Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystko fajnie ale z chęcią zrezygnowałbym z WIFI w Trollinach za sensowne rozplanowanie ich wnętrza. Bo to co jest w nich teraz to masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimatyzacji nie ma a wymyślają takie coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo źle doczytałem albo to lipa! Ponoć wszystkie nowe solarisy miały być klimatyzowane. Właśnie dzisiaj jechałem tym "cudeńkiem " - wi-fi to może i było - tylko jak w takim takim tłoku z tego skorzystać. Trolejbus nówka nie śmigana - ale w takim upale okna pootwierane - tak więc z klimatyzacji nici - no chyba ,że właśnie jej nie ma !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wifi w pojazdach kiedy nikt nie jest w stanie wytrzymać panującego tam upału?!!! Dlaczego w nowych trolejbusach nie działa żadna klimatyzacja? Zresztą w żadnym z pojazdów, którymi miałem okazję jechać w tym roku nie działała klimatyzacja! Mam nadzieję, że ktoś z ZTM, MPK.... przeczyta te komentarze i pojdzie po rozum do głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerL napisał:
Albo źle doczytałem albo to lipa! Ponoć wszystkie nowe solarisy miały być klimatyzowane. Właśnie dzisiaj jechałem tym "cudeńkiem " - wi-fi to może i było - tylko jak w takim takim tłoku z tego skorzystać. Trolejbus nówka nie śmigana - ale w takim upale okna pootwierane - tak więc z klimatyzacji nici - no chyba ,że właśnie jej nie ma !!!
W trolejbusach i autobusach zamawianych przez MPK klimy nie ma i nie będzie. Autobusy z przetargu ZTMu bedą miały klime.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jedną ręką trzymam sie poręczy a drugą obsługuję laptopa... no oczywiście pod warunkiem że trafie na właściwy trolejbus... czyli szansa jak 1/150.... to chyba miał być żart a wyszła żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he ludzie co wy tu piszecie o klimatyzacji, wszystkie nowe autobusy i trajtasy maja klime na kabine kierowcy są to solarisy i mercedesy. Pare mercedesow ma klime na caly autobus ale zaden kierowca tego nie wlacza z dwoch powodow: gigantycznej ilosci spalanej ropy jak i glupoty ludzi ktorzy i tak otwierali by okna. Klimatyzowane many jezdza rowniez w AKL ale powody sa jw. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie fakt jakie to były koszty i kto z rodziny na tym zarobił. Powiedźmy sonie szczerze ale wi-fi w zatłoczonym i gorącym trolejbusie to jest duże nieporozumienie. To czy by otwierali to tego nie wiesz ponieważ w żadnym autobusie których jechałem takiej klimy nie było a i jeśli chodzi o okna to w tych nowych autobusikach z ich otwarciem też rewelacji nie ma. Delikatnie uchylane lufciki które niestety niewiele dają. A poza tym autobus duży i długi siedzeń kilka i ani usiąść jest gdzie i o dziwo znalezienie miejsca aby stanąć gdzieś też jakoś trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klimatyzacja jest w co po niektórych pojazdach, ale właściwie po co jest to nie wiadomo. Wszystkie okna pootwierane to jak ta klimatyzacja ma działać. Bez jakiejś akcji informacyjnej kierowanej do co poniektórych pasażerów to jest to inwestycja całkowicie niepotrzebna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
niesamowite, jedną ręką trzymam sie poręczy a drugą obsługuję laptopa... no oczywiście pod warunkiem że trafie na właściwy trolejbus... czyli szansa jak 1/150.... to chyba miał być żart a wyszła żenada
no żenada, Polska D chce dogonić świat ? jak się jedzie do stolicy pociągiem , to można skorzystać z czegoś takiego , ale w trolejbusie, który jedzie 15 minut i telepie po tych wszystkich garbach i dziurach ? totalne nieporozumienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...