Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jadą po faworki". Zwolennicy toru znowu chcą blokować miasto

Utworzony przez wróżbita z radomia, 11 lutego 2015 r. o 11:11 Powrót do artykułu
 
Ty może i masz gdzieś, ale bardzo duża liczba mieszkańców Nas popiera, więc nie wypowiadaj się jeżeli nie znasz wywiadów środowiskowych. Zapraszam do spotkania w dowolnym dla Ciebie terminie. Tutaj nie mam zamiaru prowadzić dyskusji, ponieważ skoro masz czas do dyskusji w internecie to miałbyś czas na spotkanie. Twój wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty jest bity przez kolegów i musi się wypłakać w internecie. Ciekaw jestem od kiedy jest tor w Rykach? Z rajdowcami którymi gadał to chyba ci co grają na multiplayer w Colin a albo podobną grą :D   A jak jest taki kozak to niech dzisiaj przyjedzie o 21 na Błonie i tam niech doprowadzi do stłuczki.
Nie masz pojęcia do kogo piszesz pluszowa zabawko. W przeciwieństwie do Ciebie znam przepisy ruchu drogowego i prowadziłem samochody, które Ty co najwyżej możesz w internecie pooglądać, jak ci rodzice pozwola komputer włączyć. Więc teraz wsiądź do swojego VW golfa II z sielnikiem 1,0 LPG i sobie popłacz, bo jak wyjedziesz na drogę to Cię białe czapki przyhaltują i odwiozą szrot tam gdzie jego miejsce czyli do punktu skupu złomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty może i masz gdzieś, ale bardzo duża liczba mieszkańców Nas popiera, więc nie wypowiadaj się jeżeli nie znasz wywiadów środowiskowych. Zapraszam do spotkania w dowolnym dla Ciebie terminie. Tutaj nie mam zamiaru prowadzić dyskusji, ponieważ skoro masz czas do dyskusji w internecie to miałbyś czas na spotkanie. Twój wybór.
  Masz rację mam to gdzieś - ja i moja rodzina nie będzie finansować Waszych zachcianek ! Ja też mam potrzeby ale realizuje je sam i nie żądam ich spełnienia przez kogoś. Wyrażam swoje zdanie, w którym nie jestem odosobniony więc je uszanuj. Jak bardzo byś się nie starał nie zmienisz obrazu "swojej" społeczności jako tej używającej TYLKO argumentów siły do spełnienia swych zachcianek. Naprawde istnieje wiele instrumentów do osiągnięcia Waszego celów ale Wy wybraliście najgłupszy - konsekwencją jest to że nawet przekonani do Waszych racji odwrócą się od Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam jestem za całą tą akcją i będę ich wspierał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qwerty pewnie jeździsz golfem III i wielki pan z Ciebie. Są ludzie którzy są za są i tacy którzy są przeciw ale jest qwerty który jest panem tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację mam to gdzieś - ja i moja rodzina nie będzie finansować Waszych zachcianek ! Ja też mam potrzeby ale realizuje je sam i nie żądam ich spełnienia przez kogoś. Wyrażam swoje zdanie, w którym nie jestem odosobniony więc je uszanuj. Jak bardzo byś się nie starał nie zmienisz obrazu "swojej" społeczności jako tej używającej TYLKO argumentów siły do spełnienia swych zachcianek. Naprawde istnieje wiele instrumentów do osiągnięcia Waszego celów ale Wy wybraliście najgłupszy - konsekwencją jest to że nawet przekonani do Waszych racji odwrócą się od Was.
Ja jak najbardziej szanuję Twoje zdanie, ponieważ normalnie piszesz nie pierwszy komentarz i nie prowokujesz kłótni tak jak niektórzy. Nie chcesz finansować Naszych zachcianek? Ok masz do tego prawo, jednak skoro finansujesz zachcianki piłkarzy, narciarzy, rowerzystów, golfiarzy itp to dlaczego nie Nasze? W czym my jesteśmy gorsi, że nie możemy mieć swojego obiektu by roziwjać swoje pasje? Każdy ma swoje hobby z tym, że Nas jest w woj. lubelskim najwięcej. Jesteśmy najliczniejszą grupą i moglibyśmy wypromować region tak jak to zrobił UM w spocie reklamowym z 2011roku. Promowali region lubelski torem wyścigowym, a doskonale wiedzieli jaki błąd popełnili kilka lat wcześniej i doskonale wiedzieli, że obiekt zostanie zamknięty, więc po co grali wyłącznie pod publiczkę? W tej kwestii wina leży wyłącznie po stronie miasta, a my dążymy do tego by prezydent Żuk, który dzięki obietnicy budowy nowego toru wygrał wybory wywiązał się z danej obietnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram WAS. Blokować miasto do skutku. Żuk zapowiadał 5 lat wstecz zbudowanie obiektu i co. Trzeba brać odpowiedzialność za wypowiadane słowa -szczególnie gdy robi to polityk panie prezydencie. Dla hejterów. Poczytajcie i policzcie ile może z takiego  obiektu może być kasy dla naszego regionu. Nadziś utrzymujemy: stadion, tor rowerowy a za chwilę basen. To byłby jeden z nielicznych dochodowych tematów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro tor ma być taki dochodowy to budujcie za swoje a nie po kasę z miasta łapska wyciągacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tor dochodowy? a świstak siedzi i zawija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci tez chcą toru bo chcąc się tam szkolić. Co te miasto robi ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokujcie blokujcie. Zablokujcie też wjazdy do szpitali i żłobków, zablokujcie wyjazd solarek na drogi. Zablokujcie wszystko , tylko nie zapomnijcie mózgów odblokować. Bo widać zablokowane są od dłuższego czasu, Co za banda kretynów. I pomyśleć, że za tym wszystkim stoi jedna studenteczka z Żul tfu KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem kim jest Qwerty, info na PW.  Ogólnie to wiele osób tutaj strasznie Polaczkuje i wypowiada się na zasadzie ja nic nie dostałem to i wy nie dostaniecie. Żenada. Zwolennik toru nic nie dostaje, jedynie ma możliwosc korzystania z toru jeżeli bedzie on juz wybudowany. Typowi Polacy którzy nawet nie zdaja sobie z tego sprawy jak bardzo typowo Polski maja charakter. Sory za błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK trzymać , jeśli się powiedziało A to i trzeba powiedzieć B. Prezydent reprezntuje wszystkich , tak kiedyś słyszałem , nie tylko PO. Przypominać , że z buzi nie robi się *******. Wam też coś się należy , tor gokartowy  , a nie tylko galerie dla nabijania kasy zgranicznym potentatom, Popieram i trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację mam to gdzieś - ja i moja rodzina nie będzie finansować Waszych zachcianek !
Finansować? A ile to twoja rodzina wydaje na to "finansowanie"? Myślisz,że twój żałosny podatek odprowadzony od najniższej krajowej cokolwiek nam sfinansuje? Śmieszne! Wielu zwolenników toru płaci dużo wyższe podatki niż cała twoja rodzina razem wzięta. Ja w takim razie mam gdzieś leczenie twojej rodziny! Nie mam ochoty finansowac twojej zachcianki w postaci bezpłatnej służby zdrowia. Sam leczę się prywatnie, a składki na leczenie takich jak ty muszę nadal płacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie oddali do domu dziecka tonę czekolad........... które wcześniej za darmo dostali .......... jest się czym chwalić
nie za darmo tylko za swoją krew-cwaniaczku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faworek wam w d... barany jedne!!!! zamiast jeździć w kółko zaczęlibyście może zbierać na ten tor????!!! czy dalej czekacie aż wam to ja i moja rodzina ze swoich podatków zasponsorujemy???!!!
NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Do póki nie odpuścić to miasto będzie robiło coś w waszej sprawie. Zabrali wam tor to niech nowy zbudują! Trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie można postarać się o pieniądze z UE i kupić kawał ziemi najgorszej klasy kilka km od Lublina i tam zrobić w szczerym polu tor ??? Kto wziął kasę za ziemię na której jest obecny tor ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci, blokować to oni se mogą drzwi kibla we własnym domu.... kategorycznie nie popieram ... debilizm tej grupy wykracza wszelkie granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich stać na paliwo do bezsensownego jeżdżenia po Lublinie to i stać pojechać na inny tor, np w Rykach. A tak na marginesie to miałem okazję kiedyś widzieć jak się to bydło zachowywało na tym pseudo torze. Z doskonaleniem techniki jazdy to nie miało nic wspólnego. Wyczyny tych pseudo kierowców - rajdowców powinny być wzięte pod lupę prokuratora i pozamykać to za stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Miałem okazję się kiedyś szkolić z jednym z prawdziwych rajdowców i jego prywatna opinia na temat tego typu torów i samodoskonalenia techniki jazdy była jednoznaczna  - zagraża życiu i zdrowiu ich samym (to nie problem, bo najsłabsze i ułomne jednoski dążą do samozagłądy) i innych użytkowników dróg. Ci pseudo rajdowcy uczą się w 99% zachowań, które są skrajnie niebezpieczne i zamiast pomóc zabijają. Jak napotkam tą chołotę na drodze, to specjalnie przydybam któregoś, aby doprowadzić do kolizji z jego winy, a wcześniej włączę nagrywanie.
Widać to nie tym rajdowcom powinni zakazać jeździć, mam nadzieję że spotkasz się na drodzę z całą Twoją rodziną przy śmiertelnej kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...