Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak dużo ksiądz może o nas wiedzieć i komu o tym powiedzieć

Utworzony przez krzesimir, 24 września 2009 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Czy istnieje jakikolwiek kraj-oprócz Polski,gdzie ksiądz chodzi "po kolędzie"??? Co to ma wspólnego wiarą??? Kasa,kasa,kasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI WIEK ŚRODKOWA EUROPA A CIEMNOTA WIADOMO PRZECIEŻ TO POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Czy istnieje jakikolwiek kraj-oprócz Polski,gdzie ksiądz chodzi "po kolędzie"??? Co to ma wspólnego wiarą??? Kasa,kasa,kasa...
Z własnego doświadczenia wiem, że ksiądz siłą do domu nie wchodzi, jeżeli komuś nie pasuje to niech nie przyjmuje kolędy i niech na forach nie krytykuje, bo nie ma do tego prawa. Mój dom, moje pieniądze, a tobie wara od tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DD napisał:
Z własnego doświadczenia wiem, że ksiądz siłą do domu nie wchodzi, jeżeli komuś nie pasuje to niech nie przyjmuje kolędy i niech na forach nie krytykuje, bo nie ma do tego prawa. Mój dom, moje pieniądze, a tobie wara od tego!!!
MIŁUJ BLIŻNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
MIŁUJ BLIŻNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO
I kto to pisze??? Człowiek, który pała nienawiścią do księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAJEMNICA SPOWIEDZI: Nie pierwszy raz KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY pokazuje jak funkcjonuje kościół, jak działa teoria przez kler głoszona – u Kleru wszystko działa, u ludzi zaś nie. Oznacza to z KULei, że na trzeźwo nic w kościele nie działa stąd obowiązkowa Msza Święta każdego dnia – po spożyciu Krwi pańskiej (11 lub 14% alc.) świecą wszystkie Światłości – od Łaski Uświęcającej po Wiekuistą. Problem ma z tym Lud Boży, bo konsumując tylko Ciało Pańskie jest trzeźwy i może tylko pomarzyć o wszelkich kościelnych Światłościach. Od 1980 r. - czyli powstania KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW cały kler płci obojga ganiał Związek i pozornie rozbili go w 1982 r. (Lublin). Duchowieństwo kradło listy wysyłane Organistom utrudniając w latach 1980 funkcjonowanie związku. W rewanżu nikt z KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW nie korzystał z Niebieskiego Wywiadu – Spowiedzi Świętej – odcinając czarnych od źródła informacji. Wszelkie dane gromadzone są skrzętnie w Kancelariach Parafialnych i odnotowywane w Kartotekach (podobieństwo „teczek”), a jeśli ktoś nie puszcza Księdza po KULędzie – stosuje się wywiad środowiskowy wśród sąsiadów, czyli spisuje plotki! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz pokazywał jak to wszystko działa na Ziemi- w tym tajemnica spowiedzi. Nie nowiną jest, że Księża wepchali się wszędzie i nikt nie ma pewności, iż domy publiczne funkcjonują bez Księdza – Kapelana! Spotkało się więc dwóch Ksieży wieczorkiem po Spowiedzi Świątecznej i jeden pyta drugiego: Co robiłeś dzisiaj? Nic, spowiadałem cały czas. No i co? Nic, przyszły same Dziwki! No i co? Nic, pier...liły cały czas. Zostańcie z B(L)OGIEM. Zostańcie z B(L)OGIEM... Rektorem ASC jest *************** ***************, tel. +** *** *** ***, www.***************/*********.***. e-mail **********@****.** (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$$$$ - oto wielka tajemnica wiary.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mówiło się: Księża zapraszają do konfesjonałów - są tam stale UBecni. A teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można być dłużnikiem kościoła? przecież to nie jest ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się,czy w Polsce jest jakać dziedzina życia,w którą nie ingerują czarni urzędnicy zwani też poborcami finansowymi. Odnoszę wrażenie,że klecha gdyby mógł.to dokonywał by każdej kobiecie badań ginekologicznych,oglądał by małym chłopcom przyrodzenie,stałby przy łóżku w czasie bara-bara (małżonków).No i te koscielne kartoteki,które zawierają o parafianach takie informacje,których nie posiadało UB,SB,MO i ABW do kupy wzięte.A co ksiądz usłyszy na spowiedzi,to też potrafi "doskonale" wykorzystać dla osiągnięcia różnych profoów czy też okorzyści majątkowych. Niestety,tcy podli są księża.Gdyby mogli to sami by zapładniali cudze żony (za mężów oczywiście).Moim zdaniem,nie ta takiej dziedziny życia do której nie wtrącał by się klecha. A te wspólne komisje episkopatu i rządu...Jaki to jest rozdział państwa od kościoła?Beton biskupi soć sobie ubzdura i wydaje dyspozycje rządowi,sejmowi ,prezydentowi i całej władzy - do niezwłocznego wykonania.Kiedy to się skończy?A jest coraz gorzej.Urzędmnicy kościoła są coraz bardziej nahalni,arogancy ,bezczelni i chamscy.I coraz więcej zboczeńców i obłudników noszących czarne kiecki Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DD napisał:
Z własnego doświadczenia wiem, że ksiądz siłą do domu nie wchodzi, jeżeli komuś nie pasuje to niech nie przyjmuje kolędy i niech na forach nie krytykuje, bo nie ma do tego prawa. Mój dom, moje pieniądze, a tobie wara od tego!!!
Myslenie ze za pieniadze kupie sobie zycie wieczne to wlasnie ciemnota i mroki sredniowiecza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DD napisał:
Z własnego doświadczenia wiem, że ksiądz siłą do domu nie wchodzi, jeżeli komuś nie pasuje to niech nie przyjmuje kolędy i niech na forach nie krytykuje, bo nie ma do tego prawa. Mój dom, moje pieniądze, a tobie wara od tego!!!
Oczywiście, że ma prawo i nawet powinien. Ksiądz bogiem nie jest, tylko chyba niektórzy o tym zapominają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote post='173648' date='24.09.2009, 10:14:08']Myslenie ze za pieniadze kupie sobie zycie wieczne to wlasnie ciemnota i mroki sredniowiecza![/quote] Strzał w dziesiatkę i jeszcze: jak może parafianin być dłużniekiem skoro wszystko "co łaska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie w czarnych chałatach działają w/g starej zasady która mówi:kto ma informacje ten ma władze.Tak było jest i będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z publicznym czytaniem pod koniec kazdej mszy w okresie styczen-marzec... kto z imienia i nazwiska ile dał na kolede? i tak leci 15 min przed błogosławienstwem kowalski 25zł, Mazurek 50zł... ... no comment. Szybko po czyms takim mozna sie zrazic do instytucji koscioła, wiem to po sobie. :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka24 napisał:
a co z publicznym czytaniem pod koniec kazdej mszy w okresie styczen-marzec... kto z imienia i nazwiska ile dał na kolede? i tak leci 15 min przed błogosławienstwem kowalski 25zł, Mazurek 50zł... ... no comment. Szybko po czyms takim mozna sie zrazic do instytucji koscioła, wiem to po sobie.
Wydaje mi się, ze dużo zależy od księdza u mnie takie zachowanie byłoby nie akceptowalne, zresztą ludzie nie wytrzymali by 15 minutowych ogłoszeń Dużo również zależy od konkretnej społeczności, w wielu społecznościach jak ksiądz nie wyczyta to od razu "wielkie oburzenie", ze ja tyle dałem/am i nie zostałam wyczytana, wiem bo bylem tego świadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu wszystkiego co powyżej - postanowiłam opowiedzieć Wam swój przypadek . A GŁÓWNIE PRZYCZYNĘ " NAZNACZENIA" MNIE PRZEZ MOJĄ PARAFIĘ . Lata 80-te . Założyliśmy z mężem malutką działalność gospodarczą , w której ciężko - od rana do wieczora - pracujemy do dzisiaj sami . Nie ma mowy o zatrudnieniu kogokolwiek . Ledwie uda się zarobić na podstawowe utrzymanie. Jesteśmy do dzisiaj osobami religijnymi , modlimy się , regularnie uczestniczymy w nabożeństwach . To wprowadzenie. Gdzieś w roku 85 - 86 , zapowiedziano wizytę księdza po kolędzie . Dotychczas zawsze był u nas mile przyjmowany. Wiedzieliśmy o której będzie ksiądz , więc planowaliśmy na ten czas zamknąć nasz punkt / nie wolno było tego robić oficjalnie/ i przyjąć księdza . A pół godz. przed naszym wyjściem - nagle przyszła KONTROLA Z URZĘDU SKARBOWEGO . W tamtym czasie takie nagonki odbywały się często. Oczywiście nie było mowy o wyjściu. Zadzwoniliśmy do Babci , która została sama w domu i poprosiliśmy aby przyjęła księdza i wytłumaczyła nas. Rezultat ....kontrola US wypadła doskonale , ALE KSIĄDZ SIĘ NA NAS OBRAZIŁ !!! Biedna Babcia , omal nie dostała zawału . W obecności Babci ksiądz wpisał nas w kartotekę . I tyle przykrych słów powiedział . Dla Niego kontrola US - to nie usprawiedliwienie! Od tamtej pory ksiądz do nas nie przychodzi . Jesteśmy NAZNACZENI......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DD napisał:
I kto to pisze??? Człowiek, który pała nienawiścią do księży.
MYLISZ SIĘ TO RACJONALIZM PRZEZE MNIE PRZEMAWIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kalinka napisał:
Od tamtej pory ksiądz do nas nie przychodzi . Jesteśmy NAZNACZENI......
Do nas też nie przychodzi gdyż od kilku lat sami go nie wpuszczamy i powiem szczerze, nie obchodzi mnie reakcja księdza czy ewentualne "konsekwencje" w postaci figurowania na "czarnej liście".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza trzyma z klerem bo to najlepszy wywiad (spowiedz i kolęda) Władza wie wszystko a kler ma za to korzyści materjalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...