Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szkoda ,że nie jestem przyjacielem królika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BŁĘDEM JEST OSOBA JACKA SOBCZAKA W ZARZĄDZIE WOJEWÓDZTWA GOODBYE SOBCZAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że np> port lotniczy lublin lub lpec, bogdanka, mpwik, uniwersytet medyczny i wiele innych spółek zatrudnia ludzi tylko po znajomosci to nie wiem czym wy tam sie tam podniecacie w tych gazetach przez to wiadomo nie od dzis jak mozna dostac prace i takie sciemy ze była na rozmowie taka osoba ok zdodze sie z tym tylko ze ta osoba nawet sie nie zestresowała bo i tak wiedziała ze jest juz pracownikiem a tak czlowiek kończy studia robil całe zycie fizycznie i co i nic bo i tak nikt cie nie wezmie do pracy bo nie masz kontaktow chyba nie od dzis wiadomo jak jest i ciekawy jestem ile w tym roku dzieci pokonczy studia i ile z nich dostanie odrazu prace z takimi wymaganiami ze zwykly smiertelnik moze tylko pomazyć bo by nie spelniał i nie poleci nawet na rozmowe no ale kogos trzeba na rozmowe zaprosić zeby nie było ze po znajomości, szkoda mi tylko ludzi co walczyli za polske a teraz szmatlawce rozkradli wszystko wielcy polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenua.. Postawa Grabarza jak zwykle poniżej wszelkich standardów. Ta sytuacja jest totalnie chora, jak pan Jacek S. broni pana Muszyńskiego, który nie wiem jaki haki musi mieć na niego, że ten wszystko zrobi żeby go obronić. Jacek S. w radzie nad. mówiąc, że nie ma wytycznych od akcjonariusza nie ma wytycznych od siebie, gdyż akcjonariusza reprezentuje zarząd województwa, którego on jest członkiem przecież odpowiedzialnym za inwestycje, transport itd. Więc wytyczne żeby były musi sam je sobie wydać. Nie ma wytycznych, bo nie chce zmiany zmanierowanego pana Muszyńskiego trzymającego go w garści. To się musi zmienić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant Wieprzowski jest i wszystko jasne --- dzięki niemu kręci się ten biznes ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Incydentalne to powinno byc zasiadanie Sobczaka we władzach ,czy to platformy czy to wojewódzkich(marszałkowskich )kompletny brak profesjonalizmu.Ten człowiek lubi i popiera prywatę, a juz wysyłanie peanów na swoją cześć(te ulotki z samolocikiem ,pewnie każdy z Was widział ,mnóstwo tego wydrukowano) to już żenada.Każda władza powinna mieć umiar,a ten człowiek jest wpatrzony w siebie jak w bóstwo. Nie uważam że to jego zasługa że zbudowano lotnisko A juz rozgrywki i żąglowanie stanowiskami,tak jak wsadzenie tej Stroinoskiej na posadke i Grabczuka to skandat.Byłem w Platformie i powiedziałem :Dziekuję. Aż dziw że ludzie jeszcze go wybierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ,Panie Wystarczy żeby każdy przed wyborami przekonał 10os. że nie warto na niego głosować.To wszystko i Sobczak jest skończony.Taki wniosek z wszystkich wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku, wspracie Pana dla Muszyńskiego i Zdrojkowskiego to niedzwiedzia przysługa. Ja sie pytam co na traktowanie lotniska jak prywatnego folwarku sądzi Prezydent Żuk i Marszałek Hetman Czy można być jednocześnie w zarządzie prywatnych i publicznych spółek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie tylko czy prezydentowi zukowi wystarczy poparcia politycznego i determinacji by rozpedzic to towarzystwo wzajemnej adoracji i wprowadzic w porcie stanardy jak na zach europy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Błędy, które popełnia zarząd, mają charakter incydentalny. Prezes Muszyński wprowadził do spółki prywatne standardy przedsiębiorczości, ale w mojej ocenie to pomogło w procesie inwestycyjnym" tak oto mówi Pan J.Sobczak. Więc może przypomnę, że ten własnie pan prowadził wykłady z zakresu polskiego prawa konstytucyjnego, ustrojów państw współczesnych oraz konstytucyjnej ochrony wolności i praw człowieka - bo to wynika z jego CV http://www.sobczak.lublin.pl/index.php/kim-jestem/naukowiec.html WIĘC SZANOWNEMU PANU SOBCZAKOWI PRZYPOMNĘ MOŻE CO TO JEST PRAWORZĄDNOŚĆ, BO MOŻE JUŻ ZAPOMNIAŁ O SWOICH WYKŁADACH. MIANOWICIE:W aspekcie odnoszącym się do organów władzy i administracji publicznej praworządność to tyle, co działanie zgodnie z zawartymi w przepisach prawa procedurami. To także świadomość prawna urzędników państwowych i wszystkich innych osób pracujących w sferze instytucji publicznych. Przeciwieństwem praworządności w tej kwestii będzie wysoki poziom korupcji, nepotyzm, upolitycznienie instytucji publicznych. W aspekcie społecznym praworządność to wysoki poziom kultury prawnej społeczeństwa – świadomość jego przepisów i działanie zgodnie z obowiązującymi normami. I TUTAJ WIDAĆ ZAKŁAMANIE I DWULICOWOŚĆ. Jednocześnie dziwię się, że UMCS ma takiego doktora na etacie, który mówi, że nepotyzm to incydent!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jajcuś napisał:
Incydentalne to powinno byc zasiadanie Sobczaka we władzach ,czy to platformy czy to wojewódzkich(marszałkowskich )kompletny brak profesjonalizmu.Ten człowiek lubi i popiera prywatę, a juz wysyłanie peanów na swoją cześć(te ulotki z samolocikiem ,pewnie każdy z Was widział ,mnóstwo tego wydrukowano) to już żenada.Każda władza powinna mieć umiar,a ten człowiek jest wpatrzony w siebie jak w bóstwo. Nie uważam że to jego zasługa że zbudowano lotnisko A juz rozgrywki i żąglowanie stanowiskami,tak jak wsadzenie tej Stroinoskiej na posadke i Grabczuka to skandat.Byłem w Platformie i powiedziałem :Dziekuję. Aż dziw że ludzie jeszcze go wybierają.
To nie ich załuga że zbudowano to lotnisko tylko osób które pracowały na nim : kładli asfalt, kopali, rozwozili podsypki machali łopatami itd. To zasłużeni budowniczy a nie ci co sobie stołki grzali i całą śmietankę spijają, ale jak coś nie tak idzie to właśnie nie będzie ich wina tylko tych co pracowali przy budowie. To jest P. Sobczak i jego kumple.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoj swojego zawsze bedzie bronił, a nawet jakby były bledy to jak go usunął przeciez osoba na takim stołku zawsze moze cos załatwic choc sa tylko kolegami z mniejszym naciskiem koledzy a mimo wszytsko... całe to towarzystwo wzajemnej adoracji powinno sie rozpaść... sama szykam pracy od 2 lat sledze codziennie ogloszenia wysylam cv nie na swoje stanowiska nawet i nic a przyjdzie takie kur...mysło i siedzi ipierdzi w stolek a ci ktorzy niemaja plwców tyrają na nich... jak dostały prace osoby za biurkiem jak nie było zadnych ogloszen zgodnie z zapowiedziami? to jest temat na pierwszą strone gazety....weżcie sie wkoncu za tą żenadę i ich dupy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zarząd portu jest jednoosobowy? dlaczego odnosimy się tylko do prezesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie,może w końcu ktoś się weżmie za to kolesiostwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobczak, czas zakończyć ten incydent i czas dopuścić inne świnie do koryta. Panu już podziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się wypowiem może trochę nie na temat. Moim zdaniem to nie nowość, że osoby będące na ważnych stanowiskach obsadzają niższe swoją rodziną, znajomymi etc., ja się dziwię, że to dopiero teraz wypłynęło Myślałem, że to będzie już wiadomo na samym starcie. Dziwi mnie też skąd takie zawieruszenie przecież to było wiadomo patrząc nawet po ogłoszeniach jakie zostawały wywieszane na stronie portu lotniczego w dziale rekrutacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturro napisał:
"Błędy, które popełnia zarząd, mają charakter incydentalny. Prezes Muszyński wprowadził do spółki prywatne standardy przedsiębiorczości, ale w mojej ocenie to pomogło w procesie inwestycyjnym" tak oto mówi Pan J.Sobczak. Więc może przypomnę, że ten własnie pan prowadził wykłady z zakresu polskiego prawa konstytucyjnego, ustrojów państw współczesnych oraz konstytucyjnej ochrony wolności i praw człowieka - bo to wynika z jego CV http://www.sobczak.l.../naukowiec.html WIĘC SZANOWNEMU PANU SOBCZAKOWI PRZYPOMNĘ MOŻE CO TO JEST PRAWORZĄDNOŚĆ, BO MOŻE JUŻ ZAPOMNIAŁ O SWOICH WYKŁADACH. MIANOWICIE:W aspekcie odnoszącym się do organów władzy i administracji publicznej praworządność to tyle, co działanie zgodnie z zawartymi w przepisach prawa procedurami. To także świadomość prawna urzędników państwowych i wszystkich innych osób pracujących w sferze instytucji publicznych. Przeciwieństwem praworządności w tej kwestii będzie wysoki poziom korupcji, nepotyzm, upolitycznienie instytucji publicznych. W aspekcie społecznym praworządność to wysoki poziom kultury prawnej społeczeństwa – świadomość jego przepisów i działanie zgodnie z obowiązującymi normami. I TUTAJ WIDAĆ ZAKŁAMANIE I DWULICOWOŚĆ. Jednocześnie dziwię się, że UMCS ma takiego doktora na etacie, który mówi, że nepotyzm to incydent!!!!!!
Masz rację. Ja też chodziłam na wykłady Pana doktora. W swoich notatkach z wykładów mam podobną definicję. Szkoda tylko, że osoba, która uczyła studentów, sama nie rozumie pojęć, którymi się posługiwała. Nie rozumie albo zwyczajnie "punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenia". Oj, nie ładnie Panie dr Sobczak, nie ładnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten narcyzowaty w muszce to chyba niedokształcony politykier. W jego wieku powinien mieć profesurę i habilitację. A tak to może zacząlby leczyć siebie i otoczenie z samozadowolenia Ciekawe czy pamięta jak kierowcy z pks biała podl. przepędzili go z posiedzenia rady nadzorczej. PO lotnisku będzie nadzorował most w Kamieniu, to nowy słoik konfitur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na You Tube można sobie odsłuchać skecz legendarnego "Salonu Niezaleznych" pod znamiennym tytułem "Bażant".To jest perełka i wypisz wymaluj pasuje jak ulał do pana Jacka Sobczaka który ma mentalność owsika i bardzo duże,niczym nieuzasadnione mniemanie o swojej wręcz boskiej osobie.Ten człowiek nigdy nic dla nikogo nie zrobił.On kocha tylko sam siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Sobczak nazwie też incydentem sytuację jaka się dzieje w instytucjach podległych Urzędowi Marszałkowiemu? Tzn. czy bedzie miał odwagę przyznać się do błędu jakim jest zatrudnianie w samorządowych instyt. kultury osób, które razem z nim wspłpracują w jednej z lubelskich Fundacji? A osoby, o których mowa są niezdyscyplinowanie (nigdy na czas nie przychodzą do pracy albo przychodzą w południe lub w ogóle w pracy się nie pojawiają). Osoby z poparcia p. J.S. mają każdego za nic, cechują się arogancją, mogą nie posiadać wykształcenia ale i tak im zrobić nic nie można. Tak się pewnie czują! Najgorsze w tym wszytkim, że tylu wykształconych ludzi nie może znaleźć pracy a w instytucjach trzyma się ludzi z POparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...