Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

..i juz po Lublinie !

Utworzony przez POSEJDONUS, 24 stycznia 2012 r. o 07:02
Znam dobrze L-n choc w nim nie mieszkam. Ale krew mnie zalewa jak widzę to co się dzieje w L-nie. Sprzedaliście juz prawie wszystko !!! Panie prezydencie ... wiem że w urzędach dobrze się zarabia i są nowe stanowiska pracy ... ale wkrótce nie będzie miał Pan czym zarządzać. A Samo lotnisko nie utrzyma Lublina. Mam tylko nadzieję, że moje pieniązki z podatków nie trafiają do Lublina. Cieszę się przynajmniej że skonczyłem studia w Lublinie...bo fakt ośrodek akademicki to znaczny ... ale po stołecznej uczelni, zmieniam zdanie o tym mieście. Owszem, jest kilka pręznych dobrze działających małych firm w Lublinie ... ale one miasta nie utrzymują. Dobrze życzę Lublinowi ...ale sami widzicie ... teatr budujecie i budujecie ... SZOK ! Po 2012 r. ... zwinąć lubelski dywan ... i ostatni gasi światło. I POZAMIATANE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostuję jedno. W urzędach się wcale dobrze nie zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...