Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to ci dopiero ekspert--- od siedmiu boleści. Takich idiotów objawia się u nas coraz więcej.Martwi mnie to ,że pojawia się ich coraz więcej na scenach polityczno publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOP nie jest partią skrajnie prawicową. Większość ugrupowań nacjonalistycznych jest lewicowa, a tylko część prawicowa, ale nigdy nie znajdują są skrajnie prawicowe. Natomiast wywieranie przez lewicowe media nacisku na biegłych uważam za skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj sieroty po stalinie i inne lewacki mendy boją się Patriotów w Polsce, oj boją. Gó Wyb chce dyktować, co prawda, a co nie! A w tym wydaniu to gó @ wno prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOP czyli Narodowe Odrodzenie Polski nie jest PARTIĄ POLITYCZNĄ nigdy nie było i nie bedzie. Pismaku troche szacunku i przygotowania zanim zaczniesz coś bełkotać w Gazecie. Osobiście nie wiem kto napędza taką nienawiść do narodu Polskiego. Niedługo flagi zakażą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeprosił tylko powiedział ze jest mu przykro ... a mi jest przykro że dziennik bezkrytycznie powtarza z d!@y wyssane manipulacje gazety wybiórczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno wszelkiej maści popłuczynom po komunie szczególnie tej która nazwiska i życiorysy zmienia co róż to nie na rękę ,bo ta hołota co tu przyszła na bagnetach czerwonej armii nie lubi patriotyzmu i kłamie i judzi jak to ma w zwyczaju a ten znak to faktycznie niesmaczny i dlatego nie daje się kija do ręki żeby psa uderzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za ekspertyzę, szkoda że pod presją PO i GW-na zmienia zdanie ale szczują człowieka. Prawda zwycięży, czas Szechtera już mija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historyk z Lublina napisał ekspertyzę Pytanie:Czy ten historyk przypadkiem nie kończył KULawej uczelni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, Kamiński skończył UMCS. Byłem jego uczniem i nigdy nie spotkałem się by jego wypowiedzi czy sposób przykazywania wiedzy skłaniał się ku promowaniu treści "krzywo" patriotycznych. Nie wiem skąd jego udział w tej całej sprawie...Szkoda mi go, bo zapewne na nagonkę nie zasłużył jako człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
histeryk napisał:
Historyk z Lublina napisał ekspertyzę Pytanie:Czy ten historyk przypadkiem nie kończył KULawej uczelni?
skończył WUML... tępaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ quote name='histeryk' timestamp='1322310919' post='563266'] Historyk z Lublina napisał ekspertyzę Pytanie:Czy ten historyk przypadkiem nie kończył KULawej uczelni? [/quote] Ciebie to czerwona KULwa wypluła z lędźwi histeryku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...