Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"121 pokoi i możliwości przyjęcia aż 242 gości równocześnie. (...) Mieliśmy już dni, w których musieliśmy odmawiać, bo wszystkie pokoje były wynajęte – przyznaje Michał Rzeźnik, dyrektor zarządzający" .... średnie obłożenie roczne miejsc hotelowych to w Lublinie około 25 %, a ci się chwalą że "musieli odmawiać". :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, kto został zaproszony na otwarcie tego hotelu??? Patrząc na zdjęcia odróżnia się elegancki personel hotelu od tej całej reszty ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co chodziło z tymi ledami i gniazdami legranda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może przyczyną zainteresowania pobytu w tym hotelu było to, że świadczył usługi na długo przed oficjalnym otwarciem? A może tą przyczyną było to, że jest chyba jedynym tego typu obiektem na świecie, którego zgodność projektu budowy z planami miejscowymi potwierdzał nie magistrat, a inwestor? Jest jeszcze trzecia możliwość, że inni przyglądają się jak było możliwe, by takie przedsięwzięcie zostało zrealizowane w lokalnym systemie ekologicznym, który pełnił funkcję korytarza przewietrzającego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani z recepcji na zdjęciu nr 1 jest fajna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"121 pokoi i możliwości przyjęcia aż 242 gości równocześnie. (...) Mieliśmy już dni, w których musieliśmy odmawiać, bo wszystkie pokoje były wynajęte – przyznaje Michał Rzeźnik, dyrektor zarządzający" .... średnie obłożenie roczne miejsc hotelowych to w Lublinie około 25 %, a ci się chwalą że "musieli odmawiać". :)
 Odmawiali odmawiali, modlitwę aby ktoś się u nich zatrzymał... skoro taki tandenty numer aby byłą reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To hostel czy hotel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli pozwolenie na użytkowanie było wydane 4 miesiące temu, a skończyli prace wykończeniowe teraz ? Czegoś nie rozumiem "Placówka właśnie została oficjalnie otwarta chociaż przyjmuje gości już od czterech miesięcy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie jakieś ekipy coś poprawiają bo rok to za mało żeby wybudować i wykończyć taki obiekt a ambicje budimex miał ogromne mieli to oddać na młodzieżowe euro w lublinie...Za 5 lat remont generalny budynku. Jeden z ''roboli'' z budowy Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czyli pozwolenie na użytkowanie było wydane 4 miesiące temu, a skończyli prace wykończeniowe teraz ? Czegoś nie rozumiem "Placówka właśnie została oficjalnie otwarta chociaż przyjmuje gości już od czterech miesięcy."
 Może początkowo właściciele myśleli, że gości zadowoli "stan deweloperski" i będą przyjeżdzać "w gości" z własnym wyposażeniem typu łóżka polowe czy karimaty. To tłumaczyłoby popularność wśród gości z Nepalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie złe klacze obsługują hotel,chyba zatrzymam sie tam na tydzień.Szykować krocza jutro jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejszy posiłek dnia... śniadanie? A ja myślałem, że obiad? Ale co ja tam bidny nie światowiec wiem :( Brak paroweczek na śniadanie, czy przeoczenie w wyliczeniach dodatkow do gofra? Pierogi fajna sprawa. Ja zamiast gofrów wolalbym naleśnika spałaszować. Kapuczino też bym nie wzgardził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pedal tomeczek dobrse obciaga gosciom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakiś artykuł o "inwestorze"? Skąd środki? Powiązania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na taki nóż w plecy nasza lubelska brać hotelarska. Czy w Lublinie nie ma naszych hoteli, że aż wzywa się tu światowego potentata, żeby dobił naszych hotelarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Paris jest nasz. W Paryżu jest Hilton i w Lublinie też. Linia : Lublin k/Świdnika - Paryż lada moment ruszy. I tłumy żabojadów na pewno zawita do nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co poniektorym, to nawet otwarcie nowego hotelu przeszkadza, chociaz ich to absolutnie ni dotyczy! Powstal nowy hotel,prywatny, miasto dostanie cos z podatkow, ludzie dostaja zatrudnienie, tak przy budowie, jak I potem przy obsludze I jeszcze zle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia , pokoje były wynajmowane a na 4 pietrze syf kiła i mogiła. O czym oni wg mówią ze wszystkie pokoje były wynajmowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie praca w Hiltonie to ok. Oby tylko nie zmniejszyło się zatrudnienie w polskich hotelach, które są w Lublinie. Brak uzgodnienia z naszymi hotelarzami to zwykłe draństwo Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłem ich stronę www; ceny pokoi dla 1 osoby za noc od 190 zł. Dla mnie to za dużo, dla kogoś z zagranicy to jedyne 50 euro. Poza tym - bezczelnie piszą, że są w centrum miasta, wszędzie blisko, w tym na Starówkę. Sorry ale dla mnie to żadne centrum. Na starówkę bym się tam pieszo nie wybrał. Zatem - i cena i lokalizacja nie są zachęcające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...