Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wow, fajne, niebanalne, robią wrażenie. Wracam właśnie ze spacerku po Starówce i Litewskim i jestem zachwycona. Ledy mają wszystkie miasta, a Lublin ma "to coś" #ilovelbn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To coś sztucznego w kształcie stożka to choinka? BUAHAAAAA HA HA HA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, balony za bramą w lecie wyglądały ekstra, teraz wersja zimowa. Znowu wszyscy na fejsa beda wrzucac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie!!! Znowu sztuczne piramidki zamiast przynajmniej jednej naturalnej choinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płomienne ozdoby Koziary nie mają nic wspólnego z ozdobami zbliżających się świąt. ŻENADA I WIOCHA WSTYD LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wow, fajne, niebanalne, robią wrażenie. Wracam właśnie ze spacerku po Starówce i Litewskim i jestem zachwycona. Ledy mają wszystkie miasta, a Lublin ma "to coś" #ilovelbn
Lublin wprowadza jakieś nowe zwyczaje zawieszając szmaty na latarniach to wg. ciebie to coś, ale to wieś nie nowoczesność. K... ale dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem litewski w drodze do pracy. Jest moc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy w końcu z okazji świąt pojawi się jakaś choinka!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...