Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Igor Hansesn: LSM był dla ojca najważniejszym osiedlem w życiu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lutego 2020 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Moze i jest to ciekawostka architektoniczna ale mieszkania są tragedią pod względem użytkowym. Małe klitkowate pomieszczenia np. kuchnia 3m2 wszystkie pokoje przechodnie, okna też jak dla krasnoludków. Natomiast na klatkach schodowych można było jeździć rowerem. Owszem ciekawa forma ale tylko forma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ul. Balladyny mieszkałam od 1966 roku. Na tamte czasy bloki były super. Ale dzisiaj czy jest o co "drzeć szaty"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalistyczny koszmar dla krasnoludów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym powodem zachwytu nad architektem jest fakt, że był cudzoziemcem i chciało mu się realizować swoje pomysły w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80 metrow okno od okna! Jak za darmo komuna wywlaszczyla okolicznych chlopow, to z terenem nie musieli sie liczyc! A tuz obok budowala sie tzw " zlodziejowka" z luksusowymi, jak na tamte czasy domow, czerwonej burzuazjii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedałam pseudo-apartament w dewelo-getcie (os. betonik), kupiłam na lsm i jest zdecydowanie na plus. Sprzedałabym jeszcze samochód, gdyby Lublin miał funkcjonalnego zbiorkoma, a niestety nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd taki zachwyt nad tym osiedlem. Mieszkanie koszmarne.. Paskudne balkony. Obrzydliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie biadolić i krytykować.Ale dlaczego nagle mieszkania na LSM poleciały do prawie 7 tys. Za metr?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słaba akustyka, jak się z żoną kochaliśmy w sypialni, to sąsiadka przez ścianę dochodziła w tym samym czasie wyłącznie nasłuc***ąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...