Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ich szczątki spoczywały w anonimowej mogile. Uroczystości pogrzebowe „Jama” i „Eara”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2017 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Piękna uroczystość. Teraz widać jak Ojczyzna dba o Swoich Obrońcach. Chwała Bohaterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czasie, ale dba. Ani jedno ciało nie powinno pozostać niepogrzebane i niezidentyfikowane. Dotyczy to też tych poza obecnymi granicami Polski, a w tym temacie jest jeszcze wiele do zrobienia. Doły śmierci na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co zostali skazani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za miłość do Ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bolszewickie pachołki i ich dzieci dalej szczują na POLSKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś będąc na wsi u dalszej rodziny słuchałam ciekawych historii o "Niezłomnych", czy innych "Wyklętych". Podobno co poniektórzy powinni się nazywać Przeklęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie zaczynamy żyć w prawdziwej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kiedyś będąc na wsi u dalszej rodziny słuchałam ciekawych historii o "Niezłomnych", czy innych "Wyklętych". Podobno co poniektórzy powinni się nazywać Przeklęci.
 Widocznie twoi przodkowie byli komunistami albo volksdeutschami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kiedyś będąc na wsi u dalszej rodziny słuchałam ciekawych historii o "Niezłomnych", czy innych "Wyklętych". Podobno co poniektórzy powinni się nazywać Przeklęci.
"Podobno" to gospodarzowi onegdaj krowa zdechła. Właściwe do ustalania prawdy są badania historyczne a nie opowieści osób zaangażowanych. Wieś moich dziadków była czerwona, też były opowieści o bandytach z lasu. Tylko jak poszukałem dokładniej infomacji to okazało się, że we wsi było od groma złodziei i konfidentów UB i gestapo. Nic dziwnego, że ludzie o takiej moralności przekazywali potomkom taką wizję historii, w której byli wybieleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zabili tylu ludzi co Lalek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć i chwała Bohaterom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo "ja"- popieram twoją wypowiedź. Dzisiaj potomkowie tych bandziorów "plują' na bohaterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...