Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To niemożliwe aby buraki z motoru mówię o kibolach bandytach dewastowali nowy stadion. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje wybudować lodowisko pod Namiotem obok nowego stadionu Lublin Arena wówczas zaspokoi ? chętnych korzystania z lodowisk ?a latem namiot niech służy jako korty tenisowe co sądzicie o tym pomyśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena minutówek jest za mała. Ja bym dopisał jeszcze 10zł do każdej rozpoczętej co drugiej minuty. To byłby złoty interes :)   Kogoś naprawdę popierniczyło!!!!! :angry:  :ph34r:   :angry:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Ci nie pasuje to wyprowadź się do Słupska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej wannie na Krochmalnej nic sie nie będzie działo! Nawet jakby chcieli dozynki zorganizować to i tak nikt nie przyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy jak się dziennik będzie chwalił stadionem jak Lublin będzie organizował Euro U21, wtedy będzie zgoła inna narracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po tygoniu "urzędowania" ceny znowu razy dwa!! a co se będę żałował.... :D  i jeszcze opłata od każdego zdjęcia na tafli...5 zł, mandaty za szyką jazdę, opłata klimatyczna, od upadku 2zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze powinni pobierać opłatę za stanie w kolejce w budynku, hehe. Niestety, nie uczą się na błędach. Mądrale na samej górze już w poprzednich latach wymyślili, że jak podniosą akcyzę na alkohol, to będą większe wpływy do budżetu. Oczywiście ponieśli sromotną porażkę. Analogicznie, podnieście ceny za korzystanie z lodowiska, to na pewno więcej zarobicie i łatwiej i szybciej spłacicie te gigantyczne kredyty.... Zastanawiam się skąd Ci durnie się biorą.... Zarażają jeden drugiego głupotą drogą kropelkową, czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy prezes MOSiR - a gdzie stary - nawarzył piwa? Jeżeli to już ten nowy zna się na tym lepiej niż na sporcie? Jak coś wiecie to napiszcie więcej o co tutaj chodzi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drożej w weekendy, taniej na tygodniu = Mniejsze kolejki = więcej osób skorzysta.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nowy zarządzający jest tak rzetelny jak cennik na stronie MOSIR: Nowy cennik lodowiska Icemania (obowiązuje od soboty 10 stycznia 2014 r.) to raczej będzie jak zwykle :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie panie takie przykłady są w Poznaniu hostel od piątku ,pływalnie termy Maltańskie i lodowiska w dni od poniedziałku do piątku obok Malty. wniosek prosty wybudować drugie lodowisko pod namiotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CHCĘ DAWNE LODOWISKO POD NAMIOTEM !!! Było dużo mniej przerw technicznych, jeździło się czasem i ponad 2 godziny i wszyscy się mieścili! A ludzi też było mnóstwo tylko nie wszyscy wchodzili na jedną godzinę.O jeździe no limits nie wspomnę. A to co jest teraz to jakiś NIEWYPAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba coś zrobić z durną gówniarzerią która przewraca ludzi koło band. Wyp... takiego na zbity łeb jak się wygłupia czy szpanuje. Ja więcej się tam nie wybieram i odradzam rodzicom z małymi dzieci. Szkoda zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA CHCĘ DAWNE LODOWISKO POD NAMIOTEM !!! Było dużo mniej przerw technicznych, jeździło się czasem i ponad 2 godziny i wszyscy się mieścili! A ludzi też było mnóstwo tylko nie wszyscy wchodzili na jedną godzinę.O jeździe no limits nie wspomnę. A to co jest teraz to jakiś NIEWYPAŁ.
  Na nowym lodowisku też na początku było mniej przerw technicznych, ale z tego co wiem to nie wynikało to z woli MOSiR-u a sprawności starej rolby. Po prostu ogarnięcie z jej pomocą tafli zajmowało więcej czasu niż obecnie, więc przerwy musiały być rzadziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę, żeby przy kasie była duża tablica Z CENAMI BILETÓW I GODZINAMI JAZDY. Jeżeli tego nie widzicie to niech tren menager pojedzie gdzieś na szkolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...