Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Komunia Św. w Parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2019 r. o 18:41 Powrót do artykułu
Większość najezdza na kościół a sakramenty wszystkie bierze, bo "co powie mama?". Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że rodzice nie odstąpili dzieci na krok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czas skończyć z tymi zabobonami. Boga nie ma w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bezrefleksyjni rodzice wysyłają własne dzieci na typowy casting dla sutannowych pedofilów!
 Oskarżasz konkretnych kapłanów, z konkretnej parafii o pedofilię. Szykuj się na pozew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecko powinno przyjmować chrzest po ukończeniu 18 roku życia, kiedy to świadomie może podjąć decyzję. Religia powinna być wyprowadzona ze szkół do salek parafialnych. Należy wypowiedzieć konkordat i opodatkować tą mafijną instytucję działającą niczym mafia. Majątek ziemski powinien zostać zrepolonizowany za krzywdy wyrządzone Polsce od czasów zaborów, kiedy to sam papież poparł rozbiory Polski w zamian za nietykalność majątku kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to może i Twoje dziecko powinno decydować jakiego JĘZYKA ma się uczyć dopiero po 18 roku życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateisto, lewicowcy czy inny poszukujący sensu swojego bytu... popatrz nocą na gwiaździste niebo, we wszechświecie istnieją setki milionów systemów planetarnych podobnych do naszego i pomyśl, czy ktoś pokroju współczesnego nawet najlepszego fizyka, chemika, matematyka, informatyka mógłby stworzyć ułamek chociaż tego co widzisz. Czy życie mogłoby być przypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość najezdza na kościół a sakramenty wszystkie bierze, bo "co powie mama?". Żenada.
 Nie rozróżniasz wiaryw Boga od wiary w księży. Pomyśl nad tym, może zrozumiesz... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateisto, lewicowcy czy inny poszukujący sensu swojego bytu... popatrz nocą na gwiaździste niebo,  we wszechświecie istnieją setki milionów systemów planetarnych podobnych do naszego i pomyśl, czy ktoś pokroju współczesnego nawet najlepszego fizyka, chemika, matematyka, informatyka mógłby stworzyć ułamek chociaż tego co widzisz. Czy życie mogłoby być przypadkiem?
 Tylko wiesz... To człowiek wymyślił boga i wiarę, nie odwrotnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to może i Twoje dziecko powinno decydować jakiego JĘZYKA ma się uczyć dopiero po 18 roku życia?
 Pytanie: CO MA PIERNIK DO WIATRAKA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bezrefleksyjni rodzice wysyłają własne dzieci na typowy casting dla sutannowych pedofilów!
Oskarżasz konkretnych kapłanów, z konkretnej parafii o pedofilię. Szykuj się na pozew...
 Nie ośmieszaj się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość najezdza na kościół a sakramenty wszystkie bierze, bo "co powie mama?". Żenada.
 Bierze czy kupuje? :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mokry sen proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna uroczystość :) Dużo błogosławieństwa dla wszystkich uczestników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to może i Twoje dziecko powinno decydować jakiego JĘZYKA ma się uczyć dopiero po 18 roku życia?
Pytanie: CO MA PIERNIK DO WIATRAKA???
 Jeśli nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze 5 razy po cichu (A to, że w wiatraku miele się mąkę, z której potem robi się pierniki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo błogosłowieństa dla dzieci, bedę się modlił by wytrwały w wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biblia Tysiąclecia : " Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. (2) Biskup więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, (3) nieprzebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, (4) dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. (5) Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Kościół Boży? " __________ GOOGLE : "Biblia obala urząd papieża część 2 - historyczne zgniłe owoce "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to może i Twoje dziecko powinno decydować jakiego JĘZYKA ma się uczyć dopiero po 18 roku życia?
ja byłam ochrzczona i te wszystkie chrześcijańskie sakramenty przyjęła bo nie za bardzo miałam wyjście ponieważ nie miałam szansy decydować o sobie. Dziś mam 26 lata i wystąpiłam z kościoła i nie chrzcze swoich dzieci do komunii też nie idą podejmą decyzję gdy dirosna jaka religie chcą wyznawca i czy wogole chcą jakąś wyznawac. moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie ponieważ jakim prawem mam narzucać coś tak absurdalnego swojemu dziecku l. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...to może i Twoje dziecko powinno decydować jakiego JĘZYKA ma się uczyć dopiero po 18 roku życia?
ja byłam ochrzczona i te wszystkie chrześcijańskie sakramenty przyjęła bo nie za bardzo miałam wyjście ponieważ nie miałam szansy decydować o sobie. Dziś mam 26 lata i wystąpiłam z kościoła i nie chrzcze swoich dzieci do komunii też nie idą podejmą decyzję gdy dirosna jaka religie chcą wyznawca i czy wogole chcą jakąś wyznawac. moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie ponieważ jakim prawem mam narzucać coś tak absurdalnego swojemu dziecku l.
 Od razu widać, że ten wpis to fejk... Tyle błędów, że się czytać nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do szkoły dzieci poślesz, czy też same zadecydują gdy będą pełnoletnie. Istnieje przecież duże prawdopodobieństwo, że nie będą chciały do niej chodzić, bo - jak pokazują ostatnie wydarzenia - można tam stracić życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...