Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA o krok bliżej budowy sklepu w Lublinie

Utworzony przez lubelak, 15 lutego 2011 r. o 14:05 Powrót do artykułu
te wszystkie dzialki tych pseudodzialkowcow bym spalil. Jak to jest ,ze banda nierobow rosci sobie jakies prawa do terenu,ktorego nawet nie sa wlascicielami? W wilu miastach przez tych dziadow stoi kupe inwestycji, bo sadza marchewki w centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam mam taka działeczke przy ul. rusalki a mieszkam na narutowicza czyli rzut beretem stoi tam mały domek mórowany grli trawa wkoło piaskownica mały plac zabaw dla moich dzieci w lecie basen nic tam nie uprawiam tylko spedzam czas ze znajomymi browarek kiełbaska życ nie umierac i po co mi działka nad jeziorem za 100 - 200 tysiecy ?kilku moich znajomych ma takie działki i sami przyznaj ze nad jezioro chodza kilka razy w sezonie bo im sie nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest bardzo zdrowa marchewka... bez chemii i konserwantów, z własnego ogródka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie . Masz racje. Spalić razem z trawą na wiosnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty chłopie lecz się ze swoich skłonności piromaniaka. Zobaczymy, jakie ty będziesz miał hobby za kilkadziesiąt lat (jeśli w ogóle będziesz jakieś miał) i jak je będą oceniać młode leszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem wszyscy działkowcy powinni się wynieść poza obszar miasta, chodzi mi głownie o działki w pobliżu Zamku i niedaleko ul. Turystycznej. Wstyd żeby w środku miasta stały takie rudery, walące się altanki.żeby to miało wygląd, ale to nie ma. Byłam na działkach nie daleko ul. Wojciechowskiej, jak zaczarowany ogród, naprawdę pięknie tam jest. Tak powinny wyglądać ogródki działkowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna byc ustawa ktora reguluje te sprawy bo naprawde wsyd zeby w centrum takie budki staly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marchewka jest wyjątkowo zdrowa z tych działeczek.Tylko kogo później dziadkowie winią jak kilkuletni wnuczek ma problemy żołądkowe i mu zęby wypadają.Młody organizm nie zniesie takiego natężenia ołowiu w jednej marchewce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże niech jak najszybciej budują tą IKEE to przynajmniej nasz region będzie mniej więcej ucywilizowany !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać- IKEA W LUBLINIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże niech jak najszybciej budują tą IKEE to przynajmniej nasz region będzie mniej więcej ucywilizowany !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA to drogi sklep nie dla biednych lubliniaków ( czasami są ciekawe promocje ale ogólnie drogo )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat za IKEĄ nie bardzo tęsknię. Nie bardzo odpowiada mi ich stylistyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESZCIE BEDOM W LUBLINIE DOBRE MEBLE Z TEKTURY I BLACHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazek napisał:
NARESZCIE BEDOM W LUBLINIE DOBRE MEBLE Z TEKTURY I BLACHY
Wszyscy kwakacie i kwakacie... Niektórzy to tej IKEI nawet na zdjęciach nie widzieli... Meble z Ikei są lepszej jakości i często tańsze niż chociażby BR&W. Zazwyczaj też są dostępne "od ręki", nie trzeba czekać trzy tygodnie (tyle czekałem kiedyś na kanapę). Jest duży wybór wszelkiego asortymentu, dla majsterkowiczów również... Restauracja będzie oblegana bo mało kto pamięta ale w Ikei można zjeść tanio, różnorodnie i zdrowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma czy się podniecać! większość podobnych rzeczy można kulić w tesko, realu czy czymś podobnym jakoś większości rzeczy szczególnie mebli jest słaba. ikea z z założenia jest dla biedniejszych osób czy młodych małżeństw - osób które kupują meble i inne rzeczy do domu z założeniem, ze za trzy-cztery lata wyrzucą je na śmieci i kupią coś porządnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie wymądrzaj się downie !!!! A co sądzisz o wolności życiowej krasnalów ogrodowych ? myślisz że jak nie podnieca Cię Ikea to Ci wszystko wolno?! taki cwany jesteś byczku jajcaty : P ja nie myśle ja wiem że ikea się nam obojgu przyda , przecież nie masz na czym spac, Poczawszy od Twojego narodzenia sądze że byleś robiobny przez telefon i zabraklo im impulsow kapiszonie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie wymądrzaj się downie !!!! A co sądzisz o wolności życiowej krasnalów ogrodowych ? myślisz że jak nie podnieca Cię Ikea to Ci wszystko wolno?! taki cwany jesteś byczku jajcaty : P ja nie myśle ja wiem że ikea się nam obojgu przyda , przecież nie masz na czym spac, Poczawszy od Twojego narodzenia sądze że byleś robiobny przez telefon i zabraklo im impulsow kapiszonie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
nie ma czy się podniecać! większość podobnych rzeczy można kulić w tesko, realu czy czymś podobnym jakoś większości rzeczy szczególnie mebli jest słaba. ikea z z założenia jest dla biedniejszych osób czy młodych małżeństw - osób które kupują meble i inne rzeczy do domu z założeniem, ze za trzy-cztery lata wyrzucą je na śmieci i kupią coś porządnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak jesteś. W du*** byłeś i gówno widziałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...