Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inaczej pojedziemy na ul. Diamentowej w Lublinie. Zmieniła się organizacja ruchu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2020 r. o 08:21 Powrót do artykułu
Ale sie partolą z tym wiaduktem czy nasze miasto Lublin nie jest w stanie narzucic terminu zakończenia robót bo jak obserwuję remont to nie wiem czy się skończy w ciągu 4lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieści w mieście głoszą, że remont wiaduktu przedłuży się do 2025 roku, a kierowcom wystarczy dla urozmaicenia i atrakcji co dwa tygodnie zmienić ruch pod wiaduktem. Po co im od razu przejazd całą ulicą, jeszcze zniszczą i trzeba będzie remontować jezdnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wiadukt (oraz sąsiedni na Janowskiej) to patologia!!!. Jestem wyborcą PiSu ale gdy patrzę na to co tam się wyrabia mam ochotę na zmianę władzy... Dość PARTACTWA! Kolejna kwestia, że do zburzenia jest jeszcze 25% wiaduktu kiedy Autorzy tego bubla maja zamiar poinformować mieszczuchów z ich zagłębia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach szpital budują w ciągu 10 dni a u nas wiaduktu nie mogą skończyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do osoby piszącej ten tekst co to oznacza: Wrotkowa i w kierunku Czubów) dostępne są być wyłącznie skrajne prawe pasy. Są? Być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję osobom wracającym do domu po godzinie 15.30 / 16.00. Często jadę szybciej (rowerem) ale to co się tam wyrabia naprawdę woła o pomstę... to już zacznie się 3 rok jak tak "ciężko" pracują panowie, narobili bajzlu na Janowskiej, a tutaj przejechać autem pod wiaduktem... szczęść boże. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach budują raczej szpital na 10 dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie partolą z tym wiaduktem czy nasze miasto Lublin nie jest w stanie narzucic terminu zakończenia robót bo jak obserwuję remont to nie wiem czy się skończy w ciągu 4lat
 Jeżeli ktoś jeszcze nie wie to informuję, że sam wiadukt jak również cały szlak kolejowy podlega nie miastu Lublin ale księstwu PKP, które z kolei podlega ministrowi transportu z najświetniejszego rzadu PiSS. Mieszkańcy os. Nałkowskich (i nie tylko) codziennie błogosławią pomysłodawców i wykonawców tej poronionej i nadzwyczaj nieudolnie prowadzonej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są ci wielcy politycy co przed wyborami obiecali gruszki na wierzbie. Ta banda nierobów zamiast pozowania do zdjęć powinni klęczeć na placu litewskim i przepraszać Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...