Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman: Przyjmę mandat europosła, jeśli zostanę wybrany

Utworzony przez elektorski, 22 lutego 2014 r. o 18:02 Powrót do artykułu
...i to są "niezależne" wybory Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykasowali wszystkie poprzednie komentarze!!! NIE KUPUJCIE TEJ GAZETY !OLALI CZYTELNIKOW I INTERNALTOW WYKASOWOJAC WSZJYSKIIE POSTY , CENZURA JAK ZA KOMUNY!, A MOZE RED.NACZELNY TEZ JESZCZE MA KORZENIE ZE STAREGO UKLADU. CZY W POLSCE SA WOLNE MEDIA? MOZE I SA NP.SZambo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno uwierzyć w tę deklarację, skoro już raz marszałku oszukałeś społeczeństwo po wyborach parlamentarnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie licz.że na złodziei z PSL będą ludzie jeszcze głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
madrości chłopka-roztropka. Jak go nie wybiorą to zostanie w dalszym ciągu na dobrym stołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..przyjmie teraz mandat euro osła ,a kopa w hetmanską dupę nie chcesz przypadkiem pslowska łajzo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku to dobry pomysł.Zresztą każdy będzie dobry ble byś już przestał męczyć tą biedną naszą lubelszczyznę.Praca Swoim Ludziom w Parlamencie Europejski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że zostanie wybrany. Wszyscy z urzędu z rodzinami bliższymi i dalszymi zagłosujemy za nim. A niech idzie w cholerę i nie wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto nie przyjąłby 60 tys. na rękę miesięcznie, za nic nierobienie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobił dobrobytu w Lublinie, teraz narobi w Europie, taki fachowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto nie przyjąłby 60 tys. na rękę miesięcznie, za nic nierobienie,
  masz racje, ja tez z chęcią zamieniłabym te swoje 1200 zl po 30 latach pracy na te 60 tys. pieprzony kraj, jedni głodują pracując ..... pracując.... a inni opływają w luksusach, a wuj z takim krajem, oto do czego na doprowadziły solidaruchy z lat 80  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy głosować na patriotów regionalnych jak Hetman ,Bratkowski ,Piotrowski ,Kowalski czy choćby Czerniak za wyjątkiem SPADOCHRONIARZY   z partiii  Twój - Ruch .i PO-Michał -Boni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin i region   najbiedniejszy w kraju nie potrzebują spadochroniarzy z bogatych regionów[[Mazowsze ,czy Wybrzeże ]którzy nigdy nie wspierali Lubelski region ,to tak jak by biedak dawał kasę bogatemu .Lubelski Europoseł zostawi tutaj  w regionie kasę choćby w inwestycje czy wspomaganie najbiedniejszego spadochroniarz bierze kasę i wydaje w bogatym regionie ,a lubelski ciemny lud niech nie głosuje na spadochroniarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwarantuję Panu, że po tych paru latach rządzenia lubelszczyzną, nie zostanie Pan wybrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec lubelskiego czułbym sie sponiewierany prosząc marszałka o jego zgodę, na jego europosłowanie.  Jednakże dzięki męskiej decyzji wymienionego sponiewierany się nie czuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman , marszałek i jeszcze europoseł ? Nie za dużo na jednego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie licz.że na złodziei z PSL będą ludzie jeszcze głosować.
jestem członkiem PSL co ja Ci nieudaczniku ukradłem no powiedz co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje, ja tez z chęcią zamieniłabym te swoje 1200 zl po 30 latach pracy na te 60 tys. pieprzony kraj, jedni głodują pracując ..... pracując.... a inni opływają w luksusach, a wuj z takim krajem, oto do czego na doprowadziły solidaruchy z lat 80
Dlatego Tusk musi odejść i to z całym tym czerwonym,komunistyczno-konfidencki łajnem,jak najszybciej zanim i u nas zrobi się Majdan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybaczą Ci Hetman twojej decyzji z wyborów do Sejmu RP. Głosowałem na Ciebie jako młodego człowieka, który mógłby coś zmienić w naszym regionie. Wypiąłeś się do mnie i do ok. 15 tyś. osób głosujących na CIEBIE   - D-pą.  Zrezygnowałeś, bo uznałeś, że lepsze pieniądze będą na stołku na funkcji "MARSZAŁKA  WOJEWÓDZTWA"będą większe - miałeś rację. Ale dla mnie jesteś ostatnią łachudrą,kłamcą, oszustem, bydlakiem oszukującym swoich wyborców. P.S.  Mimo wszystko - Życzę Panu udanego wyboru do Parlamentu UE - obyś był Tam wybrany i pobierał łącznie ok. 45 tys zł. dla dobra naszego regionu i woj. lubelskiego, a przede wszystkim swojego konta bankowego.  Podkreślę - DLA MNIE JESTEŚ OSTATNIĄ ŁACHUDRĄ - MARSZAŁKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Spadochroniarzom Twojego -Ruchu Barbara -Nowacka Stop Spadochroniarzom PO Michał Boni -Rząd PO i Twój -Ruch robi idiotów z mieszkańców Lublina i regionu -Potrzebuje go Tylko do wyborów  aby głosować na obcych.Ostatni region najbiedniejszy 3 tys brutto ma głosować na panów gdzie zarobki sięgają ponad 6 tys złotych.Pan Premier robi idiotów z mieszkanców Lubelskiego -pytamy gdzie są  autostrady ,drogi   S.17 .S 19 ,S 1 2 gdzie  są inwestycje zakłady pracy gdzie są  siedziby np Polski Cukier   Toruń Siedziby Makaronu   Wadowice  Siedziby Azotów Tarnów Siedziby Spółdzielni Solidarność Opatówek /k Kalisza .to tylko część wywodów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...