Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mnie udrapał kot. Droga redakcjo, mogę liczyć na artykuł? Przyślę zdjęcie kota i swojej ręki - będzie jak w Super Expresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy skorpion kąsa? przecież nie robi tego otworem gębowym tylko żądłem. Jak to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadowity skorpion!JA mam żone!!!Lekarz powiedział że nie ma na nią żadnej odtrutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ze kot cie pogryzł to nic takiego. ty zagryź kota dopiero wtedy będzie o czym pisac cwaniaczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pan chciał mieć takie miłe zwierzątko to z pewnością brał pod uwagę ewentualne niebezpieczeństwa , jest tyle zwierzątek do przytulania i okazywania im serca dlaczego akurat te niebezpieczne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
38 milionów Polaków jest kąsanych przez bandę rudego lisa - o tym trzeba pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ukąszenie tego skorpiona to takie samo jak Pszczoły naszej. Boli-bo boleć musi i puchnie. To już szerszeń ma 10x silniejsze ukąszenie od tego skorpiona który uciekł. Ale w gazecie to się szuka sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymanie takich gadów w sztucznych warunkach( w mieście !!!) to jest w ogóle deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***izm? Założę się że twoja wiedza o tych zwierzętach jest zerowa więc takie wypowiedzi jak twoja jest "deb***izmem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jbc to skorpion to nie gad...to stawonóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gogolo czy jak ci tam człowieczku, a skąd wiesz jaki skorpion go dziabnął? może to tylko pierwsze lepsze przykładowe zdjęcie co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...