublinie jakakolwiek większa prywatna inicjatywa ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Henpol zatrudnia 350 osób. Henpol to jedna z największych firm budowlanych w regionie."   ... mała zapyziała 350-osobowa firemka jest jedną z największych budowlanych w regionie ? Cała reszta "potentatów" to blaszane markety i budżetówka ? Co na to Żuk i jego pomagierzy z Ratusza ? Lublin "tygrysem" zadupia Unii Europejskiej ? ------------- Została w Lublinie jakakolwiek większa prywatna inicjatywa ?
Nie ma już nic,dlatego ten żyd kaszubski z całą tą żydokomuną muśi odejść !!  i to natychmiast !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doprawdy, a dopiero co żonka przejęła całą kasę i grzeje się gdzieś na Karaibach, a wy myślicie że dostaniecie grosza ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesi i doradcy prezesów zostali z nieruchomościami i apartamentami w Warszawie i innych miejscach kupione za firmową kasę na siebie i rodzinkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W katolickiej Polsce ludzie powinni zachować elementarne zasady uczciwości. Takie firmy jak henpol a przede wszystkim prezes powinien zapłacić wszystkie długi. Cierpią na tym małe firmy i wszyscy dobrze o tym wiedzą i milczą. Katolickie bydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...