Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze budowa nie ruszyła, a już mają autobusy do bezpłatnego dowożenia klientów (patrz zdjęcie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie. Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu. Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e_tam napisał:
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie. Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu. Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???
jesli powstaja galerie handlowe i markety oznacza to ze ktos zadal sobie tyle trudu i przeprowadzil badanie rynku aby sie dowiedziec czy ma to sens czyli czy ludki maja kase i beda ja wydawac.zamiast marudzenia proponuje powrot do szkoly...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy-pośrednio (mimo braku fabryk) powstaną jednak nowe miejsca pracy-bo przecież:sprzedawcy , obsługa supermarketu i galerii. Ja mam natomiast inne pytanie: obok kościoła na ul.Gospodarczej są jakieś stare ruiny(nie wiem po czym,bo mieszkam tu na ul.Hutniczej od niedawna)-co z tymi ruinami?-czy by nie mógł ktoś tego wykupić i postawić jakiś market?-bo my tu na Hutniczej(oprócz drogiego Aldika)mamy supermarkety wszędzie w miarę daleko-bo przynajmniej 1,5km jest do: L.Eclerca, Carrefour lub Biednejronki. Hala Dworca Północnego też pusta i niezagospodarowana... Jesteśmy jednym z niewielu osiedli w Lublinie,które nie ma "mega-marketu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za " www.leclerc.com.pl/press/32.doc " Pergranso sp. z o.o. Filia SOFILEC w Polsce – spółki powołanej w celu nabywania terenów i budowy nowych centrów handlowych E.Leclerc poza granicami Francji. Prowadzi poszukiwania nowych terenów i działalność deweloperską na rzecz sieci E.Lelcerc w Polsce. W ramach Pergranso działają dwie grupy deweloperskie kierowane przez Jean Philippe Magre i Barbarę Pawłowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e_tam napisał:
I niestety, jak to u nas nie powstanie fabryka tylko dwie nowe galerie. Jedna będzie przylegać do istniejącego budynku a druga w miejscu obecnego parkingu. Przybywa galerii, supermarketów tylko pytanie za co ludzie mają kupować ???
Wez sie za robote a nie zalisz sie na internecie to bedziesz miec za co kupowac !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale naprawdę,że by się przydała jakaś Biednaronka czy coś takiego na tym placu obok kościoła na ul.Gospodarczej-to i mieszkańcy ul.Mełgiewskiej 7-9 itp.mieli by blisko do sklepu/marketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite!!! moze coś na wzór plazy,konkurencyjne kino równiez przydaloby się,komis samochodowy?sieć butików?a może elizówka hurt ? bo najwięcej chętnych mamy na tani cukier i cebulę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jednak jakieś"wypasione":Renówki,Audice,Merce,Toyoty,itd.??? I nie przekonuj mnie zaraz,że każdy biedny lub prostak "gdy zdobędzie troszkę kasy,to zaraz kupuje Beemkę lub Audicę"-bo to niezbyt często tak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek 408 napisał:
...a może nie każdego stać na"tani cukier lub cebulę"-nie pomyślałeś o tym??? Tatary to niezbyt bogata dzielnica-no chyba,że się mylę... A poza tym zauważyłem,że i wielu zamożnych obywateli naszego miasta chętnie odwiedza Biednąronkę-zresza nie tylko w Lublinie jest takie zjawisko... Zrób proste"doświadczenie"-jeśli nie znasz ludzi i tego "ile i jakie" mają portfele,to przynajmniej popatrz jakimi autami przyjeżdżają na zakupy do Biednejronki-więc czy są to:Maluchy,Cinqecento,Duże Fiaty i Polonezy?-czy może jednak jakieś"wypasione":Renówki,Audice,Merce,Toyoty,itd.??? I nie przekonuj mnie zaraz,że każdy biedny lub prostak "gdy zdobędzie troszkę kasy,to zaraz kupuje Beemkę lub Audicę"-bo to niezbyt często tak jest...
Mnie klienci z wypasionymi autami spod biedronki nie interesują,TO MOJA PROPOZYCJA DOT ROZBUDOWY LECL,więc zeby utrzymać sie na rynku,rozbudowywać się i zachęcić klientów niskimi cenami to jest sztuka! Tak Tatary to emerytowana dzielnica robotnicza,a niejednokrotnie zamieszkala przez bezrobotnych mlodych pasożytow ktorych i ty musisz utrzymac ze swych podatkow.Więc podnieśmy standard tej dzielnicy !uatrakcyjnimy czymś z kosmosu,a nie tylko patrzmy z jakim przeznaczeniem kojarzą nam sie budynki uzyteczności publicznej w tej dzielnicy- z rozbudową MOPS-u!!! A może być i szpital na Gospodarczej! A czemu nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wez sie za robote a nie zalisz sie na internecie to bedziesz miec za co kupowac !!
Propozycje poprosze propozycje ! konkrety !jaką robotę?odśnieżanie dachu Leklerka??czy ulic?masz posadkę??to za pióro i vissa !!czy na twojej budowie zasuwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...