Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak na centrum handlowe to wyglada bardzo dobrze,szkoda że felicity przypomina blaszak a nie prawdziwe centrum handlowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam duże wątpliwości czy to centrum w ogóle powstanie, a jeśli powstanie na pewno nie w takiej formie. W ciągu najbliższych 10 miesięcy otworzą Felicity i powiększony Olimp. w 2014 najprawdopodobniej Tarasy Zamkowe. Będzie juz po grzybkach. Siły nabywcza jes bardzo mała w tym miescie i w okolicach (do 50km) Spójrzcie na rotacje sklepów w Plazie albo puste powierzchnie Galerii Orkana. Być może powstanie Ikea ale na pewno nie będzie megagalerii handlowej obok w takiej formie jakiej widzimy na tych wizualizacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro zaprojektowali to brytyjczycy to nie dziwią nawiązania do centrum handlowego Westfield w zachodnim Londynie. Tylko budżet w Lublinie znacząco mniejszy więc miejmy nadzieje, że rzeczywistość nie rozminie się z planami. Choć nadzieja w tym zakresie graniczy z naiwnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@niedowiarek - muszę ci powiedzieć że się mylisz, siła nabywcza w Lublinie wcale nie jest taka mała (oczywiście jak na polskie realia). Jest wyższa niż w Rzeszowie, który jest zdecydowanie bardziej nasycony galeriami handlowymi. I wszystkie się utrzymują, więc nie przesadzałbym. Z kolei rotacja w Plazie wynika raczej z wchodzenia na nasz lubelski rynek nowych sieci - np. Stradivarius. Zauważ że znikają głównie te mało oblegane, nieatrakcyjne sklepy. Nie chcę tutaj siać propagandy o jakiejś zamożności mieszkańców Lublina i okolic, bo to byłoby kłamstwo, ale też nie ma co dramatyzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnętrze bardzo podobne do Galerii Krakowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo pomyślałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesują mnie feli city, ani tarasy tylko Ikea! To megasklep ponadczasowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy patrzą na Ikeę jak w tęczę,a to tylko mocno przereklamowana sieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM TAK WYPROWADZAM SIĘ ZE WSI LUBLIN I ODETCHNĘ WRESZCIE I WALI MNIE CZY POWSTANIE: IKEA, CZY ALCHEMIA, CZY NOWA DROGA, OBOWODNICA...LUBLIN TO JEST WIOCHA I TYLE, Z MOHERAMI NA ULICACH I MOHERAMI WE WŁADZACH!!NARZEKACZE, NIEROBY, CWANIAKI I TYLE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NSEER4W45 napisał:
POWIEM TAK WYPROWADZAM SIĘ ZE WSI LUBLIN I ODETCHNĘ WRESZCIE I WALI MNIE CZY POWSTANIE: IKEA, CZY ALCHEMIA, CZY NOWA DROGA, OBOWODNICA...LUBLIN TO JEST WIOCHA I TYLE, Z MOHERAMI NA ULICACH I MOHERAMI WE WŁADZACH!!NARZEKACZE, NIEROBY, CWANIAKI I TYLE!!
to nawet dobrze ze sie wyprowadzasz,takich ludzi Lublin nie potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...