Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszystkie kontrakty w infrastrukturę i nie tylko są ustawione. Ci najwięksi "gracze" na rynku dogadują się tak, że żadne służby nie są w stanie, a raczej nie bardzo chcą ingerować w ich rozgrywki. Panuje tu zmowa milczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalepiej żeby wygrywały takie firmy jak EXPOL, one wychodzą najlepiej. Wygrywają przetarg i odchodzą w toku budowy (TUNEL -WIADUKT -KUNICKIEGO LUBLIN) pozostawiając istny burdel lub dalej wpuszczajcie zagraniczne firmy na rynek,gdzie robotnicy tam ztrudnieni pracują na czarno i nie mają  normalnych umów. kodeksowych.Sądzę,że te oszczerstwa są tylko po to wyciagnięte bo może UOKiK nie dostał się do "ZMOWY"....i nic mu nie chceieli odsypać-jak pisze  UOKIK. Ludzie rochę zdrowego rozsądku. Takie kary bezpodstawne mogą zrujnować firmy i doprowadzić do tego,że pracodawca będzie musiał być zmuszony do niezapłacenia wynagrodzenia swoim pracownikom...chyba państwu o to chodzi. Statystyka bezrobocia widocznie musi pójść w górę. Jednocześnie wielki ukłon dla tego co grzecznie donióśł, ale pewnie też został ukarany ( czemu gazety o tym nie piszą).Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes UOKIK...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor Dominik Smaga ma lipne informacje,pisze bzdury...pewnie zapłaci za pomówienia.Redaktorek nie zna się w temacie i tak klepie i klepie dla tej sz....y Kuriera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Janie dupką chyba tak trzęsiesz, że z tej sraki piszesz o Kurierze a jesteś na stronie Dziennika W. Bystrość twoja nie ma granic :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszechobecna mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bstry  kolejarz  -to się  nazywa przejęzyczenie...trudno zrozumieć takim własnie kolejarzom... którzy tylko z łapówek żyją...lub różnych kradzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt kolejarze są bardzo ogarnięci, jak nie pijany dróżnik to dyżurny ruchu albo maszynista...I świat się kręci.A czy te firmy złą robotę robią tak w ogóle,że muszą karę zapłacić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UZP - Ustawka Z Podwykonawcami (UZP) tak brzmi tytuł ustawy o zamówieniach publicznych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.