Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak będzie wyglądał plac Litewski? Lista życzeń Ratusza

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 14 stycznia 2013 r. o 22:37 Powrót do artykułu
-------------------------------WZYWAMY "CBA" DO LUBELSKIEGO RATUSZA !------------------------------------- Najwyższy czas aby "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne) weszło do lubelskiego Ratusza i konkre tnie do pokoju Prezydenta Lublina Krzysztofa Zuka (PO) i dokonało KONTROLI - DOTACJI "UE" , Inwesty cji z tych DOTACJI oraz.... kontroli finansowej tzw. "rekonstrukcji" Pl. Litewskiego . 1) milionowe dotacje dla Lublina "gdzieś się rozpływają w "ratuszowskich Spółkach" a najważniejsza DOTACJA na oczyszczenie i za gospodarowanie ZALEWU ZEMBORZYCKIEGO I DĄBROWY prawdopodobnie została zdefraudowana na tzw. prywatne baseny "Słonecznego Wrotkowa" za które pobierane są pieniądze bilet wejścia (sic?). 2) Inwestycje z tych Dotacji są wykorzystywane w tzw. "ratuszowych Spółkach" a między innymi planowa ne jest utracenie 140 MILIONÓW na budowe stadionu "kurnika" na BAGNIE po Cukrowni na którym mu szą być WBIJANE PALE W BAGNO ABY NA PALACH STAWIAĆ... stadion (sic?). Kto ubezpieczy stadi on na BAGNIE na palach ? . 3). Rekonstrukcja Pl.Litewskiego już urosła do rangi AFERY FINAN SOWEJ gdyż już urządzano tyle Konkursów i wydano niepotrzebnie setki tysięcy że czas aby "CBA" sprawdziło, kto i ile już pieniędzy pobrał na różnego rodzaju Konkursy , ile zatwierdzono zwycięzców i ile poszło pieniędzy na... nagrody ? . Obecny Program Prezydenta Lublina pt. " LISTA ŻYCZEŃ RATU SZA" jest przykładem nowej KORUPCJI , bo przecież zatwierdzone i opłacone Projekty leżą u Pana Pre zydenta Zuka w Jego szufladzie w Ratuszu !. Jaka może być "lista życzeń Ratusza" gdy już Projekty zo stały zatwierdzone ? . Czyżby to był NOWY PODZIAŁ NOWYCH FUNDUSZY I DLA KOGO ? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt odnowy placu Litewskiego ma powstać w wyniku przetargu na najniższą cenę i najkrótszy termin. Wśród pięciu chętnych zakwalifikowanych spośród pięciu zgłoszonych ( sic!!!) do tego przetargu przez naszych dzielnych miejskich dyrektorów od Zabytków ,Architektury i Remontów: Mącika, Hegemajera i Dziubę jest między innymi firma która stawia ogrodzenia i ekrany akustyczne przy drogach!!! http://www.akg.pl/re...cje_ekrany.html Trzymajmy za nich kciuki - będziemy mieli cichy Plac Litewski i ślicznie ogrodzony :-)))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Redakcji "Dziennik Wschodni ; dlaczego zdjęliście mój komentarz na temat Pl.Litewskiego ? To bardzo żle świadczy o Waszej Redakcji . Jeżeli ja proponuje wejście do Ratusza "CBA" i przeprowa dzenie kontroli dotacji "UE" i kontroli realizacji rekonstrukcji Pl.Litewskiego gdyż na różnego rodzaju Kon kursy i Projekty Prezydent wydał setki tysięcy i gotowe opłacone Projekty leżą u Prezydenta Zuka w szufladzie , a On ponownie wychodzi z Programem "Lista życzeń Ratusza" to przecież w imie troski o Nasz Lublin, obowiązkiem jest zapytać, czy "nowy" Program Prezydenta to "nowe" fundusze na Pl.Litewski ? . Zamykacie usta rodowitym Lublinianom a przezwalacie na kombinacje "mafijnych Spółek" w Ratuszu które działają na szkode LUBLINA !. Przecież chyba nie muszę przypominać jaką role powinien odgrywać w takich wypadkach DZIENNIKARZ ? . Doprawdy WSTYD REDAKCJO ! . Nie pomagacie Lublinowi ty lko kryjecie NIEUCZCIWOŚĆ I DZIAŁALNOŚĆ NA SZKODĘ NASZEGO PIĘKNEGO LUBLINA !. PONAWIAM APEL ; JAK NAJSZYBCIEJ "CBA" NA KONTROLE DO RATUSZA !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwna gazeta. W kurierze lubelskim większość antyżukowych wpisów jest wycinana przez gazetowego cenzora. Przy próbie napisania komentarza w gazetce kl wyświetla mi się wielki napis NIE MASZ DOSTĘPU DO KOMENTARZY. Wasza gazeta jest odważna i nie liże ratuszowego wodza.. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i stało się.mówiliśmy że zieleń na placu zostanie "przycięta" - zostanie, "baobab" wycięty - stanie się . Wygra przetarg Kalinowski (MPZ,Wodrol)!! On wyciął dzewa na walecznych, ludzi z ul.Sądowej a teraz wytnie plac i postawi kolejny hotel-atrapę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...