Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
trzeba było kupić na największe upały, wtedy to przekonaliby sie jak wyglada podroz busem czy pksem czesto bez otwartego okna czy klimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję do składu dołączyć cały zarząd województwa i koniecznie panią sekretarz a bilet wykupić w jedną stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście termin wyjazdu będzie znany wszystkim więc kierowca po kursie savoir vivre, nie będzie nawijał przez komórkę w czasie jazdy, a w busie będzie działać klima/ogrzewanie, tapicerka wyczyszczona, okaże się też, że będzie autobus a nie dostawczak. itd. itp A może zrobić coś na kształt tajemniczego klienta by sprawdzać co jakiś czas jakość usług? tylko zaraz w urzędzie znajdzie się jakaś szuja co będzie sprzedawać info gdzie i kiedy będzie ta kontrola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy pożegnać się z firmami które nie spełniają podstawowych wymogów jak na XXI w i ogłosić przetarg na nowych przewoźników z autobusami . Pod lubelskiemu urzędnikowi również dziękujemy bo decyzja odnośnie busów to nie jedyna wpadka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście termin wyjazdu będzie znany wszystkim więc kierowca po kursie savoir vivre, nie będzie nawijał przez komórkę w czasie jazdy, a w busie będzie działać klima/ogrzewanie, tapicerka wyczyszczona, okaże się też, że będzie autobus a nie dostawczak. itd. itp A może zrobić coś na kształt tajemniczego klienta by sprawdzać co jakiś czas jakość usług? tylko zaraz w urzędzie znajdzie się jakaś szuja co będzie sprzedawać info gdzie i kiedy będzie ta kontrola.
Najlepiej nagrać zmagania busiarzy , pokazać jakimi to "autokarami" jak mówił prezes bp tour o swoim taborze nas woza i wtedy biegiem do dziennika i kurierka z takim materiałem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest lubelski PKS i pani prezes królikowska z toaletami wipowskimi na dworcu.Dlaczego marszałek PKS nie wpuszcza na trasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Lublin -Rzeszów, porażka! Bez rezerwacji problem - a nie każdy ma czas na rezerwację jak wyjazd wypada nagle. Komfort to chyba dla mniej wyrosnietych gimnazjalistów, a nie osób dorosłych, a nawet wi-fi jest. Mamy wolny rynek i jeśli ktoś chcę wozić pasażerów za darmo to jegoproblem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym tygodniu właściciel jednej z lubelskich firm transportowych zapowiedział, że od 26 września pięć z dziesięciu codziennych kursów do Krakowa będzie obsługiwać nowoczesny autokar z klimatyzacją, toaletą i bezprzewodowym internetem Takie autobusy już od dawna można było zobaczyć ale na stronie internetowej BP Tour , reklamowali się również z internetem ale wystarczy porozmawiać z pasażerami , przejść się na dworzec , poczytać forum i wiadomo że rzeczywistość jest zupełnie inna . Nie wierze firmie Bp Tour i właścicielowi który już jak większość osób mogła przeczytać stosował ciekawe metody konkurencji jak jeszcze sam był kierowca , wiec dziękuje za coś takiego tylko Polski Bus ewentualnie PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy wiecej busem do Krakowa!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie to tragedia chamski i opryskliwy kierowca przepisy drogowe?no nie dla niego ciasnota po prostu skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Lublin -Rzeszów, porażka! Bez rezerwacji problem - a nie każdy ma czas na rezerwację jak wyjazd wypada nagle. Komfort to chyba dla mniej wyrosnietych gimnazjalistów, a nie osób dorosłych, a nawet wi-fi jest. Mamy wolny rynek i jeśli ktoś chcę wozić pasażerów za darmo to jegoproblem
Trasa Lublin - Kraków bez rezerwacji podroż niestety niemożliwa  , w drogę powrotna podobnie , Kielce - Lublin również . Widziałem już wiele takich sytuacji , największe zdziwienie i przerażenie była w oczach obcokrajowców , jako że konkurencji brak wiec zostaje podróż na kilkanaście godzin PKP . Praktycznie z Lublina do Krakowa bez wcześniejszego zakupu biletu czy rezerwacji pojechać się nie da .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję do składu dołączyć cały zarząd województwa i koniecznie panią sekretarz a bilet wykupić w jedną stronę
Kto i niech się zajmą świniami i kiełbasą na tym się znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy wiecej busem do Krakowa!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie to tragedia chamski i opryskliwy kierowca przepisy drogowe?no nie dla niego ciasnota po prostu skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale urzędasy wiedza lepiej od pasażerów choć sami nigdy busem do Krakowa czy Zakopanego nie jechali. Właściciele busów byli zbyt pewni siebie dzięki układom ale to dzięki  Polskiemu Busowi zaczęło się coś zmieniać. Jako że busiarze nie posiadają floty autobusów  wiec powinno im się zabrać godziny i przekazać  Polskiemu Busowi który dostał beznadziejne godziny odjazdów choć prezentuje najwięcej jak :bezpieczeństwo , komfort, kultura , wc , internet wszystko czego potrzeba pasażerowi , busiarze nie prezentują nic prócz protestów , wiec swoje już zrobili , na pohybel  z nimi:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Lublin - Kraków bez rezerwacji podroż niestety niemożliwa  , w drogę powrotna podobnie , Kielce - Lublin również . Widziałem już wiele takich sytuacji , największe zdziwienie i przerażenie była w oczach obcokrajowców , jako że konkurencji brak wiec zostaje podróż na kilkanaście godzin PKP . Praktycznie z Lublina do Krakowa bez wcześniejszego zakupu biletu czy rezerwacji pojechać się nie da .
  pociągiem z Lublina do Krakowa aktualnie można 2x dziennie bez przesiadki w czasie dużo krótszym niż buszem bo w 4 godziny, od grudnia połączeń ma być dwukrotnie więcej i drugie tyle z szybką przesiadką w Kielcach na nowoszesne szwajcarskie składy Flirt3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My pasażerowie dziękujemy już od dłuższego czasu  busiarzom , żądamy usunięcia nierentownych i nieprzyjaznych pasażerowi firm i żądamy rozpisania przetargu na solidnych przewoźników . I nie będzie mowy że tylko Polski Bus .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego bez rezerwacji biletu nie można po prostu wsiąść i pojechać? Za mało kursów a może za małe auto-busy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego bez rezerwacji biletu nie można po prostu wsiąść i pojechać? Za mało kursów a może za małe auto-busy?
jedno i drugie , kiedyś widziałem jak Ekspressbus podstawił do Krakowa dwa busy w tej samej godzinie , a teraz piszą niby ze również maja autobusy , a ja mam nawet słonia w pokoju :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauci kupili marszałkowi bilet na busa. Pojedzie dyrektor   Powód jest jeden , nie wytrzymałby takiej podroży :) Biedny urzędniczyna , pasażerowie za to regularnie muszą odbywać podroż w tak skandalicznych warunkach dzięki marszałkowi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech weźmie ze sobą małe dziecko z wózkiem albo osobę niepełnosprawną ruchowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek jest z PSLu to se poradzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że jest na rynku miejsce zarówno dla Polskiego Busa i tzw."busiarzy'. Pierwsza firma owszem wozi nas w bardziej komfortowych warunkach, ale to "busiarze" płacą u nas podatki i zatrudniają naszych kierowców. Jestem za nimi w myśl zasady lokalnego patriotyzmu gospodarczego (PolskiBus to firma z kapitałem brytyjskim), ale bezprzecznie muszą oni podnieść poziom świadczonych NAM usług.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...