Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mrau Cafe w Lublinie: Zamiast kociej kawiarni jest punkt sprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrau Cafe w Lublinie: Zamiast kociej kawiarni jest punkt sprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej dla promocji LGBT robią tego typu protesty :) Zastanawiam się jaka ogromna frustracja musi towarzyszyć tym "stróżom moralności", kiedy widzą prawdziwą tęczę na niebie i nie ma przeciw komu zaprotestować??! To musi być nieznośne! Może pocieszy ich fakt, że w tradycji chrześcijańskiej, tęcza jest symbolem przymierza człowieka z Bogiem (do sprawdzenia w Biblii, Rdz 9, 13).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są to najpiękniejsze kolory wzięte z natury, bo przecież tęcza przy deszczu taką jest, a że głupcy wiążą te kolory z czymś innym, to już jest to ich sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto tym lemingowym cweluchom płaci za pisanie tych gejowskich komentarzy. może urząd miasta Słupsk i rychu "Grucha" swetru  który kasę ma od banksterów pewnej narodowości 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drukarce jak uruchamiasz drukowanie testowe, to też drukuje paletę barw. Czy to też jest reklama LGBT???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej dla promocji LGBT robią tego typu protesty :) Zastanawiam się jaka ogromna frustracja musi towarzyszyć tym "stróżom moralności", kiedy widzą prawdziwą tęczę na niebie i nie ma przeciw komu zaprotestować??! To musi być nieznośne! Może pocieszy ich fakt, że w tradycji chrześcijańskiej, tęcza jest symbolem przymierza człowieka z Bogiem (do sprawdzenia w Biblii, Rdz 9, 13).
prawdziwa tęcza ma 7 kolorów a pedalska lgbt 6.   taka różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi jeszcze homoseksualiści jeszcze nie zabrali tęczy, nie wiem jak wam. a no i zabrakło wczoraj różowego btw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głupcy wiążą z czymś innym, tylko LGBT, także w Polsce, zawłaszczyło tęczę - vide jaja na Placu Zbawiciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że z Chełma. Mędrcy z Chełma wiecznie żywi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo biedni i bardzo, bardzo chorzy ludzie, których koniecznie trzeba leczyć. Czy taką głupotę da się wyleczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwa tęcza ma 7 kolorów a pedalska lgbt 6.   taka różnica
Tak, tak... I uważasz, że jakikolwiek NORMALNY na umyśle człowiek zwraca na to uwagę? Tęcza to tęcza - zbiór kolorów. Kto myśli inaczej jest po prostu załosnym, chorym człowieczkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów! Czytając takie dyrdymały ręce mi opadają. Do cholery co kogo obchodzi z kim żyje i zasypiam. Zupełnie się z tym nie afiszując bo to moja/nasza intymno-prywatna sprawa. Chcę powiedzieć, że w tej naszej wschodniej części kraju żyje wiele osób homoseksualnych, prezentujący sobą diametralnie inna postawę niż ta którą prezentują środowiska LGTB w mass mediach tym samym niestety przekłamując ogólny wizerunek geja, lesbijki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pryzmatami! One także promują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że homoseksualiści powinni promować się ze swą tęczą np w Arabii Sudyjskiej, a nie w Lublinie. Co wy chcecie zrobić z Lublina?. I tak już go wydojono z kasy na takie CSK Aquy i inne Areny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co słuchać paranoików, którzy we wszystkim widzą "promocję" (jak orientację seksualną można promować w ogóle?) homoseksualizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal komentować, skoro tęcza jest dziełem natury, a stwórcą świata jest dla wierzących ludzi Bóg, to znaczy że Ci co protestują są chyba przeciwko Bogu, naturze ... Zresztą już raz w historii nam znanej zdarzyło się że faryzeusze osądzili już Boga-Człowieka. Może historia lubi się powtarzać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie stało "warszawka" miała papierową tęczę ,a my mamy wypasioną.Ha,Ha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjebane prawaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...redakcja nie ujawniając imienia i nazwiska autora listu stawia się w bardzo dwuznacznej sytuacji. Mam prawo domniemywać, że w ogóle takie zdarzenie nie miało miejsca, a piszący wyssali z palca tę sensację! Przecież nie możliwym jest, aby w XXI w. znaleźli się debile pokroju domniemanego Chełmianina ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...