Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwazja chrabąszczy w woj. lubelskim. Uwaga na opryski! [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2019 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Dzielne chrabąszcze wsPOmagają misję zuczka-betoniarza, której hasłem przewodnim jest "drzewa wrogiem dewelo-rozwoju". PO prostu - tak jak nasz dewelo-chrabąszczyk - robią POrządek, sPOsobiąc miejsca POd nowe apartamęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy wycinają lasy zagrożone kornikiem. Za to samo w Puszczy Białowieskiej UE groziła karami! -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe? Szwecja będzie ciąć lasy chroniąc je przed kornikiem! Co na to nasi pseudoekolodzy? Konstytucja! Demokracja! tolerancja! ch wie co jesxcze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na gnojarza też są opryski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawić żuki! one sa tak samo cenne jak korniki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordercy !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są takie lata, gdzie jest ich prawdziwa plaga, fruwa to cholerstwo o zmierzchu, a jaki to ma cel to nie wiem. Czasami trochę to wnerwia. Ogólnie jeśli nie spełniają jakiejś szczegółowej roli w ekosystemie a nawet są uznane za szkodniki( larwy) to faktycznie można by było zmniejszyć jego występowanie. Są ludzie, którzy za nimi nie przepadają. W miastach ostatnimi laty jest ich mniej jakby ale na łąkach, pastwiskach czy w lasach - to tam faktycznie jest inwazja, najwięcej ich tam jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zim i to jest problem zasadniczy i podstawowy, nie ma zim śnieżnych i mrozinych i śnieżnych i to jest problem nie do rozwiązania. Plaga wszelkiego rybactwa nas wkrótce opier*oli z kościami a wszechobecne pestycydy i szeroko rozumiana chemia dokończy dzieła zniszczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielne chrabąszcze wsPOmagają misję zuczka-betoniarza, której hasłem przewodnim jest "drzewa wrogiem dewelo-rozwoju". PO prostu - tak jak nasz dewelo-chrabąszczyk - robią POrządek, sPOsobiąc miejsca POd nowe apartamęta.
 Debil, a może bardziej wykończy nas ustawa Lex Szyszko co? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marzęda jesteś niedoinformowany Opryski z rana na do godziny 12 w południe Mieszkam blisko lotniska i widziałem wczoraj do której rano latali Pytam ?Gdzie jest PIRON ???Rolnik dostałby grzywnę 5000 I zabrali by mu dopłaty na 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast dawki PIS-owskiej trutki w POstaci propagandy POlecam merytoryczny wykład fachowca o tym co się dzieje w Puszczy Białowieskiej, która rzekomo jak prpagandziści twierdzą umarła. Pan dr Jaroszewicz, kierownik Białowieskiej Stacji Geobotanicznej UW z samiuśkiego serca Puszczy. ***s://***youtube.com/watch?v=DvhWMwm-0RA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie wy wszyscy jesteście debilami. Dobrze, że są opryski, będzie mniej tego ścierwa latało a i leśnictwo oraz rolnictwo na tym skorzysta. Po jaki c*** mieszacie w to polityke, PO-PIS i tak dalej? Polska to jednak z***y naród, ludzie chcą zrobić coś dobrze to i tak wyskoczy jakaś menda i zacznie narzekać na to i tamto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie te France rozbijają się o okno w nocy jak pali się światło. Na początku myślałem że ktoś rzuca małym kamieniem taki odgłos szedł. Jednak jak zobaczyłem za dnia kilka robali leżących na płytkach na balkonie to się domyśliłem kto jest winowajcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji wybiją resztę owadów, tych pożytecznych także...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie się, ekolog. Skoro już mowa o tym to powinienieś przestać używać telefonu oraz samochodu bo też przyczyniasz się do zabijania pożytecznych owadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak pan Żuk będzie miał ochotę na rójkę (to chyba inna nazwa seksu) to będzie musiał chodzić z parasolką? :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pożywienie najjaskrawszego polskiego ptaka - żołny. Ptak ten jest zagrożony, bo od lat wybija mu się pokarm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajmy zrobić krzywdy żukom-betoniarzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie się, ekolog. Skoro już mowa o tym to powinienieś przestać używać telefonu oraz samochodu bo też przyczyniasz się do zabijania pożytecznych owadów.
 Patrzcie się, głąb. A wiesz, że owady są pokarmem innych zwierząt, które z kolei są pokarmem jeszcze innych? Łańcuch pokarmowy - mówi ci to coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie wy wszyscy jesteście debilami. Dobrze, że są opryski, będzie mniej tego ścierwa latało a i leśnictwo oraz rolnictwo na tym skorzysta. Po jaki c*** mieszacie w to polityke, PO-PIS i tak dalej? Polska to jednak z***y naród, ludzie chcą zrobić coś dobrze to i tak wyskoczy jakaś menda i zacznie narzekać na to i tamto.
 "Według mnie wy wszyscy jesteście debilami."*** No, to witamy nowego członka w klubie . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...