Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman kontra Czarnek. Nowy spot PSL z wojewodą lubelskim w roli głównej [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2019 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Sprzedam Opla stan igła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze Krzychu! Tępić obłudę marionetek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psl czyli arbuzy powinni ię wycofac z polityki/pchania do żłobu/ na 4 lata w ramach pokuty za fundusze emerytalne 167 mld zł i podniesienie wieku do 67 lat. Partia chłopska i kazała pracowac rolnikowi do 67  roku kiej on już na traktor wyjśc już nie może. Jeszcze ten związek z PO NA WYBORY.  Do podziemia pslowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek ale dostałeś lanie os Hetmana przy piątku. Jeszcse w niedzielę Cie dupa bedzie bolała. Leć po flagę i to szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze uważałem że Hetman to jest super gość a gdy zaczal obnażac obłudę PiSu i mówić o nich prawdę to już całkiem. W maju ma Pan ode mnie i znajomych sporo głosów. Piękna robota. Psl to nasza duma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz apeluje do kandydatek i kandydatów na europosłów. Kiedy przedstawiciel publiczne swoje pochodzenie do dwóch pokoleń wstecz Polski wyborca chce je znać Chyba że się czegoś wstydzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesieni wykopki. I wszystko jasne !!!! Ps. Sprzedam kopaczke stan dobry. Cena do uzgodnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA TEN SPOT. - Wojewoda akurat nie jest człowiekiem o wąskim światopoglądzie. Flaga Unii jest na sali, gdy przemawia. - NIE TEN ADRES. - I CO TO MA DO WYBORÓW? MOŻE LEPIEJ POKAZAĆ JAKIŚ PLAN? - Chyba, że nie ma się planu, a stołek w Brukseli za duże pieniądze po prostu się należy za nazwisko.............. PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU, DALEJ JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSI. - Z TEGO TRZEBA SIĘ WYTŁUMACZYĆ, A POTEM PROSIĆ O GŁOS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się gość co był w Bruxelce dzięki unieważnionym głosom. Kontrkandydat Pan Paruch z PiS miał 46 tys głosów a nasi z PSl miał 26 tys. Czyli o ca 20 tys mniej. A, że liczyły się glosy PSL kontra PiS i wyszła Bruxelka dla PSL. O le cha cha cha. Mośkowy moderatorze uważaj na bluzgi POkrak i Kmiotków na Pana Wojewodę. Weszło nowe prawo unijne odnośnie linków w internecie. Odbijam te puszczone linki bluzgające Pana Wojewodę i wysyłam do Ministra Sprawiedliwości z pytanie czy mośki w dalszym ciągu mogą być bezkarni w Polsce i UE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo! Kiedy pan w końcu zrozumie, że Polska jest cżęścią Unii, a Unia to nie jest żadne obce ciało. Ma pan problem z pamięcią. Pierwsi na Polskę w Uni donosili europosłowie Legutko i Wiśniewska. Proszę się nie opierać w swych poglądach na pani Kruk, bo one "coś tam coś tam" są chwiejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować, to nie ta liga i nie ten poziom - wojewoda to może za europosłem co najwyżej marynarke nosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman , Hetman, coś słyszałem ,ale nie wiem co. Oj to ten co chce dalej kase ssać z Brukseli. Ok, będę głosował na wszyskich tylko nie na ciebie. Nic ale to nic nie zrobiłes dla Lublina , to jakie masz moralne prawo jeszcze prosic o reelekcje. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA TEN SPOT. - Wojewoda akurat nie jest człowiekiem o wąskim światopoglądzie. Flaga Unii jest na sali, gdy przemawia. - NIE TEN ADRES. - I CO TO MA DO WYBORÓW? MOŻE LEPIEJ POKAZAĆ JAKIŚ PLAN? - Chyba, że nie ma się planu, a stołek w Brukseli za duże pieniądze po prostu się należy za nazwisko.............. PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU, DALEJ JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSI. - Z TEGO TRZEBA SIĘ WYTŁUMACZYĆ, A POTEM PROSIĆ O GŁOS.
 Doczytałem do momentu że nasze słońce Lublina nie jest człowiekiem o waskim swiatopogladzie i ze śmiechu nie mogłem doczytać reszty laurki sztabowców z nowogrodzkiej :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman , Hetman, coś słyszałem ,ale nie wiem co. Oj to ten co chce dalej kase ssać z Brukseli. Ok, będę głosował na wszyskich tylko nie na ciebie. Nic ale to nic nie zrobiłes dla Lublina , to jakie  masz moralne prawo jeszcze prosic o reelekcje. Wstyd.
 Przecież w centrali macie odgorny prykaz na kogo głosować. Ogarnij sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jesieni wykopki. I wszystko jasne !!!! Ps. Sprzedam kopaczke stan dobry. Cena do uzgodnienia
 Bedziemy wykopywać tylko pierze bedzie lecieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to ten Czarek?
 Podnóżek prezesa drugiej kategorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek to chyba najbardziej tępy aparatczyk, i jeszcze ten "naukowiec" pożal się Boże; wstydzę się, że jest wojewodą w województwie w którym mieszkam; mam nadzieję, że już niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej pracy największe łobuzy to resortowe towarzystwo , które obecnie obraca sie przy kościele. A wśródnich najgorsi są peeselowcy - maksymalna degengolada. Mam nadzieję że juz ich długo nie bedziemy musieli oglądać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA TEN SPOT. - Wojewoda akurat nie jest człowiekiem o wąskim światopoglądzie. Flaga Unii jest na sali, gdy przemawia. - NIE TEN ADRES. - I CO TO MA DO WYBORÓW? MOŻE LEPIEJ POKAZAĆ JAKIŚ PLAN? - Chyba, że nie ma się planu, a stołek w Brukseli za duże pieniądze po prostu się należy za nazwisko.............. PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU, DALEJ JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSI. - Z TEGO TRZEBA SIĘ WYTŁUMACZYĆ, A POTEM PROSIĆ O GŁOS.
 Pan Krzysztof wział chyba przykład z wiadomości tvp - tam też pis nie przedstawia żadnego programu tylko jedzie po koalicji - jak sie wzorować na propagandzie to tej z najwyższej półki :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej pracy największe łobuzy to resortowe towarzystwo , które obecnie obraca sie przy kościele. A wśródnich najgorsi są peeselowcy - maksymalna degengolada. Mam nadzieję że juz ich długo nie bedziemy musieli oglądać.
 Macie psl-wcow na nowogrodzkiej w centrali? To faktycznie cieżko sie wam musi piaać ten bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...