Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztują świąteczne zakupy? Co potaniało, co podrożało (ceny)

Utworzony 24 marca 2016 r. o 09:28
potaniało czyli podrożało. Robienie wody z mózgu to specjalność każdego rządu niezależnie od barw, a ja dostałem 4 zł podwyżki emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sklepy wiedzą że okres świąt to mega czas na mega zarobek. Schab w biedrące za 9 zł :D Sama woda .. Ale kupujcie polaczki, kupujcie, stojąc w sklepie z koszami pełnymi najtańszego syfu myślcie że jesteście burzujami. Aha nie zapomnijcie kupić cudownych tabletek na zgage i na żylaki w tyłku ale pewnie będziecie pamiętać , toć na kazdym kroku reklamy lecą :) Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziemniaki,marchew,jabłka,cukier,cebula itd podrożało blisko 50%. Za to potaniały żaglówki, helikoptery, łodzie podwodne- więc wyszło na zero a nawet jak sądzą niektórzy jest deflacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalne POdziękowania dla PełO za samozagładę i oddanie rządów w ręce kamikadze. Znając życie ten rząd przetrwa najwyżej 2 lata. Tylko co dalej i na kogo głosować skoro wokół sama pustota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej teraz wychodzi ile zarabia rolnik jabłka 50gr ziemniaki30gr cebula80gr marchew 40gr tyle dostaje polski chłop za te produkty do kieszeni wiem co piszę mieszkam na wsi i sam zaopatruję się prosto u rolnika,więc jeżeli ktoś pisze jak to na wsi dobrze bo dopłaty unijne a produkty są taaakie drogie to widać kto jaki ma na tym zarobek bo na pewno nie rolnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od jakiegoś cdzasuy kupuje regularnie internecie np. we frisco. czasami jak nie mam czasuy to jedyne rozwiązanie  ***s://***frisco.pl/pid,87385/n,limito-losos-norweski-wedzony---plastry-bio/stn,product
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...