Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Homoseksualny Lublin na wielkim obrazie

Utworzony przez hy, 9 maja 2011 r. o 19:26 Powrót do artykułu
o taki gniot tyle szumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Dzienniku Wschodni, proszę o zaprzestanie promocji takich chorych akcji z patologicznymi hasłami. To, że w unii, czy w tzw. cywilizowanej Europie jest to norma, to nie znaczy, że my Polacy mamy się zniżać do tego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne to tylko fragment, ale z tego widać, ze graficznie to jest słabe. Szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz, ze gniot i specjalnie nakrecana atmosfera skandalu. Dwa - histeria "normalnych", ze to promocja zboczen, potwierdza, ze cale to prawicowe towarzystwo ma sporo zaburzen. Normalny czlowiek od ogladania golych osob tej samej plci nie zostaje homoseksualista i widzac cos takiego po prostu odwroci glowe. Tyle. Dziekuje, dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego się oni nałykali. Beztalencie i jeszcze promowane, bleee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pixi napisał:
A czego się oni nałykali. Beztalencie i jeszcze promowane, bleee
co za pytanie. Wiadomo co łykają pedały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istna obrzydliwość, promowanie tego typu zboczenia jest już normą, ale żeby mieszać do tego naszą bogatą lubelską historię i figury takie jak Piłsudski? tfu! tu już nawet nie chodzi o jak często nadużywane pojęcie "tolerancji", co o zwykłe poszanowanie wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies z kulawą nogą nogą nie zwrócił uwagę na tę dosyć marną wystawę, więc musieli napisać, że jakaś drukarnia im odmówiła druku. Jeśli jest to prywatna drukarnia, to właściciel może odmówić temu komu chce, garbatemu, prostemu, dużemu małemu i nikomu nic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dopsze ale kto finansuje to badziewie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo mi sie zrobiło na widok tego plakatu, odruch wymiotny ot moja reakcja na toto. Brawo dla agencji reklamowej "Maik"! Takie coś powinno się pojawić co najwyżej na takich małych nalepkach rozklejanych ukradkiem (coś w tym stylu ok. 4x4cm anarchiści kiedyś rozklejali po autobusach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PREZYDENCIE ŻUK!!! NIE ZGADZAM SIĘ ABY PIENIĄDZE BYŁY WYKORZYSTYWANE DO PROMOCJI DEWIACJI I ZBOCZEŃCÓW W STYLU SZYMONA P. ORAZ DR. TOMASZA K. ORAZ CHORYCH ORGANIZACJI TYPU HOMO FABER I TEATR NN. NIECH TYLKO ZOBACZĘ TO GÓW...NO W MIEJSCU PUBLICZNY TO SPRAWA WYLĄDUJE W SADZIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie to gnoje z TEKTURY nasra...ją w środku Katedry i powiedzą, że to performance. Prezydencie Lublina - pogoń tą chorą watahę z tektury na Wieniawskiej i zakończ finansowanie teatru NN - rodziny prowodyra tych haniebnych wybryków finansowanych z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikt do tej pory nie dostrzegł dwóch skrzyżowanych siurdakóww widniejących w logo Lublin ESK 2016 choćby na każdym przejeżdżającym przez miasto MPK'u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eska napisał:
Czy nikt do tej pory nie dostrzegł dwóch skrzyżowanych siurdakóww widniejących w logo Lublin ESK 2016 choćby na każdym przejeżdżającym przez miasto MPK'u?
Na 2 pary jędrnych cycków zwróciłbym uwagę ale to..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spox napisał:
Na 2 pary jędrnych cycków zwróciłbym uwagę ale to..
I bardzo słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak przypuszczałem znowu homo fabery szukają skandalu, niby tacy obrońcy praw i wolności, tylko jakoś mam wrażenie, że takim badziewiem ograniczają moje prawa i wolności zapisane w 2 rozdziale konstytucji rp, europejskiej karcie praw człowieka i karcie onz. Proponuję magistratowi używać tej "lewatywy" zamiast tła z koziołkiem, ech... Przypomnę, że UE promuje szerokopojętą walkę z wykluczeniem społecznym, a nie tylko na wykluczenie związanym z orientacją sexualna, więc może lepiej było spożytkować te 8 tysięcy zł na darmowe obiady, czesne przedszkolne, stypendia dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, niepełnosprawnych, dla tych, którzy faktycznie cierpią wykluczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i o to bylo tyle krzyku w tym zapyzialym miescie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym kraju są jeszcze wykwalifikowani cenzorzy? Taki kicz nie zrobi krzywdy ludziom na jako takim poziomie, o reszcie przez grzeczność nie będę się wypowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem gejem i ta wystawa mnie obraża. "Zrozumiałem, że to miłość analna" - co to jest?! Skoro chłopaczek to lubi i tego typu obrazki go kręcą to ma do tego prawo, ale pokazywanie tego publicznie to przegięcie. Chłopaczki przeginają swoje przegięcie. "Artysta" próbuje się lansować, nic poza tym. A że zna tylko miłość analną świadczy tylko o jego prostactwie. Zamiast pokazywać ludziom, że jesteśmy też ludźmi to oni pokazują swoje zboczone fantazje. Jestem przeciwny działalnością KPH, Homofaber i innych organizacji, bo spuszczeni ze smyczy chłopaczkowie robią większy brud społeczny, niż zrobili by ludzie, którzy poważnie potrafią do tego podejść. Gdybym miał drukarnię to też bym ich zbojkotował. Obrażają miasto, historię i mnie - homoseksualistę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...