Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak dojechać na lotnisko Lublin? „Jestem rozczarowany”. List Czytelnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2017 r. o 20:40 Powrót do artykułu
Ja już się nie dziwie czemu podatki tak muszą podnosić skoro ludzie mają takie problemy. Chcecie lecieć do Egiptu na 5* z Lublina i czuć się jak szejk ale 100 zł na taxi w dwie strony to 20% imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie stać na 65 zł . by się chłop wstydził pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio miałem ten sam problem, zdecydowałem się da busa do Świdnika za 3zł i spacer 3km na lotnisko. Połączenie jest okropne. Ale samolotu do Tel Awiw startuje z PKSu. Chwalą się lotniskiem a nie ma jak tam dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lot powinien kosztować 700 zł wtedy poczujesz się lepiej??? Dziadostwo robi z nas dziadów. Chcesz jeść dobrą szynkę i kupujesz w hiper promocji za 9,99. Potem wszyskim będziesz się żalił że już nie ma dobrych wędlin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Biedak zbierał całe życie na wycieczkę ale zapomniał nazbierało na dojazd.
no i gówno ciebie obchodzi, wyśmiewasz sie z osób pracujących, też pracuję całe zycie i pieprzony kraj polski cholerny płaci mi jałmużne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16.20 to optymalna pora, żeby pojawić się nia lotnisku. Kolejka do odprawy bagażowej, kolejka do kontroli paszportowej/bezpieczeństwa. 18.20 to godzina odlotu, a więc czas, kiedy wszyscy pasażerowie już siedza z zapiętymi pasami w samolocie i pilot odpala silniki. Chyba czytelnik jeszcze nie leciał samolotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro do dziennika trafi kolejny list od czytelnika: "o 18.00 byłem na lotnisku i nie chceli mnie wpuścić do samolotu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty bredzisz? 2 godz przed odlotem to dla ciebie za wcześnie? Idz sie leczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojechac na lotnisko,a jak z lotniska kto nie lata to nie wie...Jak specjalnie jest zrobione samolot laduje,a szynobus odjezdza i co pozostaje taxowka...Bo szynobus za 2 godziny to jest bez sensu...dlaczego w Dablinie jak samolot laduje to odrazu jest autobus...i nie czeka sie 2 godziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś pisior abo ciemny wyborca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pyrzowicach odprawa bagażowa zamykana jest na godzinę przed odlotem. Info o tym leci z megafonów. Cóż takie jest życie... trzeba do lotu doliczyć dwie godziny na wejście na pokład i godzinę po przylocie. Dla mnie lotnisko na lubelszczyźnie to chora inwestycja. O wiele lepszym rozwiązaniem byłaby szybka kolej... nie jakieś badziewne Pendolino, a prawdziwa kolej do 250km/h. Tak, by skutecznie konkurowały z autostradami i lotami. Co do METROPOLII LUBLIN. Swego czasu skręcałem się ze śmiechu, gdy owa WIEŚ próbowała wszystkim wmówić, że jest metropolią. Pamiętacie? Co tam dojazd na lotnisko. Spróbujcie dostać się z PKSu na PKP po 20:00... Nie powiem dawno to było, bo 7 lat temu. Po narzeczoną wówczas wychodziłem i nie chciałem, by pomyliła perony przesiadkowe. Najfajniejszy jest zwlaszcza ten PIERWSZY oporowy. Ilu ludzi nigdy nie trafiło na to cudo? W Katowicach też był taki peron 5... Oj, trzeba było się naszukać. Wracając do tematu. Mamy opcję TAXI lub popylać na piechotę. A że i tak miałem 2 godziny w zapasie i zdrowe nogi to w panicznym strachu pokonałem lubelskie slumsy. Bo życia po drodze nie było widać. Może dlatego, że zima była? Spróbujcie się kochani wydostać z Lublina po 24:00. Metropolia, która przez 5 godzin zamiera. Wiem jedno Lublin dba o pasażerów TAXÓwek. Po co dbać o skomunikowanie głównych punktów przesiadkowych. Na Pyżowice co godzinę odjeżdża autobus i nikogo to nie dziwi, a jest to 60 km od centrum. Widać 20km dla wielkomiejskich mieszkanców to tylko wieś z bułką i pajdą kiełbasy, i lepiej tam się nie pchać. Ktoś kto pisze 1,80zł za kilometr też powinien odpowiedzieć przed UOKiK. Na operatorów komórek i wlaścicielimkanałów już nałożono 20sto milionowe kary. Za wprowadzenie konsumentów w błąd. Ja nie widzę tutaj "taryfy" ulgowej dla taxówkowych korporacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jechałam z PKSu na lotnisko i zapłaciłam 40,50 z etaxi, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dojechać na 17:20 - podpowiadam. ( jeśli walizka ma dobre kółka ) Pociągiem do Chełma o 16:25 jedziemy do stacji Świdnik Miasto 16:37, stąd idziemy pieszo 2300 metrów do terminalu. Czas takiego przejścia to 25-30 min. Każdy pociąg Regio relacji Lublin-Chełm-Lublin możemy wykorzystać. Dogodna trasa przejścia przebiega ulicami wokół zakładów lotniczych, ale o to można zapytać kogoś na stacji Świdnik Miasto. Powodzenia - tanio, zdrowo i bezstresowo. ( kajakiem na razie się nie da :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo zła organizacja...komunikacja...i to niby wielkie miasto...port lotniczy...była inwestycja,ale już z pasażerami się nikt nie liczy...zamiast sprawności są niedogodności...a może wychodzą z założenia ,że jeśli chcesz lotem latać to i na dojazd na lotnisko taxi cię stać...więc co ty narzekasz jeszcze pasażerze...za taki luksus PŁAĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie z pod pałacu kultury w Warszawie dojechac do lotniska w Modlinie 33zł od osoby autobusem lub taxi za 250zł tam jest bałagan komunikacyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest okrutna, miasta, które nie zapewnią pewnego i TANIEGO transportu na swoje lotniska, nie moga liczyć na szybki przyrost pasażerów. Niestety, w Polsce lansowany jest model, że pasażer zapłaci, więc można go doić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ nazwa naszej korporacji została "przywołana do tablicy" wyjasniamy cennik obowiązujący na trasie Lublin - Świdnik.  Nie zgadzamy się z informacją, że lotnisko, lub nasza firma wprowadza kogokolwiek w błąd. Cena 1,80 zł/km obowiązuje w granicach administracyjnych Lublina. Przejazd w tzw 2 strefie powoduje naliczenie fiskalnej opłaty za powrót do granicy miasta Lublina. Stąd cena na lotnisko wynosi ok 50 zł a w porze nocnej i w niedziele i święta ok 65 zl. Ceny są zgodne z cennikiem zaakceptowanym przez Port Lotniczy Lublin przy podpisywaniu umowy o świadczenie uslug przewozowych. Insyniacje Czytelnika o rzekomym wprowadzaniu w błąd są niczym nie uzasadnione. Za rozkład jazdy pociągów i busów nie odpowiadamy. Wynajęcie taksówki oznacza, że pojazd jest do dyspozycji pasażera, odjeżdża spod domu lub zawozi pod dom co oznacza, ze cena jest adekwatna do standardu zamowienia. Informujemy, że w przypadku przejazdu 3 - 4 osób daje średnia cenę rzędu 15 zł od osoby. Autobus kosztował 10 zł. - Zarząd Damel Taxi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damel Taxi wyjaśnia to co jest i to się zgadza. Pasażer tego nie kwestionuje. Jednak ktoś, kto napisał ten post niezbyt dokładnie przeczytał artykułu, bo pasażer pisze, że na stronie portu lotniczego jest cena 36 zł i to wini port, za pisanie nieprawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedna sierotka no ludzie to maja problemy czlowieku ludzie cala noc czekaja na samolot i zyja a ty godziny czy dwioch nie zaczekasz wtan i puknij sie w ten pusty leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica na lotnisku jest dobrana niefortunnie. Jana Króla III (3) Sobieskiego nie przyjmuje GPS. PISAŁEM 3 arabska i rzymska i nic z tego. Jakiś patriota tez powinien był brac pod uwagę,ze to lotnisko międzynarodowe i cudzoziemiec chce tam trafić. A nawet miejscowy nie trafi bo dojazd jest skomplikowany, bez GPS sie nie da a z GPS tez nie mozna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...