Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hotel Wieniawski powstaje w centrum Lublina

Utworzony przez Lublinianka, 17 stycznia 2013 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Fronton a za nim szklana ściana ..... naprawdę bardzo dziwaczny pomysł, nawet jak na ostatnie osiągnięcia architektoniczne w naszym "awangardowym" Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według służb konserwatorskich, nowa bryła zniszczyłaby charakter tego miejsca." A sąsiadująca z rozbieraną budowlą kamienica ocieplona zwykłym styropianem w jakże modnym pastelowym kolorze już nie niszczy charakteru tego miejsca? Co za bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak sąsiednia kamienica nie jest ocieplona styropianem, ale czy ten kolor pasuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki hotel w centrum to cenna rzecz. Ciekaw jestem gdzie goście zaparkują swoje samochody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ono napisał:
"Według służb konserwatorskich, nowa bryła zniszczyłaby charakter tego miejsca." A sąsiadująca z rozbieraną budowlą kamienica ocieplona zwykłym styropianem w jakże modnym pastelowym kolorze już nie niszczy charakteru tego miejsca? Co za bzdura.
a skąd wiesz , że nie jest to kolor narzucony przez konserwatora zabytków ? Przejdz sie po Starym Mieście , po Krakowskim i zobacz jakie tam są kolory - zapewniam , nie są to kolory dowolne. pytanie do redaktora - pisze Pan, że zostanie frontowa ściana. Czy Pan za to ręczy? Bo mnie się wydaje , że ona jednak nie zostanie , po prostu przypadkiem w sposób kontrolowany się zawali . Pożyjemy zobaczymy kto ma rację. Pan młody, ja stary wiele widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo jak było przypadkiem na kołłątaja gdzie teraz siedzibę ma redakcja Dziennika czyli w lokalu kalinowskiego,przypadkiem pękla rura z gazem na sądowej 9 sierpnia ub.r i tak samo przypadkiem ściana się zawali. ludzie kiedy przejzycie na oczy i zrozumiecie że kalinowski i ta jego banda z wodrolu to oszuśći i kombinatorzy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...