Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciapaty mualim break my heart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi wstyd reakcji nik nie podbiegł go kompąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką demokrację mamy w lubelskim GWnie czyli Dzienniku Wschodnim AGORY? Jak ta firma Gnianą . Taką sPOd kibla na Pl. Litewskim. Rano zamieściłem link, że w Polsce prowokacja jest karana. Bo przynosikorzyść prowokującym. Już ciemnota z sekty "Pancernej brzozy" wycierają sobie gęby Polską i Polakami. Jaki to w Polsce rasizm, homofobia czy antysemityzm. Jak zwykle Polacy trefni a Żydzi koszerni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dość TYCH CH... EKSPERYMENTÓW SPOŁECZNYCH. Ludzie przez takich idiotów co mają zabawę w filmiki właśnie obojętnieją albo wzmagają agresję. Mam nadzieje w końcu oklepie ktoś ryła takim goowniarzom oraz kamerzyście i skończą sie goopie filmiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciapaty plis dont brejk maj hart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehhe robercika nakręcili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak zachowują się antypolacy. Tu jest o prowokacji wobec Araba a kilku z sekty POkrak wali na ród Kaczyńskich i to tak bez niczego. A gdzie moderator czyżby realizował program jąkatego pasterza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zróbcie ten film na zachodzie tzn wrocław poznań tam znieczulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba was lekko oszołomiło, kolejna prowokacja i próba wpojenia ludziom że ta kultura jest dla nas bezpieczna i wszystko będzie dobrze jeden wielki hejt dla Ciebie chłopaczku który to nagrałeś inaczej byś śpiewał jeśli Twoje mienie lub dziewczyna/matka/siostra dostała się w ręce "bezbronnego i szukającego pomocy" uchodźcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Islam przejmie władzę nad światem. Macie to jak w banku szwajcarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko, ja się Ciebie zapytowywuję, co Ty byś wolał - Islam, czy potop? Friko, Ty się mnie zapytowywujesz, co ja bym wolał, czy Islam, czy potop? To ja Ci odpoiwadam. Wolę Arkę Rakowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepe osoby które bronią go jak przyjdzie ich więcej podejdą pod dom narobią szumu zaczną mordować to gł**ki przejrzą na oczy te*pota w tym kraju nie potrafią uczyć się na czyjś błędach wystarczy spojrzeć na Niemcy czy Francję jak mówią w tych mediach "biedni ci ludzie ....itd" masakra na 1000 osób przypadają zaledwie 2 kobiety może ze 100 dzieci nad którymi się znęcają by nic nie mówiły bo kto ma dziecko ma pierwszeństwo tak jest jak się ogląda wiadomości a nie szuka faktów na własną rękę. I wobec poniższego komentarza ''jeden wielki hejt dla Ciebie chłopaczku który to nagrałeś... '' tak samo nie myśli osoba która to napisał ponieważ ja się ciesze że Ci youtuberzy to nakręcili ponieważ pokazali jaki ten lud jest ciemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam chłopaka muzułmanina, uchodźcę z Czeczenii i żadna krzywda mnie nie spotkała ani z jego strony ani ze strony jego znajomych. Wśród chrześcijan i innych wyznań jest również mnóstwo bandytów, gwałcicieli, pedolifi itp. Ludzie są różni bez względu na wiarę i pochodzenie, śmiecia i gównax nie brakuje również między nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepe osoby które bronią go jak przyjdzie ich więcej podejdą pod dom narobią szumu zaczną mordować to gł**ki przejrzą na oczy te*pota w tym kraju nie potrafią uczyć się na czyjś błędach wystarczy spojrzeć na Niemcy czy Francję jak mówią w tych mediach "biedni ci ludzie ....itd" masakra na 1000 osób przypadają zaledwie 2 kobiety może ze 100 dzieci nad którymi się znęcają by nic nie mówiły bo kto ma dziecko ma pierwszeństwo tak jest jak się ogląda wiadomości a nie szuka faktów na własną rękę. I wobec poniższego komentarza ''jeden wielki hejt dla Ciebie chłopaczku który to nagrałeś... '' tak samo nie myśli osoba która to napisał ponieważ ja się ciesze że Ci youtuberzy to nakręcili ponieważ pokazali jaki ten lud jest ciemny.
  Może dlatego, że Francja prowadzi jakieś hmmm działania wojenne, dlatego był tam zamach? Poza tym...ty piszesz o radykalistach. Mniejszości. A twierdzisz o całości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarek ma chyba problem z pieluchą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki dalej jadą na prowokacjach. Teraz winien wziąć sprawę w swe ręce Prokurator bo POniektórym ta prowokacja służy do szkalowania Polski i Polaków. Już raz POkraki przed wyborami do EU Parlamentu przebrali w prześcieradło jakiegoś palanta, który podawał się za Katarczyka i obiecywał, że wykupi polskie stocznie i zatrudni bezrobotnych stoczniowców. Wtedy nabrali Polaków i wprowadzili do EU Parlamentu 25 swoich partyjniaków. A Katarczyk rozpłynął się jak POranna mgła. Wtedy ten bluff udał się ale teraz za szkalowanie Polaków i Polski Ci prowokatorzy winni ponieść karę. Zresztą cały materiał nagrałem , zrobiłem xero i wysyłam do Ministra Ziobry z prośbą o skuteczną interwencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe a gimbaza myśli że się dorobi fortuny na tych swoich marnych filmikach na youtube
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je..ba...x islam !!! przytej muzyce bedę wybijał ich jednego po drugim ***s://***youtube.com/watch?v=imjf3ng-5fa nie ważne ile mam lat ale aktualnie mieszkam w niemczech i na widok tych śmieci ręka sama rwie się do stali i tak to jest groźba dla tych nie dojeba...ów polska dla polakÓw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...