Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak lubelskie VIP-y bombki malowały (wideo)

Utworzony przez Nick, 12 grudnia 2009 r. o 22:07 Powrót do artykułu
A mieli na sobie "sukieneczki" sentorskie , i czy "wciągali" "lekarstwo" .... Błogosławie ich !!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta wieś ma VIP-ów? Coś takiego... Przecież to same buraki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszego miejsca do malowania to juz sobie wybrac nie mogli? A moze nie wiedza, ze Plaza "dala ciala" i z umowy inwestycyjnej sie nie wywiazala? Kto zreszta wie, czy te malowanie i aukcjowanie to nie w ramach barteru za brak kontynucji inwestycji zamiana 5 mln kary na powierzchni wynajmowanie? Jest tyle roznych miejsc w Lublinie - czemu to, ach czemu vipy goszcza w tej a nie innej prywatnej jakby "kantynie"? "– Dzień dobry, jesteśmy z telewizji! Już? Dzień dobry. – Dobry! – Czy może nam pani powiedzieć, na terenie jakiego zakładu się obecnie znajdujemy? – Tego ni mogę powiedzieć, bo to jest tajemnica państwowa! Mogę tylko powiedzieć, że mam 5 złotych od bombki. – Jak pani ma na imię? – Pelagia! Jestem starszą pracownicą w tym zakładzie. Pracuję już tutaj ho-ho-ho-ho... a może i dłużyj. Mój mąż i dzieci też tu pracują, a ich zdjęcia są za zakładem. – Przed zakładem. – Za, bo się rozbudowujemy. – Znaczy za starym. – Stary też tam wisi. Z zakładem jesteśmy bardzo związani, szczególnie przez kasę zapomogową... – Pani się uspokoi, to wszyscy tak mają, prawda. Pani Pelagio, czy pani jeszcze może... – No pewnie. – Czy pani jeszcze może nam powiedzieć, jakie bombki produkujecie? – Panie, różne, różniste. Tu się robi tak: kuliste, w kształcie grzyba i cygara. – Cały czas mowa o o bombkach choinkowych. – Też. A, a wie pan, jaki mamy asortyment? Od A do N... – Cicho! – To się wytnie..." S Tyłu Sklepu -Zenon Laskowik i Bohdan Smolen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepszy dowcip roku - VIP Anna Dąbrowska. A fe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czego ta kobyła rży co dobrego dla nas zrobiła wprowadziłaby chociaż zakaz zatrudniania na państwowym swoich żon córek sióstr braci zięciów synowych wykształcenie przegrywa ze znajomościami i rodzinką-zlikwidować tę PLAGĘ konkursami na stanowiska !!! a ta se bombki maluje odizolowana(...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
najlepszy dowcip roku - VIP Anna Dąbrowska. A fe.
Skoro dla Ciebie VIP-em jest Krzysio Ibisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa.... Vipy, gwiazdy, celebryci, wszyscy tacy hojni, tu namalują, tam zatańczą, oddadzą starą kieckę, albo biżuterię z zeszłorocznego prezentu od teściowej. Wszyscy o nich mówią, pokazują jacy wspaniali i jak kochają bliźnich. Tylko ja się pytam kto daje czystą gotówę? Bo raczej nie oni, dają ci co raczej im się nie przelewa, dają z dobroci serca nie na pokaz. Więc kto tu jest prawdziwym dobroczyńcą. Banda hipokrytów i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu lansik lansik lansik. Czy ta mucha coś innego potrafi i czy wogóle cos robi poza pokazywaniem się w mediach i szpanem nowych butów za 2 tyś lub innej cześci garderoby za 5 tyś. Kiedyś mówiła, że z pensji posła trudno wyżyć. Ciekawe co na to jej wyborcy którzy pewnie zarabiają po 1,2 tyś. Teraz mam nadzieję głęboko się zastanowią zanim oddadzą swój głos. Tak samo z palikotem. Tylko pajacuje i ośmiesza nasze miasto. Ja już odliczam dni do wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE TO VIPY TO ZWYKLE CIPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
I znowu lansik lansik lansik. Czy ta mucha coś innego potrafi i czy wogóle cos robi poza pokazywaniem się w mediach i szpanem nowych butów za 2 tyś lub innej cześci garderoby za 5 tyś. Kiedyś mówiła, że z pensji posła trudno wyżyć. Ciekawe co na to jej wyborcy którzy pewnie zarabiają po 1,2 tyś. Teraz mam nadzieję głęboko się zastanowią zanim oddadzą swój głos. Tak samo z palikotem. Tylko pajacuje i ośmiesza nasze miasto. Ja już odliczam dni do wyborów.
Stefan, wysil swoje szare komorki i wrzuc w google: Joanna Mucha a zobaczysz co robi. I dziwne, ze masz taki sokoli wzrok i znawca jestes, ze widzisz markowe buty i ciuchy. Za takie kwoty to tylko markowe. Swoja droga to dobrze jesli ją na takowe stac, w koncu ma tez meza. Nie bedzie okradala podatnikow przez "dorabianie ustawy", nie bedzie skorumpowana. Co Ci nie pasuje w Pani posel, jestes stary i brzydki i nie masz u zadnej kobiety szans czy tylko jak typowy Polak nic ci sie nie podoba, w innych i u innych, szukasz dziury w calym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje tym 'vip-om' sie do dentysty udac ,bo to ydjecie tytulowe jest straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...