Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Gallant skontrolowany

Utworzony przez gladiator, 22 listopada 2007 r. o 16:58 Powrót do artykułu
wybitny specjalista gallant juz trzesie majtkami, a ja proponuje sprawdzic liste rankingowa efs. ciekawe ze grabczuk odwola go czy znizy sie do poziomu czerwonych i zacznie uklady?? wiecej takich specjalistow a wtedy zycie bedzie latwiejsze - wszysko za odpowidnia oplata bedzie mozna zalatwic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu Ci się do tyłka dobrali Gallancie czyt. PALANCIE!!TAK WYGLĄDA WŁADZA TOWARZYSZY Z SLD!!!!!!CZERWONE ZŁODZIEJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieruję kilkunastoosobową grupą pracowników w sferze budżetowej i bardzo żałuję, że część z nich ma określony dolny pułap zarobków, a z regulaminu wynikają ich dalsze uprawnienia np. do partycypowania w premii zadaniowej całej jednostki na poziomie nie niższym niż 50%. Panie Dyrektorze, u mnie też się sprawdza zasada, że 20% osób wypracowuje 80% zadań, a 80% pracowników- 20% zadań. Ja też wciąż szukam innych metod wynagradzania, niż tylko poklepanie z podziwem po plecach, tych pracowitych, kreatywnych i strategicznych pracowników. Świetnie Pana rozumiem, dlatego zaczynam się bać o siebie, bo jak się okazuje nagradzanie dobrych jest niewybaczalnym błędem i złem w porównaniu z brakiem inwestycji w ludzi miernych i leniwych, bo kto wie, może po kolejnym drogim i atrakcyjnym szkoleniu zechcieliby łaskawie ruszyć swoim środkiem ciężkości. Choć szczerze wątpię, bo przecież postawy roszczeniowe są o wiele wygodniejsze. Ech, ta polityka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO SYN TEGO ZNANEGO Galanta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas rozliczyć starych komuchów,którzy przynoszą wstyd i hańbę.Co robią organy ścigania?Czas rozwalić to czerwone towarzystwo,skoro sami nie potrafili się opamiętać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie nadymaj sie tak bo pękniesz i nabrudzisz fuj hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TO SYNIO TEGO UBEKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...