Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA kupiła grunty pod budowę sklepu

Utworzony przez KOLO22, 22 stycznia 2009 r. o 19:59 Powrót do artykułu
IKEA POBUDUJE MIASTU WIADUKTY, DROGI,,CO ZDOLNE MIASTO NIE POTRAFIŁO ZROBIĆ PRZEZ 20 LAT TZW. DEMOKRACJI I WOLNEGO RYNKU, TEŻ TZW.!!!ZAPEWNE NASI DECYDENCI NIE DOCENIĄ TEGO CO ZROBI IKEA,BO TO GŁĄBY I WIOCHA GENERLANIE...PODOBNIE POROBIŁ INWESTOR KTÓRY BUDUJE FELICITY, PRZEBUDOWAŁ I POPRAWIŁ WITOSA!!!OJ TEN LUBLIN,CZY ON DOCZEKA SIĘ DECYDENTÓW Z PRAWIDZIWEGO ZDARZENIA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy w Lublinie, a swoją drogą szkoda, że Miasto nie dogadało się z Echem w sprawie skrzyżowania z Willową, ile dawali - 80mln ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ PANIE KOJ NASZE MIASTO KOMPLETNIE ZANIEDBANE PRZEZ KOMUNE NAPRAWDę SIę ZMIENIłO I WIDAć ROZMACH W PRZEBUDOWIE MIASTA DZIWNE JEST TYLKO TO żE LUBLIN NIE DOGADUIE SIę ZE śWIDNIKIEM W SPRAWIE POłąCZENIA śIę TAK JAKTO ZROBIłA BYDGOSZCZ Z FORDONEM JUż NIEWSPOMNę O RZESZOWIE KTURY PRZYłANCZA 20 WSI DO SIEBIE P. WOJEWODO P.PREZYDęCIE RUBCIE COś ZTYM POłąCZENIEM dziękuię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba dobrze. Kolejna spora inwestycja plus budowa nowej drogi. Tak to dobry pomysł. Na pewno przybędzie troche miejsc pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiperforum, czyli Forum Pracowników Hipermarketów Czujesz się pokrzywdzony i wyzyskiwany przez „krwiopijców” z Marketów? Nie wiesz, jak sobie poradzić, gdy każą Ci dźwigać ciężary, przekraczające dopuszczalne normy? Znieważają Cię i stosują wobec Ciebie mobbing? Odwiedź Forum Samopomocy Pracowników Hipermarketów - Hiperforum. Na stronie prowadzimy dyskusje, m.in. na temat aktualnej sytuacji panującej w super- i hipermarketach w Polsce, Kodeksu Pracy i problematyki praw pracowniczych, działalności związków zawodowych, walki z dyskryminacją oraz mobbingiem i wielu innych tematów dotykających bezpośrednio pracowników różnych sieci marketów w Polsce. Zapraszamy: Hiperforum - Forum Pracowników Hipermarketów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...