Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Inwazja korników, modliszek i biedronek. "Zwiększa się liczba owadów, które żywią się ludzką krwią"****A co z żukami??? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bąki i ślepaki to nie jest to samo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie na balkonie od 2 lat pojawia się gość z Afryki. Fruczok Gołąbek taki Koliberek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwazja korników, modliszek i biedronek. "Zwiększa się liczba owadów, które żywią się ludzką krwią"****A co z żukami??? :)
Tzw. "prezesiki" są bardziej niebezpieczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u mnie na balkonie od 2 lat pojawia się gość z Afryki. Fruczok Gołąbek taki Koliberek.
 Fruczak od dawna występuje w Europie Środkowej. Zaś prawdziwe kolibry to Ameryka Środkowa i Południowa, a nie Afryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Dziennikarko! Od dawna piszemy w latach 50. Polecam słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce gniazduja juz papugi takie zielone;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie po pokoju polatała modliszka, polowała i wyleciała. Taka z 5-7cm, duża. Piękny owad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A żuki wyprowadzą się na stałe z lublina?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo merytoryczny artykuł na szczęście wzięli entomologa z U. Przyrodniczego. Kiedyś była w mediach wypowiedź "entomologa" z KULu... o mało ze śmiechu z krzesła nie spadłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...