Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA czeka, bo mieszkańcy protestują. Spór o drogę

Utworzony przez smutna, 11 września 2013 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Liczyłam na pracę (pracowałam już w innej Ikei). No i czekam.  Super, przez takich nudzących się  emerytów blokujących inwestycję bo dano im za mało kasy (albo liczą na odkupienie większej ilości nieużytków) ja będę musiała pracować  prawie do siedemdziesiątki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebujemy kolejnego molohu jakiegoś zagranicznego żyda co gówno ludziom płaci, podatków nie odprowadza żadnych i zabiera klientów naszym rodzimym przedsiębiorcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze.sa wlascicielami.towar tyle kosztuje ile jest wart dla kupującego.koniec kropka.a ikea co.mysleli ze za koraliki kupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz się IKEA zdenerwuje i wyniesie z Lublina, tak jak Echo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kasa,kasa,kasa...tak samo jak z protestami o maszty gsm , ale korzystają wszyscy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska mentalność, żeby zrealizować jakąkolwiek inwestycje trzeba zjeść kilo soli. Lepiej przecież mieć polną drogę i działki przypominające wysypisko śmieci niż drogę dojazdową. Typowy charakter potomków chłopów pańszczyźnianych. Przypomina mi się skecz przedstawiający protest mieszkańców 7 piętra przeciwko postawieniu ławki przed blokiem - zasłania widok z okna:-) Chyba nikogo nie powinno dziwić, że inwestorzy omijają to miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebujemy kolejnego molohu jakiegoś zagranicznego żyda co gówno ludziom płaci, podatków nie odprowadza żadnych i zabiera klientów naszym rodzimym przedsiębiorcom
Nie będąc ignorantem zainteresowałbyś sie osobą właściciela IKEA i dopiero wtedy cokolwiek pisał. Niestety, intelektualnie statystyczny Polak jest na poziomie niepiśmiennego Rumuna i stąd   też takie wydumane zarzuty. Oczywiście głupcowi sam zwrot "Żydzi" wystarczy do wyrzucenia z siebie całej frustracji nieroba i nieudacznika!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apoco nam jakis kolejny moloh w Lublinie? Mamy juz dosc tego dziadowstwa zagranicznych kapitalistow wykorzystujacych Polakow i mpolskich przedsiebiorcow za grosze. Zainteresujcie sie, ile IKEA placi naszym producentom mebli i innych. To jak wyrobnikom z Chin czy Wietnamu. Niech dziela zysk z miastami gdzie sie stawiaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie to moze nic nie róbmy w Lublinie ;) tylko protestujmy w naszej sprawie i narzekajmy na wszystko to wtedy na pewno będziemy pierwsi w Polsce w najlepiej rozwiniętym malkontencwie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebujemy kolejnego molohu jakiegoś zagranicznego żyda co gówno ludziom płaci, podatków nie odprowadza żadnych i zabiera klientów naszym rodzimym przedsiębiorcom
  Markety płacą podatki. Pod względem prawnym są traktowane dokładnie tak samo jak inne podmioty gospodarcze. Jeśli ktokolwiek uważa inaczej to niech poda podstawę dla której rzekomo jest inaczej - konkretną ustawę albo umowę międzynarodową. Ten w kółko powtarzany przez niektórych mit się już robi denerwujący. A jeśli chodzi o budżet Lublina to przede wszystkim markety płacą podatki lokalne w tym podatek od nieruchomości. W przypadku tak wielkiego areału nie trzeba chyba wyjaśniać jaki ma to wymiar i znaczenie dla budżetu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogliby pośpieszyć się urzędnicy, w tej sytuacji chodzi o dużo miejsc pracy oraz można powiedzieć: postęp, uważam że powinno to być priorytetowe zadanie. Jeśli protestują, mają do tego prawo, to sejm produkuje takie ustawy. Ale powinni stanąć na wysokości zadania i szybko, bezzwłocznie załatwić sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mózg nie szwankuje bo ja uważam ze chyba trzeba do lekarza moze na 2015 będziesz miał wizytę ! Jeśli o taki kraj walczysz to gratuluje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                          Oświadczenie. Jestem mieszkańcem.Lubię co rano wyjść w majtkach i sobie na dworu poprukać. Ruchliwa ulica zmusiła by mnie do zmiany przyzwyczajeń i majtek na takie beż dziur. Więc protestuje!!!!!!!!!!Taka moda na protesty,no co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy skończą się Polakom pomysły na protesty, to zaczną protestować, że protestują....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całym sercem popieram mieszkańców,którzy nie zgadzają się na drogi.które będą przebiegać blisko ich domów!!!dokąd tego będzie.że będą ludziom zabierać ich własność???to jest ich ziemia!i łapy precz!kolejny obóz pracy,gdzie ludzie będą zapi...za najniższą krajową?a tym którzy wypowiadają się,że ci ludzie protestują bo nie mają nic innego do roboty życzę,żeby państwo też WAM zabrało coś cennego i bardzo ważnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie trzyma litery prawa ten hitlerowski pies bo tu jest Polska a nie jakaś marionetka typu Litwa, Łotwa czy Estonia, kraje które wspierały nazioli w czasie drugiej wojny. A ja mieszkam niedaleko i nie lubie brunatnego koloru ,oj...   http://www.fakt.pl/zyjacy-tworca-Ikei-byl-nazista-Wyznal-ze-bedzie-bronil-az-do-smierci-,artykuly,134141,1.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA stoi, a taki stan rzeczy najbardziej odpowiada Tarasom Zamkowym. Najemcy pójdą tam, gdzie szybciej powstanie obiekt. Trzeba pamiętać, że centra handlowe w pierwszej kolejności biją się o najemcę, a dopiero potem o klienta, którego w Lublinie - wbrew pozorom - nie brakuje. Podpisana umowa (np. w przypadku IKEI) nie oznacza stuprocentowej obecności najemcy w centrum handlowym, więc niewykluczone, że jedna galeria może drugiej odebrać takiego najemcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerne dziadki emerytki, do roboty a nie protestowac !!! Jak dalej tak bedziecie postepowac to ludzi ktorzy czekaja na IKEE a zapewnie , ze jest ich naprawde duzo cos wam zlego zrobia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebujemy kolejnego molohu jakiegoś zagranicznego żyda co gówno ludziom płaci, podatków nie odprowadza żadnych i zabiera klientów naszym rodzimym przedsiębiorcom
Jakich tego typu "rodzimych przedsiębiorców" masz na myśli ??? BRW, czy BODZIO ??? A może inne BADZIEWIE ??? Oj szkoda mi ciebie, szkoda, ale w taki stanie to już tylko ortopeda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerne dziadki emerytki, do roboty a nie protestowac !!! Jak dalej tak bedziecie postepowac to ludzi ktorzy czekaja na IKEE a zapewnie , ze jest ich naprawde duzo cos wam zlego zrobia !!!
Siedzisz UB-ecki pajacu na emeryturze 12,500 i ciebie BIDA nie ruszy,strajki ci więc nie potrzebne,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...